Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
layout & outline

Farklı malzemeleri uyumla kullanan bu yenilikçi zemin çözümü, göz alıcı desenlere ve harika kombinlere sahip.
Tessera Layout and Outline karo halılarımız zemin kaplama uygulamalarında yaratıcı ilham için 32 renkten oluşan paletle sayısız tasarım olasılığı sunar.

Layout dinamik renk paletine sahiptir. Parlak tonlara sahip modern ve nötr renkler ile sayısız kombinasyon elde edebilirsiniz.

Outline bir çok renk ile 2 mizanpaj renginin mükemmel şekilde eşleştirildiği, ustaca dokunmuş, çizgili halka kümeleri olan halı kaplamasıdır.

Kısacası Outline ve Layout kombinasyonları, mekanlarınızın stilini güçlendiren bağlantılar kurarak zeminlerinizde renklerin derin özgürlüğü yaşatır.


Koleksiyon darbe ses indirgemesi özelliği sayesinde daha verimli çalışma ofisleri için etkili zemin çözümü sunmayı sağlar.

Ürünler

Tessera Layout & Outline

Bukle Hav Yapısı

Bukle Hav Yapısı

Standart bukle havı (loop pile) yapımına sahip karo halılar, bina koridorları ve resepsiyon alanları gibi yüksek ayak trafiği olan mekanlarda iyi görüntüyü muhafaza etmek amacıyla dizayn edilirler.

Bukle havlı karo halı dokusu, size farklı, çağdaş bir tasarım ve bunlara eşlik eden güçlü ve dayanıklı bir stil sunar.

Loop pile construction

Temizlik & Bakım

Temizlik & Bakım

Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Tessera Temizlik & Bakım Talimatları

Tessera floor care