Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Karo Halılar

Flotex karo

Flotex karo halı, 50x50 cm ve/veya 50x25 cm ölçülerinde üretien yüksek kaliteli tekstil karo halıdır. Flotex karoların diğer zemin çözümleri ve alternatifleri ile birleştirilmesi kolaydır; kendi modüler tasarımınızı oluşturmak için size sınırsız olanaklar verir. Flotex karo halı koleksiyonu, sofistike çizgisel tasarımlardan tek renkli seçeneklere uzanan 5 farklı seri sunar. Flotex karo koleksiyonlarını keşfedin.

 • Flotex karo
 • Flotex karo
 • Flotex karo
 • Flotex karo
 • Flotex Colour - s445021 Canyon Limestone
  Flotex Colour karo

  Flotex Colour karo

  Flotex Colour; Metro, Calgary, Canyon ve Penang isimli 4 farklı tasarım serisi sunan kapsamlı bir flok halı koleksiyonudur. Tüm seriler rulo ve karo formatta, bazı renkler [plank] ölçülerde mevcuttur. Bu sayfadan tüm Flotex Colour 50x50 cm karo ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 • 242005
  Flotex Cirrus & Stratus tiles

  Flotex Cirrus & Stratus tiles

  The Flotex Cirrus & Stratus collection is made up of two coordinating designs in a variety of colours to enable complete freedom of expression - create connections, highlights and transitions that will enhance any style of scheme. Used separately or in combination, this modular tile collection is well suited to office environments, education spaces and public buildings.

 • t551003 tabletop Flotex Complexity embossed
  Flotex Cityscape karo

  Flotex Cityscape karo

  Flotex Cityscape'deki kabartmalı çizgiler, ışıkta baktığınız her açıdan değişen, 3 boyutlu bir zemin tasarımı yaratıyor. Bu eşsiz flok karo halı koleksiyonu, kentsel peyzajın çizgileri ile kesişiminden esinlenir. Flotex Cityscape’in kabartmalı çizgisel desenleri konforlu bir zemin oluşturur. Cityscape, sofistike ve çizgisel Integrity tasarımını ve çok renkli Complexity tasarımını içerir.

 • Flotex Metro Lagoon to546920
  Flotex Colour kabartma yüzeyli karo

  Flotex Colour kabartma yüzeyli karo

  Flotex Metro koleksiyonumuzda kabartmalı yapılara sahip birden fazla renk bulunur. Koleksiyon, cam kabartmalı ve organik kabartmalı iki farklı yapı sunmaktadır. Bu sayfada, kabartma dokuları hakkında bilgi bulabilir ve koleksiyonda mevcut olan tüm renkleri görebilirsiniz.

 • Flotex Metro Grey - 546006_746006_246006
  Flotex AcousticPlus karo

  Flotex AcousticPlus karo

  Akustik engel, çalışma ortamı ile ilgili şikayetlerde iki numaradır. Geliştirilmiş akustik özellikler konsantrasyonun artmasına yardımcı olur. Forbo, ek akustik özellikler için Flotex karolarına özel bir taban sunuyor; böylece Flotex AcousticPlus karo tabanları darbe sesini azaltmayı 3 dB ile toplamda 22 dB'ye çıkarıyor.

Flotex karo hakkında

Flotex karoları

Benzersiz Flotex karo halı koleksiyonu diğer zemin türleri, diğer yapılar ve hatta diğer formatlarla kolayca eşleştirilebilir. Karolar, farklı desen ve renklerde eşsiz bir zemin kaplaması oluşturmak istediğinizde mükemmel bir çözümdür. Modüler zeminler günümüzde oldukça popülerdir; Flotex karo halı koleksiyonu size yüksek kaliteli tekstil ürünlerinden modüler bir zemin oluşturma imkanı verir.

Neden Flotex karo koleksiyonunu tercih etmelisiniz?

Dayanıklı ve rahat
● 6.6 fiber lif, yüksek ayak ve tekerlek trafiği olan alanlar için güçlü ve dayanıklı yüksek teknoloji tekstil ürünleri oluşturur.
● Metrekare başına 80 milyona kadar yoğun biçimde yerleştirilmiş lifler sıcak ve rahat bir yüzey sağlar.
● Flotex karolarının çok yüksek boyutsal stabilitesi vardır; uygulanması kolaydır.

Hijyenik ve yıkanabilir
● Flotex, yapısı sayesinde anti-alerjen yüksek teknolojiye sahip bir tekstil ürünüdür.
● Flotex’in yüzeyi standart temizlik cihazlarından çıkan tozları yakalama özelliğindedir.
● Flotex basit bir elektrik süpürgesi, buharlı temizlik veya suyla derin fırçalama işlemi ile temizlenebilir. Flotex yüzeyi çabuk kurur ve işlevi ile orijinal görünümüne her zaman geri döner.

Güvenli ve sessiz
● Flotex, teknik ve bakteriyostatik özelliği sayesinde küf ve kokuyu önleyen bir tekstil döşemesidir.
● Flotex, hem ıslak hem de kuru koşullarda tüm yaş grupları için güvenli bir ortam sağlar; tehlikeleri veya kaymaları önler.
● Mükemmel ses indirgeme özellikleri, Flotex'i 19 dB darbe sesini azaltma özelliğine sahip akustik bir zemin çözümü (A sınıfı) yapar.

Flotex Cityscape embossed tiles

Allergy UK

Antialerjik halı kaplama

Allergy UK tarafından yapılan anket çalışmasının sonucu, çalışan insanların % 27'sinin, iş yerlerine alerjisi olabileceğini söylüyor.

Flotex; havadaki alerjenleri ve ince tozu tutan, temizlenmesi kolay benzersiz bir yapıya sahiptir. Alerjenler için hipoalerjenik halı döşemelerinden daha iyi bir tekstil çözümüdür. Bir Flotex döşemesi vakumlanarak temizlendiğinde, geleneksel halı döşemelere göre iki kat daha fazla alerjen temizler. Forbo Flotex flok halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal ™'e layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

Floors for allergy

Çevresel yaklaşım

Sürdürülebilir zemin

Yeşil Elektrik
Forbo’nun Büyük Britanya’daki ve Fransa’daki Flotex üretim operasyonları, yeşil elektrikle ve tamamen geri dönüştürülen atık akışıyla üretilen yüksek kaliteli zemin kaplaması elde edilmesini sağlar.

Su Bazlı
Flotex; 6,6 polyamid ipliklerin, elektrostatik floklama ile pvc tabana çakılması yöntemi ile üretilen %100 leke tutmayan, antistatik ve antibakteriyel bir halıdır.
Flotex’i yaratmak için kullanılan tüm boya ve mürekkepler su bazlıdır. Renkleri korumak için yüksek sıcaklıkta buhar işleminden başka bir kimyasal işlemden geçirilmezler.

Geri Dönüştürülmüş İçerik
Flotex, diğer Forbo üretim lokasyonlarından toplanan atıkları zemin kaplamalarının alt taban kısmına dönüştürmek üzere kullanır. Flotex’in geri dönüştürülmüş içeriği arka tabanın toplam volümünün % 67’sini bulabilmektedir.

Son Derecede Dayanıklı
Flotex kullanmanın bir başka avantajı da sıradan tekstil ürünlerinin ürün yaşam süresinin 6 katı kadar uzun süreyle yüksek performans gösteren bir zemin kaplaması kullanıyor olmaktır.

Kolay Bakım & Temizlik
Su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygun olan Flotex’in pürüzsüz düz lifleri, geleneksel halılardaki döngülü ve burgulu liflerden farklı olarak kir parçacıklarını hapsetmez; böylece temizlik sırasında kirlerin kolayca alınmalarını sağlar. Çoğu kir yalnızca normal suyla temizlenebilir.

Flotex the sustainable floor

Fotoğraf & video

Flotex fotoğraf ve videoları

Flotex flok zeminleri daha yakından tanımak ve ilham almak için farklı Flotex karo tasarımlarını ve videolarını inceleyin.

Uygulama & bakım

Flotex cleaning & maintenance instructions

Teknik özellikler

Technical Specifications