Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex Flok Halı

Flotex planks

Sofistike ve stil sahibi modüler zeminler! Modüler uygulamalar zemin sektörünün en büyük trendlerinden biri. Forbo ile benzersiz zeminler oluşturmak için 100x25 cm boyutlarında üretilen yeni Flotex planks koleksiyonunu keşfedin. Plaka görünümü ile bu koleksiyon, Flotex Planks ve Flotex Colour koleksiyonlarımızda mevcuttur. Heyecan verici bu koleksiyon, her türlü ortama mükemmel bir şekilde uyum sağlar, koleksiyonları birbiriyle eşleştirmek için sonsuz olanaklar sunar.

 • Flotex planks
 • Flotex planks
 • Flotex planks
 • Flotex planks
 • Flotex planks
 • Flotex planks
 • Flotex planks
 • Flotex planks
 • 111003 Flotex Seagrass tabletop
  Flotex Seagrass

  Flotex Seagrass

  Flotex Seagrass’la şaşırtın.
  Tasarımlarınıza sınırsız özgürlük veren Flotex Seagrass güçlü yapısına halının konforunu katıyor. Su geçirmeyen, anti-bakteriyel yüzeyiyle herkesin sağlığını koruyan bu göz alıcı çözüm, yapabileceğiniz en iyi seçimlerden biri.

 • 131008 Flotex Triad tabletop
  Flotex Triad

  Flotex Triad

  Fllotex Triad, yalnızca şık ve fonksiyonel değil... Aynı zamanda çok geniş renk ve desen seçeneklerine de sahip!

 • 133007 Flotex Box cross tabletop
  Flotex Box cross

  Flotex Box cross

  Flotex Box Cross plankları ile çapraz uygulama yöntemleri ile mekanınızı değiştirebilirsiniz.

 • 139003 Flotex Concrete tabletop
  Flotex Concrete

  Flotex Concrete

  Rakipleriyle arasında birden çok fark var.
  Doğal betonsu görünümüne sahip koleksiyon, dayanıklılığını doğadan alıyor. Sıcak göründüğ kadar da kullanışlı olan bu sıra dışı ürün ile zeminlerinize rahat basın!

 • 151002 Flotex Wood tabletop
  Flotex Wood

  Flotex Wood

  Hiç halı yumuşaklığıyla ahşap bir zemin gördünüz mü?
  Bazı zemin çözümleri her şeyi bir arada sunuyor, bu yüzden de çok seviliyor... Karşınızda Flotex Wood!
  Doğal ve eğlenceli desenleri, kiri hapseden yapısıyla birleştiren Flotex, ofis, otel odaları ve sağlık merkezleri için en ideal bir çözüm sunuyor

 • 145011 Flotex Lava tabletop
  Flotex Lava

  Flotex Lava

  Flotex Lava plank serisi, tamamı narin dokusallıkta olup ve keyifli renk skalasına sahiptir. Size mekanları belirleme, alanları vurgulama ve yaratıcı tasarım kombinasyonlarını mümkün olan her şekilde keşfetme fırsatı verirler.

 • Flotex Penang - p982020
  Flotex Colour Penang

  Flotex Colour Penang

  Flotex Penang flok zemin, modern ortamlar için çarpıcı bir görünüm sunar. Ahşap plank tasarımının detayları hem sessiz hem de nötr bir zemin tasarımı sağlar.

 • Flotex Metro - Grey
  Flotex Colour Metro

  Flotex Colour Metro

  Flotex Metro, geniş ve modern bir renk skalasını kapsayan çok yönlü bir zemin tasarımıdır. Sade desenler dokuyu belirli bir form olmadan taşır ve Flotex zeminlere özgü otantik bir his yaratır.

  Flotex Metro, ofis veya perakende uygulamaları ile ince bir tekstil görünümünün istendiği her yere uygundur.

 • Flotex Calgary - p990010
  Flotex Colour Calgary

  Flotex Colour Calgary

  Flotex Calgary, çok yönlü bir estetik sağlayan, mermer benzeri görünümü ile yumuşak, doğal bir zemin tasarımıdır. Açık ve koyu kontrast, balıksırtı ya da benzeri diğer tüm uygulama yöntemlerinde aynı çarpıcılıkta bir zemin tasarımı sağlayacaktır.

  Flotex Colour Calgary plakalar 100cm x 25cm (kutu başına 2.5m²) olarak mevcuttur. Bu tasarım rulo ve karo formatlarında da mevcuttur.

 • Flotex Colour Canyon - Limestone
  Flotex Colour Canyon

  Flotex Colour Canyon

  Flotex Canyon, doğal toprak ve kayadan esinlenerek oluşturulmuş bir koleksiyondur. Orta kontrastlı, ayırt edici güçlü bir dokuya sahiptir. Etkili görünümü, bir koridor boyunca veya eşit olarak daha geniş bir zemin alanına dört rengi de birleştiren uygulama ile iyi çalışır.

  Flotex Colour Canyon plank’ları 100cm x 25cm (kutu başına 2.5m²) olarak mevcuttur. Bu tasarım rulo ve 50x50cm karo formatlarında da mevcuttur.

 • Flotex Savannah 911005
  Flotex Savannah

  Flotex Savannah

  Flotex Savannah, yabani otlardan ilham alan doğrusal desenli, ince ayrıntılı ve doğal olarak hazırlanmış bir dokudur. 6 renk, yüksek derecede bireysellik sunmak için tüm uygulama yöntemlerinde birleştirilebilir.

  Savannah plank’ları 100cm x 25cm (kutu başına 2.5m²) olarak mevcuttur.

Flotex Planks Hakkında

Flotex planks: Sofistike & Stil sahibi

Modüler zeminler en büyük trendlerinden biri olduğu için 100x25 cm boyutlarında yeni Flotex plank koleksiyonunu geliştirdik. Flotex planks koleksiyonu ile her ihtiyaca uygun çağdaş tasarımlarla çarpıcı zeminler oluşturabilirsiniz.

Uygulama ve kullanım
Çok yönlü Flotex planks tasarımları çağdaş veya klasik ofis ortamlarının yanı sıra havalimanı salonları, kongre merkezleri, restoranlar veya oteller için de idealdir.

Flotex planks Wood ve Seagrass koleksiyonları, doğal görünümleri ve sıcak hissi nedeniyle konut ve yaşlı bakım evi gibi sade ortamlarda da iyi sonuçlar verir.

Sofistike ve stil sahibi
Flotex planks, rengarenk bir tasarım oluşturmak ve koleksiyonları eşleştirmek için sonsuz olanaklar sunar. Flotex planks ile oluşturacağınız zikzak motifler ve balıksırtı tasarımlar ile uyarıcı ve canlı ortamlar yaratabilirsiniz. Flotex planks; desenlerinde çok az tekrar gösterir, sadece tek bir renk kullanıldığında bile ilginç ve güzel zeminler oluşturur.

Flotex planks Lava

Flotex Planks Avantajları

Flotex planks: dayanıklı & konforlu

Plank ve karo formatlarda üretilen olan Flotex, size 100x25 cm ölçülerindeki plank tasarımlarıyla sofistike iç mekan ortamları yaratma ve tasarlama imkanı sunuyor. Plank koleksiyonu ile farklı yapı ve formatları kolayca birleştirebilirsiniz.

Güvenli & dayanıklı
• Metrekarede 80 milyon naylon fiber ile son derece dayanıklı ve kayma direnci yüksek bir yüzey sunar.
• Flotex, düz ve eğimli yüzeylerde kullanım için HSE'nin ıslak ve kuru kayma standartlarını karşılar.
• Flotex, su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygundur.
• Cam elyafı ile iki kere güçlendirilmiş yapısı, etkili boyutsal stabilite sağlar.

Hijyenik & kolay temizlenebilir
• Yapısında bulunan 6.6 naylon fiberler (flok), elektrik süpürgesiyle rahatlıkla temizlenebilen ince toz ve alerjenleri toplar.
• Teknik ve bakteriostatik özellikleri sayesinde kalıp ve koku oluşumunu önler.
• Flotex'in sıkı naylon yüzeyi üzerinde biriken toz ve kirler günlük olarak elektrikli süpürge ile, inatçı lekeler buharlı temizlik ya da minimum düzeyde geleneksel bir deterjan kullanılarak temizlenebilir. Basit bir temizleme işlemi bile Flotex'in orijinal görüntüsünü koruması için yeterlidir.

Flotex Planks construction

Allergy UK

Antialerjik halı kaplama

Allergy UK tarafından yapılan anket çalışmasının sonucu, çalışan insanların % 27'sinin, iş yerlerine alerjisi olabileceğini söylüyor.

Flotex; havadaki alerjenleri ve ince tozu tutan, temizlenmesi kolay benzersiz bir yapıya sahiptir. Alerjenler için hipoalerjenik halı döşemelerinden daha iyi bir tekstil çözümüdür. Bir Flotex döşemesi vakumlanarak temizlendiğinde, geleneksel halı döşemelere göre iki kat daha fazla alerjen temizler. Forbo Flotex flok halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal™'e layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

Allergy approved flooring

Zemin Bakımı

Zemin Bakımı

Flotex floke edilmiş zemin sisteminin eşsiz yapısı, diğer hiçbir tekstil zemin sistemlerinde yer almayan kir serbest bırakma özelliğine sahip. Geleneksel halıların yuvarlatılmış ve burgulu ipliklerinin aksine, Flotex’in yumuşak ve düz iplikleri kir parçacıklarını içinde hapsetmez ve temizlik sırasında kolaylıkla alınmalarını sağlar. Dökülen bir çok kir ise sadece suyla temizlenebilir.

Flotex Temizlik & Bakım Talimatları

Flotex cleaning & maintenance instructions

Çevresel Yaklaşım

Sürdürülebilir Zemin Çözümü

Yeşil Elektrik
Forbo’nun Büyük Britanya’daki ve Fransa’daki Flotex üretim operasyonları, yeşil elektrikle ve üretimde tamamen geri dönüştürülen atık akışıyla üretilen yüksek kaliteli zemin kaplaması elde edilmesini sağlar.

Su Bazlı
Flotex 6,6 polyamid ipliklerin, elektrostatik floklama ile pvc tabana çakılması yöntemi ile üretilen %100 leke tutmayan, antistatik ve antibakteriyel halı.
Flotex’i yaratmak için kullanılan tüm boya ve mürekkepler su bazlıdırlar. Renkleri korumak için yüksek sıcaklıkta buhar işleminden başka bir kimyasal işlemden geçirilmezler.

Geri Dönüştürülmüş İçerik
Flotex, diğer Forbo üretim lokasyonlarından toplanan atıkları zemin kaplamalarının alt taban kısmına dönüştürmek üzere kullanır. Flotex’te geri dönüştürülmüş içerik arka taban toplam volümün % 67’sini bulabilmektedir.

Son derecede dayanıklı
Flotex kullanmanın büyük bir avantajı da, sıradan tekstil ürünlerinin ürün yaşam süresinin 6 katı kadar uzun süreyle yüksek performans gösteren bir zemin kaplaması kullanıyor olmaktır.

Kolay Bakım & Temizlik
Su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygun olan Flotex’in pürüzsüz düz lifleri, geleneksel halılardaki döngülü ve burgulu liflerden farklı olarak kir parçacıklarını hapsetmez; böylece temizlik sırasında kirlerin kolayca alınmalarını sağlar. Çoğu kir yalnızca normal suyla temizlenebilir.

Flotex the sustainable floor