Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
contour

Forbo Tessera Contour karo halıların geometrik arka plan tasarımı mimari ve şehir yerleşkelerindeki tekrar eden objelerden esinlenerek tasarlanmıştır. Tessera Contour, insan emeği ile doğal unsurları yansıtırken velür havlı yumuşak çizgisel yapısı da desenleriyle rahatlatıcı bir koleksiyondur. Koleksiyonun renk paleti soluk tonlardan koyu tonlara gölgelendirilerek ilerler.

Ürünler

Tessera Contour

  Temizlik & Bakım

  Forbo Tessera Zemin Bakımı

  Karo halıların bakım ve korunaklı olması uzun ömürlülük ve görüntü açısından çok önemlidir. Leke ve sürtünme gibi deformasyonlar görünümü olumsuz etkiler. Dolayısıyla etkili ve düzenli bir temizlik programı, majör onarıcı bir bakım gereğini asgari düzeye indirecektir..
  Size dış girişlerin tamamına etkili bir giriş paspas matı yerleştirmenizi tavsiye ederiz. Temizlik ürünlerini gereğinden fazla kullanmaktan kaçının. Eğer çok kullandıysanız iyice durulayın, halıda temizlik ürünü tortusu kalmadığına emin olun.
  Tüm talimatları buradan indirebilirsiniz Tessera Temizlik ve Bakım

  Tessera

  Karo Halı Yapımı

  Velür ve Bukle havlı (Cut & loop pile)

  Tessera velür ve bukle havlı (cut&loop pile) karo halılar bir yandan geleneksek bukle halıların dayanıklılığını yaşatırken diğer yandan kesik havlı halıların üstün estetiğiyle daha yoğun lüks hissiyatını bir arada sunan akıllı hibrid bir üretim teknolojisine sahiptirler. Tessera, tüm ortamlara uygun çok çeşitli estetik stillerde bukle ve kesik havlı karo halılar sunmaktadır.

  Cut-&-loop-pile

  Tessera Contour hakkında

  Tessera Contour

  50x50 cm velür ve bukle halıları ile Tessera Contour, koyu tonlardan daha açık tonlara giden renk paletinde, doğadan esinlenen yüksek ışık yansıtma değerli 13 farklı renk çeşidi sunar.

  ● Daha yumuşak çizgili formlar ile geometrik ve mimari çerçeveyi birleştirerek sunan, doğadan ilham almış 13 renk çeşidi.

  ● Geçiş profili, ek profil ya da alt zemin düzenlemesine gerek duymadan, aynı yapıştırıcıyı kullanarak, Allura Flex vinil karoları ile kolayca kombinlenir

  ● M12 esnek zemin kaplamaları ile ilgili SKA kriterlerini karşılar

  ● %68 geri dönüştürülmüş içerik

  ● Dayanıklılık ve renk solmazlığı sağlayan, 100% RefreshTM by Universal FibresTM “solution-dyed” polyamid iplik