Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

synergy
marble

Synergie Marble, 50x50 cm ebatlarında olup lüks vinil karolar ile birlikte renk uyumu yaratarak şaşırtıcı zemin kombinasyonları oluşturmanızı sağlar.

Modern renkleri beyaz ve gri tonlarıyla sunan Synergy Marbled serisi renkli Tessera Clarity karo halıları ile olağanüstü bütünlük gösterir. Modern ofis ortamları için mükemmel bir şekilde uyarlanmış zemin çözümü.

Ürünler

Synergy Marble

Teknik Özellikler

Synergy technical specifications

Synergy Hakkında

3 tasarım, 3 şekil, 3 farklı doku...

... ofis zeminlerinde bütünlük.
Forbo Synergy modüler şekli, değişken işlevselliği ve heyecan veren dokusu ve renk çeşitliliği sayesinde nefes kesen zemin tasarımlarında geniş bir yelpaze sunuyor.

Tessera & Allura Kombinasyon
Tessera Synergie, iki farklı malzemeyi bir arada kullanmanızı sağlıyor. Ortaya kusursuz bir uyuma sahip, zengin tasarımlar çıkıyor. 100x20 plank boyutunda üretilen koleksiyon, görenleri şaşırtırken, daha akıllı ve yenilikçi tasarımlar için de ilham veriyor.

Akustik Rahatlık ve Dayanıklılık
Synergy’de yenilikçi doku ve tasarım esnekliğinden daha fazlası var. Synergy zemin kaplaması, modern ofislerin değişen işlevsellik ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Tessera karo halılar akustik ve yürüdüğünüz zeminlerdeki rahatlık için en doğru seçimdir. Allura Flex vinil karoların bakım ve dayanıklılık özellikleri, tekerlekli sandalyelerin yoğun olduğu ve yiyeceklerin döküldüğü ofis ortamları için ideal çözüm kılar.

Kolay Uygulama
Tüm Synergy zemin kaplama karoları aynı zemin yapışkanı kullanarak kolaylıkla uygulanır ve geçiş şeritlerine, ek profillere ve zemin altının zahmetli ve pahalı bir şekilde müdahale edilmesine gerek kalmadan doğrudan yan yana dilediğiniz şekilde uygulanabilirr.

Önceliğimiz Sağlığınız
Forbo Ö.S programına paralel olarak, Forbo Synergy zemin kaplaması iç mekan hava kalite standartlarının ötesine geçerek dünyanın en seçkin sosyal standartlarından biri olan SA8000'ın sertifikasına sahip tesislerde üretiliyor.

Synergy office flooring

Temizlik & Bakım

Synergy tiles