Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum

Marmoleum

Dabīgs uzvarētājs! Mūsu linoleja materiāli ar Forbo Marmoleum zīmolu ir dabīgi grīdas segumi, kas asociējas ar ilgtspējību, izturību, augstas kvalitātes un inovatīvu dizainu. Plašais Marmoleum klāsts ietver risinājumus praktiski jebkura veida pielietojumam. Atklājiet sev daudzveidīgo Marmoleum pasauli ar vairāk nekā 300 krāsām un vismaz 12 dažādām struktūrām, no kā izvēlēties. Materiāli ir pieejami ruļļos un modulārās flīzēs.

Marmoleum ir vispazīstamākais Forbo dabīgā linoleja zīmols, ar tā neierobežoto krāsu un dizainu daudzpusību. Turklāt šis dabīgais grīdas segums ir ļoti izturīgs un piedāvā visilgtspējīgāko izvēli elastīgo grīdas segumu klāstā.

Tagad visiem Marmoleum segumiem ir jaunais Topshield pro pārklājums, kuru veido divi izturīgi slāņi. Marmoleum ir dabīgs grīdas segums, kas izgatavots no dabīgām izejvielām.

 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum Concrete_3732 asteroid
  Marmoleum Solid

  Marmoleum Solid

  Atklājiet harmonisku saikni ar mūsdienu dabu, pateicoties Marmoleum Solid — videi draudzīgam linoleja grīdas segumam, kas vairo labsajūtu.
  Speriet soli dabā ar mūsu 4 dažādajām Marmoleum Solid tekstūrām:
  Cocoa, Walton, Concrete un Piano

 • Marmoleum Marbled 3891
  Marmoleum Marbled

  Marmoleum Marbled

  Veidojot dabīgu vidi. Atklājiet CO2 neitrālā grīdas seguma (dzīves cikla ietvaros) dabisko skaistumu. Mūsu jaunajam Marmoleum Marbled grīdas segumam klasiskā marmora raksts ir papildināts ar 5 aizraujošiem organiskiem rakstiem plašā krāsu izvēlē. Tā krāsu sajaukums nodrošina daudzpusīgu grīdas dizainu un teicami sader ar citiem materiāliem, piemēram, koku un akmeni. Aplūkojiet mūsu Marbled klāstu Real, Fresco, Vivace, Splash & Terra.

 • Marmoleum Linear 3573
  Marmoleum Linear

  Marmoleum Linear

  Komfortablas vides radīšana. Marmoleum Linear ir izstrādāts, lai radītu mūsdienīgu un komfortablu vidi. Tas veido siltu un draudzīgu izskatu neformālai, dabīgai videi ar mājīgu atmosfēru. Tā ir vide, kurā mēs ātrāk atjaunojamies, kas mūs iedvesmo strādāt, dalīties ar idejām un mācīties.

 • Designing with Marmoleum
  Dizains kopā ar Marmoleum

  Dizains kopā ar Marmoleum

  Vai vēlaties unikālu grīdas risinājumu? Tādu, kas ir ilgtspējīgs un uzticams? Dizaina veidošana kopā ar Marmoleum ir tieši tas, ko meklējat. Izmantojot Aquajet tehniku, mēs varam izveidot ļoti precīzus un detalizētus grīdas dizainus.

 • Marmoleum Modular tiles
  Marmoleum Modular flīzes

  Marmoleum Modular flīzes

  Radošuma brīvība! Marmoleum Modular ļauj radīt grīdu pēc savas izvēles. Kolekcija aicina jūs eksperimentēt, kombinēt un savienot izvēlēto flīžu formas, izmērus un krāsas. Šādi tiek radīta pilnīgi jauna grīdas koncepcija, kas pārspēj tradicionālos grīdas piedāvājumus, kuru gadījumā jūsu izvēli nosaka tikai dizains. Tagad jūs varat eksperimentēt ar formu, izmēru un flīžu formātu, lai izveidotu tādu grīdu, kādu esat iztēlojies. Atklājiet plašākas iespējas ar mūsu Marmoleum Modular!

 • Acoustic Linoleum
  Akustiskais linolejs

  Akustiskais linolejs

  Vispareizāk ir skaņu samazināt jau pašā avotā. Tāpēc akustiskās grīdas ir risinājums, kas palīdz samazināt troksni ēkā. Mūsu akustiskās linoleja grīdas rada veselīgu vidi, apvienojot ilgtspēju ar izcilām skaņas samazināšanas īpašībām. Mēs piedāvājam Marmoleum Acoustic (14 db skaņas samazinājums) un Marmoleum Decibel (18 db). Corkment apakšklāju var izmantot kopā ar Marmoleum, lai panāktu trieciena trokšņu samazinājumu vismaz par 14 dB.

 • Marmoleum Ohmex VU Amsterdam University
  Marmoleum Ohmex

  Marmoleum Ohmex

  Marmoleum Ohmex ir strāvu vadošs dabīgais linolejs, kas atbilst augstām elektrovadītspējas prasībām. Elektriskā pretestība ir uzlabota līdz < 1-10⁸ Ω (EN1081), lai nodrošinātu personisko drošību un pasargātu aprīkojumu, kas ir jūtīgs pret statisko elektrību.

 • Marmoleum Sport
  Marmoleum sporta grīdas

  Marmoleum sporta grīdas

  Marmoleum Sport ir daudzfunkcionāls grīdas segums sportam, ko ieklāj kā virsmas materiālu uz elastīgas konstrukcijas. To var izmantot dažādās sporta telpās. Visas krāsas ir pieejamas divos biezumos - 3,2 un 4,0 mm. Marmoleum Sport atbilst visām Eiropas EN 14904 un Vācijas DIN V 18032-2 standarta prasībām.

 • Furniture Linoleum 4164
  Mēbeļu linolejs

  Mēbeļu linolejs

  Forbo mēbeļu linolejs ir dabīgs virsmas materiāls kvalitatīvai mēbeļu apdarei, piemēram, galdiem, krēsliem, soliem, skapīšiem, durvīm un stendiem. Šis materiāls ir labi pazīstams, pateicoties savai elegancei, izturībai, augstajai kvalitātei un smalkumam. Matētā virsma un siltā, mīkstā tekstūra padara to par ideālu mēbeļu virsmas risinājumu. Apskatīt mūsu video.

 • Bulletin Board pinboard linoleum
  Bulletin Board

  Bulletin Board

  Bulletin Board ir dabīgā linoleja sienu apdares materiāls ar plašām lietojuma iespējām. Tā īpašības ir ideāli piemērotas ziņojumu dēļiem; tas ir arī funkcionāls sienu apdares, mēbeļu, durvju paneļu un trauku skapju materiāls. Bulletin Board lietojums telpās, kurās uzturas daudz cilvēku, rada vienkāršu, efektīvu saziņu. Tā bagātīgais un intensīvais krāsu klāsts piešķir produktam pavisam jaunu izskatu.

 • Marmoleum 2.0
  Marmoleum 2.0

  Marmoleum 2.0

  Ja ir nepieciešams samazināt izmaksas vai pietiek ar 2 mm biezu grīdas segumu, mēs piedāvājam izmantot Marmoleum 2 mm kolekciju. Marmoleum 2 mm kolekcija galvenokārt ir paredzēta izmantošanai dzīvojamās telpās un tajā ir iekļauti vairāki dizaini no Fresco, Real un Concrete klāstiem. Un tā tāpat kā pārējie mūsu linoleja grīdas segumi ir izgatavota no 97 % dabīgu izejvielu!

Dabīgs grīdas segums

Patiess dabas skaistums

Forbo iedvesmo viss apkārt esošais, un esam pārliecināti, ka labākais inženieris pasaulē ir daba. Ar tās palīdzību mēs esam radījuši Marmoleum.

Marmoleum ir unikāls grīdas segums, kas izgatavots no tādām dabīgām izejvielām kā linsēklu eļļa, koksnes milti, kaļķakmens, sveķi un džuta.
Šīs izejvielas iegūst dabā, kur tās aug un pašas atjaunojas, bieži vien pat 12 mēnešu laikā. Savā darbībā Forbo cieņpilni attiecas pret sievietēm un vīriešiem, kuri piegādā izejvielas.

Linsēklu eļļu izspiež no linu auga sēklām. Linsēklu eļļu uzkarsē kopā ar priežu sveķiem, tādējādi radot linoleja cementu. Tam pievienojam koksnes miltus, ko iegūstam no sertificētām mežaudzētavām. Kaļķakmens dabā ir plaši pieejams, un tā ir ceturtā sastāvdaļa, ko pievieno linoleja masai, lai veidotu linoleja granulas. Organiskie pigmenti un dabiskais dzelzs oksīds granulām piešķir krāsu. Džutas auga šķiedras izmanto linoleja pamatnei, uz kuras tiek kalandrēts linolejs.

Iemācoties strādāt saskaņā ar mūsu planētu un tās dabiskajiem cikliem, mēs spējam radīt vienu no ilgtspējīgākajiem grīdas segumiem.
Marmoleum ir piešķirti daudzi starptautiski vides sertifikāti, tostarp “Nordic Swan”, “Blue Angel” un “Nature Plus”. Marmoleum grīdas segumi uzlabo vides un labklājības rezultātu ēku novērtējuma shēmās, piemēram, “LEED”, “Breeam” un “WELL Building Standard”. Lasiet vairāk par ekomarķējumiem, kas piešķirti Forbo produktiem .

Marmoleum with Topshield pro

Marmoleum ražošana

Mēs lepojamies ar Marmoleum izveidi!

Marmoleum izgatavošanas aizsākumi meklējami 19. gadsimtā. Linolejs tika burtiski gatavots ar rokām, un izejvielu maisīšanas, nogatavināšanas un kalandrēšanas amatu bija apguvuši vien daži.

Linoleja ražošana pēdējos 150 gados ir pilnveidojusies, kļūstot par pārskatāmu, automatizētu un energoefektīvu procesu. Forbo šo pilnveidi ir ieviesis ar Marmoleum zīmolu. Marmoleum radīšana joprojām ir māksla, ko nemāca nevienā profesijā vai amata skolā. Vien daži cilvēki zina, kā izgatavot Marmoleum. Pareizo sastāvdaļu izvēle, pareizais laiks, kas nepieciešams, lai izejmateriāli nostabilizētos, pareizā temperatūra un spiediens ir iemaņas, kas jāapgūst mūsu ekspertiem. Mēs lepojamies ar saviem ekspertiem, kas ar lepnumu rada katru Marmoleum produktu.

Lai uzzinātu vairāk par Marmoleum radīšanas mākslu, varat noskatīties mūsu video “Marmoleum tapšanas process”

Our proud linoleum craftsmen

Klimata pozitīvs

Veidosim labāku vidi

Ar Marmoleum jūs izvēlaties ilgtspējīgu grīdu, kas ir klimatam pozitīva (visā ražošanas ciklā). No paša sākuma līdz gala produktam, nepērkot oglekļa kredītus.

Marmoleum ražošanā izmantotās izejvielas ir ātri atjaunojamas un augu, koku un kultūraugu augšanas laikā ir absorbējušas tik daudz CO2, ka šis CO2 daudzums pārsniedz linoleja ražošanas procesa laikā izdalīto CO2 apjomu. Marmoleum ražo modernā un energoefektīvā vidē. Ražošanā izmantojam 100 % zaļo elektroenerģiju, ko iegūstam no saules un vēja, nepievienojot CO2.
Rezultātā top klimatam pozitīvs, dabisks, cirkulārs grīdas seguma materiāls.

Katrs Marmoleum kvadrātmetrs sniedz pienesumu videi un palīdz samazināt CO2 emisijas. Marmoleum iederas jebkurā ilgtspējīgā interjerā. Mums ir izvēle: izmantojot izturīgus materiālus mājās, birojos, skolās, vilcienos, slimnīcās un veikalos, mēs varam radīt labāku vidi!

Uzziniet vairāk par Marmoleum ilgtspējībuMarmoleum climate positive

Dzīves cikla novērtējums

Dzīves cikla novērtējums

Forbo uzņēmumā mēs ticam, ka atvērta, godīga un caurskatāma pieeja ilgtspējīgas attieksmes demonstrēšanai ir vienīgais veids, kā parādīt uzticēšanos mūsu produktiem un procesiem.

Dzīves cikla vērtējums (LCA, Life Cycle Assessment) ir metodoloģija, ko mēs izmantojam, lai noteiktu un izmērītu ikviena produkta ietekmi uz apkārtējo vidi tā izgatavošanas un lietošanas laikā, kā arī pēc tam, kad produkta kalpošanas laiks ir beidzies, novērtējot noteiktu ietekmes kategoriju skaitu.

Videi draudzīga produkta deklarācija (EPD, Environmental Product Declaration) ir LCA rezultāts, kas tiek publicēts ziņojumā par konkrēto produktu, ko verificējusi trešā puse. Marmoleum EPD apstiprina mūsu teikto un sniedz caurskatāmu ieskatu mūsu veikto testu rezultātos un mērījumos.

Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā: Apkārtējā vide

Linoleum Flachs

Sniegums

Izturīga grīda

Topshield Pro ir Marmoleum grīdas segumu virsmas apdare, kas izstrādāta ar jaunākajām tehnoloģijām, liekot lietā mūsu ilggadējo pieredzi.
Mūsu Topshield Pro pārklājumam ir divslāņu sistēma, tādēļ to var salabot vai atjaunot bojājuma gadījumā vai pēc ilgstošas lietošanas. Topshield Pro gruntējums savienojas ar linoleja virsmu, izveidojot sākotnējo aizsargslāni. Otrais slānis nodrošina cietu, pret skrāpējumiem noturīgu un netīrumus atgrūdošu apdari. Abi slāņi ir ar termisku un UV apdari. Tā kā grīda kalpo ļoti ilgi un ir viegli tīrāma, Marmoleum ir zema iegādes cena.

Marmoleum ar Topshield Pro ir uzreiz lietošanai gatavs. Nav nepieciešama sākotnēja apkope vai polimēra klāšana, un šis grīdas segums nodrošina 3x labāku aizsardzību:
1. Ilgstošāka nodilumizturība
2. Labāka noturība pret traipiem
3. Vieglāka tīrīšana un kopšana

Šeit jūs atradīsiet papildinformāciju par Topshield Pro:

Topshield pro 3x better protection logo

Video

Marmoleum campaign - Jute

Brošūra

Marmoleum brochure cover