Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum

Marmoleum

Dabīgs uzvarētājs! Mūsu linoleja materiāli ar Forbo Marmoleum zīmolu ir dabīgi grīdas segumi, kas asociējas ar ilgtspējību, izturību, augstas kvalitātes un inovatīvu dizainu. Plašais Marmoleum klāsts ietver risinājumus praktiski jebkura veida pielietojumam. Atklājiet sev daudzveidīgo Marmoleum pasauli ar vairāk nekā 300 krāsām un vismaz 12 dažādām struktūrām, no kā izvēlēties. Materiāli ir pieejami ruļļos un modulārās flīzēs.

Marmoleum ir vispazīstamākais Forbo dabīgā linoleja zīmols, ar tā neierobežoto krāsu un dizainu daudzpusību. Turklāt šis dabīgais grīdas segums ir ļoti izturīgs un piedāvā visilgtspējīgāko izvēli elastīgo grīdas segumu klāstā.

Tagad visiem Marmoleum segumiem ir jaunais Topshield 2 pārklājums, kuru veido divi izturīgi slāņi. Marmoleum ir dabīgs grīdas segums, kas izgatavots no dabīgām izejvielām.

 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum Marbled 3891
  Marmoleum Marbled

  Marmoleum Marbled

  Veidojot dabīgu vidi. Atklājiet CO2 neitrālā grīdas seguma (dzīves cikla ietvaros) dabisko skaistumu. Mūsu jaunajam Marmoleum Marbled grīdas segumam klasiskā marmora raksts ir papildināts ar 5 aizraujošiem organiskiem rakstiem plašā krāsu izvēlē. Tā krāsu sajaukums nodrošina daudzpusīgu grīdas dizainu un teicami sader ar citiem materiāliem, piemēram, koku un akmeni. Aplūkojiet mūsu Marbled klāstu Real, Fresco, Vivace, Splash & Terra.

 • Marmoleum Slate
  Marmoleum Solid

  Marmoleum Solid

  Iepazīstinām ar tīro dabiskumu, kas piemīt linolejam. Ar lepnumu iepazīstinām jūs ar mūsu atjaunināto Marmoleum Solid grīdas segumu klāstu, kas apvieno pievilcīgus, mūsdienīgus dizainus ar nebijušu daudzpusību un inovācijām. Atklājiet mūsu jauno Cocoa klāstu, kuru esam papildinājuši ar kakao pupiņu čaumalām, kas rada unikālu, granulām līdzīgu izskatu. Aplūkojiet slānekļa dizainu ar tekstūru, kas apvieno nezūdošo akmens estētiku ar linoleja grīdas seguma siltumu un dabiskumu. Novērtējiet to, cik izteiksmīgs ir Marmoleum grīdas segums mūsu Solid klāstos Concrete, Cocoa, Piano, Slate un Walton .

 • Marmoleum Linear 3573
  Marmoleum Linear

  Marmoleum Linear

  Komfortablas vides radīšana. Marmoleum Linear ir izstrādāts, lai radītu mūsdienīgu un komfortablu vidi. Tas veido siltu un draudzīgu izskatu neformālai, dabīgai videi ar mājīgu atmosfēru. Tā ir vide, kurā mēs ātrāk atjaunojamies, kas mūs iedvesmo strādāt, dalīties ar idejām un mācīties.

 • Designing with Marmoleum
  Dizains kopā ar Marmoleum

  Dizains kopā ar Marmoleum

  Vai vēlaties unikālu grīdas risinājumu? Tādu, kas ir ilgtspējīgs un uzticams? Dizaina veidošana kopā ar Marmoleum ir tieši tas, ko meklējat. Izmantojot Aquajet tehniku, mēs varam izveidot ļoti precīzus un detalizētus grīdas dizainus. No Marmoleum flīzēm, kas gravētas, izmantojot lāzerus, līdz aizraujošiem dizainiem, kurus radījuši starptautiski dizaineri. Izpētiet visas iespējas!

 • Marmoleum Modular Textura / Shade te5217 te5235 t3717 t3718
  Marmoleum Modular flīzes

  Marmoleum Modular flīzes

  Radošuma brīvība! Marmoleum Modular ļauj radīt grīdu pēc savas izvēles. Kolekcija aicina jūs eksperimentēt, kombinēt un savienot izvēlēto flīžu formas, izmērus un krāsas. Šādi tiek radīta pilnīgi jauna grīdas koncepcija, kas pārspēj tradicionālos grīdas piedāvājumus, kuru gadījumā jūsu izvēli nosaka tikai dizains. Tagad jūs varat eksperimentēt ar formu, izmēru un flīžu formātu, lai izveidotu tādu grīdu, kādu esat iztēlojies. Atklājiet plašākas iespējas ar mūsu Marmoleum Modular!

 • Acoustic Linoleum
  Akustiskais linolejs

  Akustiskais linolejs

  Vispareizāk ir skaņu samazināt jau pašā avotā. Tāpēc akustiskās grīdas ir risinājums, kas palīdz samazināt troksni ēkā. Mūsu akustiskās linoleja grīdas rada veselīgu vidi, apvienojot ilgtspēju ar izcilām skaņas samazināšanas īpašībām. Mēs piedāvājam Marmoleum Acoustic (14 db skaņas samazinājums) un Marmoleum Decibel (18 db). Corkment apakšklāju var izmantot kopā ar Marmoleum, lai panāktu trieciena trokšņu samazinājumu vismaz par 14 dB.

 • Marmoleum Ohmex VU Amsterdam University
  Marmoleum Ohmex

  Marmoleum Ohmex

  Marmoleum Ohmex ir strāvu vadošs dabīgais linolejs, kas atbilst augstām elektrovadītspējas prasībām. Elektriskā pretestība ir uzlabota līdz < 1-10⁸ Ω (EN1081), lai nodrošinātu personisko drošību un pasargātu aprīkojumu, kas ir jūtīgs pret statisko elektrību.

 • Marmoleum Sport
  Marmoleum sporta grīdas

  Marmoleum sporta grīdas

  Marmoleum Sport pieder vienmērīgi elastīgās konstrukcijas sporta grīdu kategorijai un atbilst jaunākajiem Eiropas sporta grīdu segumu standartiem. Vienmērīgi elastīgās sporta grīdas mazina traumu risku. Marmoleum Sport ir pieejams 13 krāsās, kuras ir piemērotas sporta zālēm. Tā ir izturīga, neslīdoša un, pateicoties dabīgajām sastāvdaļām, ilgtspējīgākā sporta grīdas seguma izvēle. Apskatiet kolekciju šeit.

 • Furniture Linoleum 4164
  Mēbeļu linolejs

  Mēbeļu linolejs

  Forbo mēbeļu linolejs ir dabīgs virsmas materiāls kvalitatīvai mēbeļu apdarei, piemēram, galdiem, krēsliem, soliem, skapīšiem, durvīm un stendiem. Šis materiāls ir labi pazīstams, pateicoties savai elegancei, izturībai, augstajai kvalitātei un smalkumam. Matētā virsma un siltā, mīkstā tekstūra padara to par ideālu mēbeļu virsmas risinājumu. Apskatīt mūsu video.

 • Bulletin Board pinboard linoleum
  Bulletin Board

  Bulletin Board

  Bulletin Board ir dabīgā linoleja sienu apdares materiāls ar plašām lietojuma iespējām. Tā īpašības ir ideāli piemērotas ziņojumu dēļiem; tas ir arī funkcionāls sienu apdares, mēbeļu, durvju paneļu un trauku skapju materiāls. Bulletin Board lietojums telpās, kurās uzturas daudz cilvēku, rada vienkāršu, efektīvu saziņu. Tā bagātīgais un intensīvais krāsu klāsts piešķir produktam pavisam jaunu izskatu.

 • Marmoleum 2.0
  Marmoleum 2.0

  Marmoleum 2.0

  Ja ir nepieciešams samazināt izmaksas vai pietiek ar 2 mm biezu grīdas segumu, mēs piedāvājam izmantot Marmoleum 2 mm kolekciju. Marmoleum 2 mm kolekcija galvenokārt ir paredzēta izmantošanai dzīvojamās telpās un tajā ir iekļauti vairāki dizaini no Fresco, Real un Concrete klāstiem. Un tā tāpat kā pārējie mūsu linoleja grīdas segumi ir izgatavota no 97 % dabīgu izejvielu!

Linolejs & apkārtējā vide

Mēs izvēlamies zaļo ceļu

Dabīgi izejmateriāli
Marmoleum ir dabīgs grīdas segums, kas izgatavots no 97% dabīgiem izejmateriāliem, no kuriem 70% ir tādi, kas ātri atjaunojas, turklāt 43% ir otrreizējās pārstrādes izejvielas. Galvenie tā ražošanā izmantotie materiāli ir linsēklu eļļa, ko iegūst no linu augu sēklām, koka milti un džuta, kas ir dabīga pamatne, uz kuras tiek veidots linolejs.

Dabīgā dzīves vide
Marmoleum īpašu padara tas, ka šis materiāls tiek pilnībā ražots no dabīgiem izejmateriāliem, kas ir iegūti dabā, kur tie aug un atjaunojas, bieži vien tikai 12 mēnešu laikā. Džuta un lini ir viengadīgi augi, kuru ražu var novākt līdzīgi kā kviešus vai kukurūzu. Kolofonija ekstrakcija ir pastāvīgs process, bet koka milti, kas ir koksnes ražošanas atkritumi, tiek iegūti no Eiropas mežiem. Kaļķakmens krājumi ir ļoti bagātīgi.

Bioloģiskā noārdīšanās
Tas viss padara Marmoleum par dabīgu grīdas segumu, kurš pēc 30 un vairāk gadu kalpošanas var uzsākt savu dzīvi no jauna. Marmoleum var izmest atkritumos, jo tas bioloģiski noārdās. Alternatīva iespēja ir Marmoleum sadedzināt, jo tam ir augsta siltum-atdeve un no tā var iegūt vairāk siltuma enerģijas, nekā patērēts tā ražošanas procesā. Tas atspoguļo pilno dzīves ciklu, no kā ieguvēja ir daba.

We take the green road

Topshield2

Topshield2 - dabīgā linoleja pārklājums

Topshield2 – grīdas kopšana realitātē
Topshield2 ir Forbo izstrādāts linoleja pārklājums. Topshield2 ir augstas kvalitātes pārklājums, kurš nodrošina jau uzreiz lietošanai gatavu Marmoleum grīdu. Grīda, kurai nav nepieciešams pārklājums vai apstrāde ar vasku, un kas ir vēl noturīgāka pret putekļiem, nodilumu, skrāpējumiem un traipiem.
Ikdienā grīda tiek gan lietota, gan bojāta, un tās kalpošanas kvalitāti ir grūti sabalansēt ar noteiktu tīrīšanas un apkopes režīmu, kas ne vienmēr tiek veikts laikus.

Grīdai ir jāiztur ikdienas lietošana, laika apstākļi, zoļu nospiedumi un netīrumi, kas tiek ienesti ēkā, skrāpējumi un traipi, kā arī laika gaitā jāsaglabā sākotnējais ārējais izskats.

Katra grīda savu dzīvi sāk kā jauna grīda tikko pēc ieklāšanas, taču tai ir jāspēj kalpot daudzus gadus. Marmoleum ir sevi pierādījis un joprojām ir moderns grīdas segums, kas kalpo ilgi: šodien, rīt, mūžīgi.

Topshield2

Linoleja ražošana

Mēs lepojamies ar Marmoleum izveidi!

Linoleja ražošana pēdējos 150 gados ir pilnveidojusies. Forbo ir veicinājis šo pilnveidi ar Marmoleum zīmolu. Marmoleum radīšana ir māksla, ko nevar apgūt nevienā profesijā vai amata skolā. Vien daži cilvēki zina, kā izgatavot Marmoleum.

Pareizo sastāvdaļu izvēle, pareizais laiks, kas nepieciešams, lai izejmateriāli nostabilizētos, pareizā temperatūra un spiediens ir iemaņas, kas jāapgūst Marmoleum ekspertiem. Mēs lepojamies ar saviem ekspertiem, kas ar lepnumu rada katru Marmoleum grīdu.

Noskatiets video kā tiek ražots Marmoleum:
Marmoleum ražošana

Our proud linoleum craftsmen

Linolejam 150 gadi

Atzīmējot linoleja 150. gadadienu

Frederiks Waltons
Frederiks Waltons atklāja linoleju un patentēja tā ražošanas procesu 1863. gadā. Tas ir pārsteidzoši, ka materiāls, kurš tika atklāts vēl gāzes lampu un zirgu pajūgu laikmetā, tiek joprojām izmantots tieši tam pašam mērķim, kam tas sākotnēji tika paredzēts, proti, grīdas segumiem veselības aprūpes un izglītības iestādēs.

Iespaidīgas atsauksmes
Jau vairāk nekā 100 gadus dabīgais linolejs ir izmantots neticami daudzās nozīmīgās celtnēs visā pasaulē; ēdamzāles grīda slavenajā Alcatraz cietumā Sanfrancisko, CA; elegantais Baltais nams Vašingtonā; Kremlis Maskavā; Vācijas Reihstāga ēka un Bekingemas pils; pat Amsterdamas Anne Frankas mājā (1938.) bija linolejs; tāpat arī Sorbonas universitātē un Madame Curie institūtā.

Marmoleum tiek izmantots ļoti daudzās sabiedriskajās celtnēs arī mūsdienās, sākot ar jauno operas ēku Oslo vai jaunāko Jean Nouvelle būvēto cilšu mākslas muzeju. Marmoleum ir klasisks materiāls, kas izpelnījies augstu novērtējumu no arhitektiem, pateicoties savam autentiskumam un daudzveidībai.

Bauhaus, Reiner Becker Architekten

Dzīves cikla novērtējums

Dzīves cikla novērtējums


Optimāls dzīves cikla vērtējums un videi draudzīga materiāla deklarācijas

Forbo uzņēmumā mēs ticam, ka atvērta, godīga un caurskatāma pieeja ilgtspējīgas attieksmes demonstrēšanai ir vienīgais veids, kā parādīt uzticēšanos mūsu produktiem un procesiem. Dzīves cikla vērtējums (LCA, Life Cycle Assessment) ir metodoloģija, ko mēs izmantojam, lai noteiktu un izmērītu ikviena produkta ietekmi uz apkārtējo vidi tā izgatavošanas un lietošanas laikā, kā arī pēc tam, kad produkta kalpošanas laiks ir beidzies, novērtējot noteiktu ietekmes kategoriju skaitu.

Videi draudzīga produkta deklarācija (EPD, Environmental Product Declaration) ir LCA rezultāts, kas tiek publicēts ziņojumā par konkrēto produktu, ko verificējusi trešā puse. Marmoleum EPD apstiprina mūsu teikto un sniedz caurskatāmu ieskatu mūsu veikto testu rezultātos un mērījumos.

Vides līderība
Marmoleum tiek ražots, modernā vidē, kur tradicionālais ražošanas process automatizēts, izmantojot efektīvas ražošanas līnijas, kuras darbina tikai un vienīgi zaļā enerģija. Forbo uzņēmumā mēs aktīvi virzām visus procesus pastāvīgu uzlabojumu virzienā, Marmoleum ražošanā maksimāli izmantojot otrreizējās izejvielas un strādājot, pamatojoties uz zaļā dizaina principiem, izstrādājot ikvienu dizainu vai struktūru.

Marmoleum ieklāšanas atgriezumu pieņemšanas shēmas
Daudzos tirgos mēs esam izveidojuši tīklu, kas pieņem atpakaļ iepriekšējo segumu materiālus. Atgriezumi tiek savākti un nonāk atpakaļ mūsu rūpnīcā. Tādu pat pieeju, tikai mazākā mērogā, mēs izmantojam attiecībā uz paraugiem. Tādējādi mēs varam darīt visu iespējamo, lai nodrošinātu pilna cikla otrreizējo pārstrādi pat tad, kad mūsu produkti jau nonākuši pie klientiem.

Marķējumi un sertificēšana, atzīšana, kam nepieciešams ilgs laiks
Marmoleum viens no visvairāk apbalvojumus saņēmušajiem un videi draudzīgākajiem grīdas segumiem. Mēs augstu vērtējam mūsu marķējumus neatkarīgi no tā, vai tas būtu starptautiski atzītais Swan marķējums, zilā Angel sertifikācija, Ziemeļamerikas Sequoia Seal, vai specifiskāki marķējumi, piemēram, Nature Plus vai Austrijas vides marķējums. Papildus dažādiem marķējumiem un sertifikātiem Marmoleum sniedz patiesus ieguvumus, ja to vērtē atbilstīgi BRE vai LEED sertifikātiem. Izmantojot Marmoleum grīdu, jūs varat paaugstināt savas ēkas kopējo novērtējumu.

Environment

LRV & NCS kodi

LRV & NCS kodi

Linoleja LRV un NCS kodus atradīsiet sadaļā lejupielādes

LRV
Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

NCS
NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

ncs-index