Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum

Marmoleum Click

Dzīvespriecīgs dizains, vienkārša ieklāšana.

Marmoleum Click piedāvā jaunu viegli ieklājamu Marmoleum paneļu kolekciju, kas izgatavota no HDF dēļiem ar 2,5 mm biezu Marmoleum virskārtu un skaņu absorbējošu korķa pamatni. Šie paneļi ir pieejami 3 izmēros un 23 krāsās, nodrošinot bezgalīgas dizaina iespējas. Šis dabīgais grīdas segums ir ne tikai komfortabls un ar tekstūru, bet arī antistatisks, izturīgs un vienkārši kopjams.

  • Marmoleum Click
  • Marmoleum Click
  • Marmoleum Click
  • Marmoleum Click 333724 orbit
    Marmoleum Click

    Marmoleum Click

    Marmoleum Click paneļi ir ļoti izturīgi un vienkārši kopjami. To gludā virsma ir viegli tīrāma, savukārt skaistās krāsas ar laiku neizbalo. Marmoleum Click ir pieejams 23 krāsās un 3 dažādos paneļu izmēros, nodrošinot lielisku iespēju izveidot savu unikālo grīdas dizainu.

Par Marmoleum Click

Dabīga grīda - ātra ieklāšana

Uzbūve
Katrs Marmoleum Click panelis ir izgatavots no augsta blīvuma koksnes šķiedras (High Density Fibre – HDF) dēļa un skaņu absorbējošas korķa pamatnes, kā arī 2,5 mm biezas Marmoleum virskārtas.

Plašas dizaina iespējas
Forbo Marmoleum Click ir pieejams 23 krāsās – no mierīgiem un neitrāliem līdz spilgtiem un drosmīgiem toņiem. Ir pieejami trīs paneļu izmēri: lielie: 90 x 30 cm, 60 x 30 cm un kvadrāta: 30 x 30 cm. Ar Marmoleum Click flīzēm varat izveidot pievilcīgu grīdas dizainu, kas būs unikāls un atbilstošs tieši jūsu mājām un dzīvesveidam. Noskatieties video, lai atklātu vairāk.Dabīgas izejvielas
Marmoleum ir izgatavots no dabīgām izejvielām - linsēklu eļļas, sveķiem un kaļķakmens. Pateicoties šīm dabīgajām izejvielām Marmoleum ir pilnīgi dabīgs grīdas segums un ir viena no visilgtspējīgākajām grīdas segumu izvēlēm!

Tekstūra un komforts
Pateicoties Marmoleum Click dabīgajām izejvielām, tas ir silts un patīkams grīdas segums. Marmoleum Click var klāt arī uz apsildāmām grīdām. Šim grīdas segumam ir tekstūra, tāpēc tas ir patīkams pēdām un ideāli piemērots, lai uz tā dzīvotu un spēlētos.

Antistatisks un bakteriostatisks
Pateicoties Marmoleum Click grīdas dabiskajām sastāvdaļām, tā ir teicama izvēle gan jums, gan videi. Marmoleum Click rada labvēlīgu vidi cilvēkiem ar astmatiskām alerģijām. Grīdas antistatiskās īpašības atgrūž putekļus un netīrumus, uzlabojot telpu vidi un gaisa kvalitāti. Turklāt Marmoleum Click pierādītās bakteriostatiskās īpašības ierobežo kaitīgo mikroorganismu vairošanos.

Trieciena trokšņu samazinājums par 17 dB
Marmoleum Click piemīt labas 17 dB skaņas slāpēšanas īpašības, kas to padara par klusu grīdas segumu. Ieklājot Marmoleum Click uz Forbo putu pamatkārtas, kas samazina trokšņu līmeni līdz minimumam, varat panākt trokšņu līmeņa samazinājumu pat par 21 dB.

Vienkārša kopšana
Marmoleum Click aizsargā Topshield™ apdare, tāpēc tā ir ļoti izturīga grīda un pateicoties tās gludajai virsmai arī vienkārši kopjama.

Vienkārša ieklāšana
Marmoleum Click ieklāšana ir pavisam ātra un vienkārša. Netiek izmantota līme, tāpēc nav arī jāgaida. Ieklājiet un sāciet to lietot jau uzreiz! Tiešais ieguvums ir ievērojami samazinātas ieklāšanas izmaksas. Netiešie ieguvumi ir vēl lielāki, jo tiek ietaupīts daudz pūļu un naudas.

Izturīgs grīdas segums
Marmoleum Click grīda ir izturīga - tās kopējais biezums ir 9,8 mm. 2,5 mm biezais Marmoleum augšējais slānis ir tik izturīgs, ka saglabā teicamu izskatu pat ļoti noslogotās zonās. Turklāt grīda ir tik izturīga, ka varat to ņemt līdzi, pārceļoties uz jaunām mājām.

Marmoleum Click linoleum tiles

Ieklāšanas veidi

Marmoleum Click ieklāšanas veidi & idejas

Marmoleum Click ir pieejams 23 krāsās un 3 dažādos izmēros, tāpēc ir iespējams izveidot pievilcīgu, personisku vidi, kas ir unikāla un atbilstoša tieši jūsu mājām un dzīvesveidam. Mēs esam radījuši vairākas ieklāšanas idejas, kas palīdzēs jums izveidot pašiem savu grīdas dizainu. Apmeklējiet Marmoleum Click ieklāšanas varianti, lai uzzinātu vairāk.

Forbo grīdas plānotājā jūs atradīsiet vēl vairāk iespēju un varēsiet izveidot savas krāsu kombinācijas. Jūsu dizains būs aplūkojams kā reāla grīda reālā vidē. Noklikšķiniet šeit, lai atvērtu Forbo grīdas plānotāju .

Marmoleum Click floorplanner

Ieklāšana

Marnmoleum Click ieklāšana

Marmoleum Click ir viegli un ātri ieklāt. Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk.Marmoluem Click paneļi un flīzes savienojas ar vienkāršu stiprinājumu sistēmu. Grīda tiek klāta secīgi pa vienai flīzei. Tā kā Marmoleum Click paneļi ir plati un savienojumu vietās nepaliek šuves, īsā laikā ir iespējams izveidot glītu un gludu grīdu.

Välinge 5G stiprinājumu sistēma nodrošina stabilu un drošu klājumu, neizmantojot līmi. Ieklājiet un sāciet to lietot jau uzreiz! Klājiet grīdu paši vai uzticiet to meistaram, izvēle ir jūsu!

Ieklājot Marmoleum Click uz Forbo putu pamatkārtas, kas samazina trokšņu līmeni līdz minimumam, varat panākt trokšņu līmeņa samazinājumu par 21 dB.

Marmoleum Click var klāt uz dažādām pamatgrīdām. Papildu sagatavošana ir nepieciešama tikai ļoti nelīdzenai pamatnei (2 mm vai lielāka atšķirība). Pilnīga ieklāšanas instrukcija ir pievienota katrā Marmoleum Click iepakojumā.

Iepakojums
• Marmoleum Click 30 x 30 cm - kastē 0,63 m2 (7 flīzes)
• Marmoleum Click 60 x 30 cm - kastē 1,26 m2 (7 paneļi)
• Marmoleum Click 90 x 30 cm - kastē 1,89 m2 (7 paneļi)

Marmoleum Click Installation

Grīdlīstes

Marmoleum Click grīdlīstes

Mūsu Marmoleum Click paneļi ir jāieklāj atstatus no sienas. Lai nosegtu šo atstatumu, mēs piedāvājam 2 veidu grīdlīstes: Marmoleum MF Click grīdlīstes un Marmoleum MP nosedzošās loksnes.

Marmoleum MF Click grīdlīstes
MDF grīdlīstes ar oriģinālā Marmoleum virsmu. Šīs grīdlīstes var viegli sazāģēt un piestiprināt ar līmi vai skrūvēm. Katra grīdlīste ir 2,40 metrus gara. Kastē ir 4 grīdlīstes.

Marmoleum MP nosedzošās loksnes
2,3 cm plata Marmoleum loksne, zem kuras ir līmlente. Katra grīdlīste ir 2,40 metrus gara. Kastē ir 4 grīdlīstes. Abu veidu grīdlīstes ir pieejamas visās Marmoleum Click krāsās.

Marmoleum Click skirting & strip

Tehniskās specifikācijas

Marmoleum Click technical specifications

Grīdas kopšana

Marmoleum grīdas kopšana

Jūsu Marmoleum grīda ir aizsargāta ar jauno Topshield2 pārklājumu, novatorisku un izturīgu, rūpnīcā uzklātu aizsargkārtu, kura nav jānoņem. Topshield2 pārklājums ir daļa no Marmoleum un ir ideāls pamats turpmākajai grīdas seguma lietošanai.

Tīrīšanas un kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Marmoleum floorcare

Brošūra

Marmoleum Click brochure