Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sīkdatnes

Kas ir sīkdatnes?
Forbo vietnē, tāpat kā daudzās profesionālajās tīmekļa vietnēs, tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelieli faili, kas tiek lejupielādēti jūsu datorā, lai uzlabotu lietošanas pieredzi. Šajā dokumentā ir aprakstīts, kāda informācija tiek ievākta, kā šīs datnes tiek izmantotas, kāpēc reizēm ir nepieciešams saglabāt sīkdatnes un kā jūs varat liegt sīkdatņu saglabāšanu. Tomēr aizliegums saglabāt sīkdatnes var ietekmēt un traucēt dažu šīs vietnes elementu darbību.


Kā Forbo izmanto sīkdatnes
Forbo izmanto sīkdatnes dažādu turpmāk aprakstīto iemeslu dēļ. Diemžēl vairumā gadījumu nav vienota nozares standarta, kā atspējot sīkdatnes, nekaitējot vietnes funkcionalitātei. Ja neesat pārliecināti par sīkdatņu nepieciešamību pakalpojuma nodrošināšanā, mēs iesakām tās neatspējot.

Sīkdatņu atspējošana
Sīkdatņu darbību var liegt, izmainot tīmekļa pārlūka programmas uzstādījumus. Ņemiet vērā, ka sīkdatņu atspējošana ietekmēs šīs un daudzu citu vietņu funkcionalitāti. Sīkdatņu atspējošana parasti atspējo arī noteiktas šīs vietnes funkcijas un iespējas. Tāpēc mēs iesakām neveikt sīkdatņu atspējošanu.

Sīkdatnes, ko izmanto Forbo
Izveidojot Forbo lietotāja kontu, Forbo izmantos sīkdatnes, lai vadītu reģistrēšanās procesu un vispārējo pārvaldību. Pēc atslēgšanās šīs sīkdatnes parasti tiek dzēstas. Taču dažos gadījumos tās var tikt saglabātas, lai atcerētos jūsu preferences pēc atslēgšanās.

Forbo izmanto sīkdatnes pēc pieslēgšanās, lai atcerētos šo faktu. Pateicoties tam, lietotājiem nav atkārtoti jāpiesakās, apmeklējot jaunu vietnes lapu. Parasti šīs sīkdatnes pēc atslēgšanās tiek dzēstas, lai nodrošinātu to, ka atsevišķām iespējām varat piekļūt tikai pieslēdzoties.

Šī vietne piedāvā e-komercijas iespējas. Dažas sīkdatnes ir nepieciešamas, lai, atverot jaunu lapu, jūsu pasūtījums tiktu saglabāts un Forbo varētu to pienācīgi apstrādāt.

Reizēm Forbo piedāvā lietotāju aptaujas, lai uzzinātu viedokli un labāk saprastu Forbo vietnes lietotāju vajadzības. Šajās aptaujās var tikt izmantotas sīkdatnes, lai atcerētos, kuri vietnes apmeklētāji jau ir piedalījušies aptaujā, vai piedāvātu precīzus rezultātus pēc jaunas lapas atvēršanas.

Iesniedzot datus, izmantojot formas, piemēram, kontaktinformācijas sadaļā vai komentāros, sīkdatnes var tikt izmantotas, lai atcerētos lietotāja informāciju saziņai nākotnē.

Lai šīs vietnes lietošana būtu patīkama, Forbo piedāvā iespēju uzstādīt lietotāja preferences. Lai atcerētos šīs preferences, Forbo izmanto sīkdatnes.

Trešās puses sīkdatnes
Atsevišķos gadījumos Forbo izmanto arī uzticamu trešo pušu sīkdatnes. Zemāk ir norādītas dažas no trešo pušu sīkdatnēm, ar kurām lietotāji var saskarties šajā vietnē.

Šī vietne izmanto Google Analytics, kas ir viens no izplatītākajiem un uzticamākajiem tīmekļa analīzes risinājumiem. Tas palīdz Forbo izprast, kā vietne tiek izmantota un kā uzlabot lietotāju pieredzi. Šīs sīkdatnes izseko, cik ilgu laiku lietotājs pavada vietnē un kādas lapas tas apmeklē, sniedzot mums informāciju, kā uzlabot vietnes saturu.

Lai uzzinātu vairāk par Google Analytics sīkdatnēm, lūdzu, apmeklējiet official Google Analytics page.

Šajā vietnē tiek izmantots Investis pakalpojums, lai dalītos informācijā.

Forbo izmanto arī sociālo tīklu pogas un/vai spraudņus, kas ļauj lietotājiem dažādos veidos izmantot savus sociālos tīklus. Dažas sociālo tīklu vietnes, piemēram, Facebook un Twiter, iestatīs sīkdatnes ar Forbo vietnes starpniecību. Tās var tikt izmantotas, lai papildinātu attiecīgo vietņu profilus vai izmantotu informāciju mērķiem, kas aprakstīta to konfidencialitātes politikā.

Papildu informācija
Ieteicams iespējot sīkdatņu izmantošanu, lai vietnes izmantošana būtu patīkama. Ja jums ir vajadzīga papildu informācija, lūdzu, sazinieties ar mums: communications@forbo.com.

2014. gada augusts