Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Segmenti

Pateicoties plašajam produktu klāstam, mēs varam jums piedāvāt dažādus grīdas segumus,, kas būs piemēroti jebkurai telpai. Zemāk varat izvēlēties kādu no segmentiem un apskatīt, ko Forbo Flooring iesaka.

 • Colorex

  Veselības

  Veselības aprūpes iestādes

  Veselības aprūpes iestādēs ir ieklāti miljoniem kvadrātmetru Forbo grīdas segumu, un tas uzņēmumam ir ļāvis izprast veselības aprūpes iestāžu vēlmes un vajadzības.

 • Marmoleum

  Sociālā aprūpe

  Sociālā aprūpe

  Mēs saprotam, ka, izvēloties grīdas segumus sociālās aprūpes centriem, ir jāņem vērā ne tikai funkcijas un kalpošanas īpašības.
  Papildus ikdienas prasību izpildes nodrošināšanai ir jārada vide, kas cilvēkiem palīdz justies ērti un relaksēti.

 • Marmoleum

  Izglītība

  Izglītības iestādes

  Visās izglītības iestādēs — no bērnu dārziem līdz universitātēm — ir nepieciešami pievilcīgi, izturīgi, viegli kopjami un ilgtspējīgi grīdas segumu risinājumi. Izturība un higiēna ir būtiski apsvērumi zonās, ko izmanto bērni un jaunieši.

 • Marmoleum

  Biroji

  Biroju telpas

  Mēs zinām, ka, iekārtojot biroju, ir nepieciešama grīda. Jūs noteikti meklējat grīdas dizainu, kas izcels jūsu telpas, vai arī vēlaties risinājumu, kas piemērots visai ēkai. Forbo produktu portfelis palīdzēs izvēlēties piemērotāko grīdu jūsu vajadzībām.

 • Allura

  Atpūta & Viesmīlība

  Atpūta & Viesmīlība

  Apmeklētāju pieredzi atpūtas iestādēs veido ne tikai izbaudītās aktivitātes. Interjeram un vispārējai atmosfērai ir būtiska nozīme apmeklētāju pieredzes veidošanā. Veidojot pirmo iespaidu pie ēkas ieejas, kā arī telpās, kurās apmeklētāji ietur maltīti vai iepērkas, Forbo portfeļa produkti ļaus izvēlēties piemērotāko grīdu, lai radītu vēlamo atmosfēru jūsu uzņēmumā.

 • Retail_Thumbnail

  Mazumtirdzniecība

  Mazumtirdzniecība

  Apmeklētāju pieredzi atpūtas iestādēs veido ne tikai izbaudītās aktivitātes. Interjeram un vispārējai atmosfērai ir būtiska nozīme apmeklētāju pieredzes veidošanā. No dabiski plūstošu celiņu izveides līdz pievilcīgiem akcentiem — Forbo daudzpusīgais produktu klāsts nodrošinās to, lai jūsu grīdas atstāj iespaidu uz apmeklētājiem.

 • Marmoleum Aquajet

  Sabiedriskas ēkas

  Sabiedriskas ēkas

  Forbo ir strādājis kopā ar daudziem vietējo pārvalžu pārstāvjiem, valdības īpašumu un ēku apsaimniekotājiem un tagad palīdz privātā sektora klientiem atrast vislabāko risinājumu budžeta ietvaros, piedāvājot pilnībā integrētu produktu portfeli no viena piegādātāja, ko apkalpo pašaizliedzīga klientu apkalpošanas komanda.

 • Tessera

  Sociālās mājas

  Sociālās mājas

  Vērienīgu mājokļu projektu gadījumā mēs saprotam, ka jums ir vajadzīgs kas vairāk nekā vienkārši piegādātājs. Mūsu sadarbības pieredze un iesaistīšanās jau projekta sākumposmā nozīmē to, ka varam sniegt noderīgu atbalstu mājokļu projektēšanā par pieņemamu cenu, palīdzot izvēlēties vispiemērotāko produktu.

 • Industry_Thumbnail

  Ražošanas telpas

  Ražošanas telpas

  Forbo garantē teicamu grīdas segumu kalpošanu dažādās industriālās vidēs, sākot ar elektronikas un farmācijas ražošanas zonām un beidzot ar laboratorijām. Forbo Flooring piedāvā pilnīgu produktu klāstu ar antistatiskām, akustiskām, strāvas vadības, ūdens izturības, pretslīdes, bakteriostatiskām un baktericīdām īpašībām.

 • Transport main image

  Transports

  Transports

  Forbo piedāvā patiešām daudzpusīgu transporta nozarei piemērotu grīdas segumu portfeli. Portfelī ietilpst ieejas sistēmas, pretslīdes grīdas, vinila grīdas, linoleja grīdas, tekstila paklāji, šķiedru grīdas segumi, kā arī līmes, aksesuāri un ieklāšanas instrumenti.

 • Furniture Linoleum

  Mēbeļu apdare

  Mēbeļu linolejs

  Mēbeļu linolejs ir virsmas materiāls, ko var izmantot galdu, trauku skapju, sienu, veikalu un reģistratūras lešu apdarei. Furniture Linoleum unikālā estētika un taustes īpašības piešķir katram priekšmetam individuālu raksturu.

 • Marmoleum

  Sports

  Sports

  Mēs zinām, ka, iekārtojot sporta un atpūtas telpas, klientu drošība un komforts ir pirmajā vietā. Mēs piedāvājam visaptverošu grīdas segumu portfeli, kas atbilst jūsu prasībām, nepiemirstot par telpu dizainu un izskatu.