Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sīkdatņu vadlīnijas - FloorVisualizer


Kas ir sīkdatnes?
Forbo vietnē, tāpat kā daudzās profesionālajās tīmekļa vietnēs, tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelieli faili, kas tiek lejupielādēti jūsu datorā, lai uzlabotu lietošanas pieredzi. Šajā dokumentā ir aprakstīts, kāda informācija tiek ievākta, kā šīs datnes tiek izmantotas, kāpēc reizēm ir nepieciešams saglabāt sīkdatnes un kā jūs varat liegt sīkdatņu saglabāšanu. Tomēr aizliegums saglabāt sīkdatnes var ietekmēt un traucēt dažu šīs vietnes elementu darbību.

Plašāku informāciju par sīkfailiem skatiet Wikipedia rakstā par HTTP sīkfailiem.

Papildus sīkdatnēm Forbo izmanto arī citas tehnoloģijas, kas pēc to funkcionalitātes un mērķa ir līdzīgas sīkdatnēm. Šādas tehnoloģijas ir iekļautas arī ikreiz, kad turpmāk tekstā atsaucamies uz sīkdatnēm.

Kā Forbo izmanto sīkdatnes
Forbo izmanto sīkdatnes vairāku iemeslu dēļ, kas šajā dokumentā ir detalizēti izskaidroti. Dažas sīkdatnes ir absolūti nepieciešamas, lai nodrošinātu vietnes funkcijas un veiktspēju. Citas sīkdatnes tiek izmantotas lietotāju uzvedības anonīmai analīzei, un ir arī tādas, kas paredzētas, lai nodrošinātu, ka tiek rādīts jums atbilstošs saturs. Ja neesat pārliecināts par noteiktu sīkdatņu nepieciešamību, iesakām pieņemt visas sīkdatnes, jo tādējādi tiks nodrošināta vislabākā iespējamā lietotāja pieredze.

Sīkdatņu deaktivizēšana
Jūs varat novērst sīkdatņu automātisku saglabāšanu, norādot to sīkfailu reklāmkarogā vai veicot izmaiņas pārlūkprogrammas iestatījumos. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkdatnes ietekmē šīs un daudzu citu tīmekļa vietņu darbību. Deaktivizējot sīkdatnes, jūs izslēdzat noteiktas šīs vietnes funkcijas un pakalpojumus, tāpēc mēs iesakām nedeaktivizēt sīkdatnes.

Sīkdatnes no Forbo
Šajā tabulā ir informācija par visām izsekošanas un mārketinga tehnoloģijām, kas tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē un/vai mūsu lietojumprogrammās, kā arī par to operatoriem. Tā kā attiecīgie operatori, ciktāl to piedāvājums ir integrēts Forbo tīmekļa vietnē, arī zināmā mērā izmanto un maina sīkdatnes, tad turpmāk tekstā nav identificētas atsevišķas sīkdatnes, bet gan aprakstītas tehnoloģijas un lietojumprogrammas, no kurām dažas izmanto vairākas sīkdatnes. Ja vēlaties iegūt informāciju par atsevišķām izmantotajām sīkdatnēm, lūdzu, nosūtiet savu pieprasījumu pa e-pastu uz dataprivacy@forbo.com.

Būtiskās sīkdatnes

ir tehniski nepieciešamas, lai jūs varētu piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām un izmantot tās funkcijas, piemēram, lai iestatītu savas datu privātuma preferences vai aizpildītu veidlapas. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pienācīgi nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus. Būtiskās sīkdatnes tiek izmantotas arī bez jūsu nepārprotamas piekrišanas. Ciktāl būtiskās sīkdatnes apstrādā personas datus, jums ir tiesības iebilst šo datu apstrādei saskaņā ar paziņojumu par datu privātumu.

SīkdatneFunkcijaOperatorsDerīgums
JSESSIONIDŠī sīkdatne saglabā datus jūsu pārlūkošanas sesijas laikā. Sīkdatne atceras, piemēram, jūsu veiktās izvēles vai tīmekļa vietni, kuru iepriekš apmeklējāt.VeeuzeSesija

Sīkfaili, kas nav būtiski Sīkfaili

apkopo informāciju par tīmekļa vietnes lietošanu, piemēram, par visbiežāk apmeklētajām lapām un apmeklētāju navigāciju tīmekļa vietnē. Tās palīdz mums padarīt tīmekļa vietni lietotājam draudzīgāku un līdz ar to arī uzlabot lietošanas pieredzi. Apkopotā informācija var būt šāda: izmantotā interneta pārlūkprogramma un operētājsistēma, tīmekļa vietnes, no kuras lietotājs tika pārvirzīts, domēna nosaukums, apmeklējumu skaits, vidējais sesijas ilgums, pieprasītās lapas.

SīkdatneFunkcijaOperatorsDerīgums
Google Tag ManagerTagu pārvaldnieks ir Google rīks, kas ļauj uzņēmumiem pievienot un atjaunināt tīmekļa vietņu tagus, tostarp reklāmguvumu uzskaiti, tīmekļa vietņu analīzi un atkārtoto mārketingu, neapstrādājot tīmekļa vietnes kodu.Google Inc.3 Mēneši
Google AnalyticsGoogle Analytics ir analīzes platforma, ko izmanto, lai sekotu līdzi mūsu tīmekļa vietnes un tās lapu apmeklējumu skaitam un veidam, kā arī piekļuvei mūsu mobilajām lietojumprogrammām un to ekrāniem un lietošanas paradumiem. Tādā veidā mēs nodrošinām, ka visas mūsu tīmekļa vietnes daļas un mūsu mobilās lietojumprogrammas darbojas pareizi. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai nodrošinātu anonīmus, apkopotus datus tīmekļa vietnes un mobilo ierīču lietotāju mijiedarbībai ar mūsu tīmekļa vietni vai mūsu mobilajām lietojumprogrammām.Google Inc.1 Gads

Papildu informācija

Lai nodrošinātu labāku un ērtāku tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi, parasti nav ieteicams deaktivizēt sīkdatnes. Ja jums nepieciešama papildu informācija, varat sazināties ar mums jebkurā laikā, rakstot uz e-pastu communications@forbo.com.

2023. gada marts