Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum

Marmoleum sporta grīdas

Marmoleum Sport pieder vienmērīgi elastīgās konstrukcijas sporta grīdu kategorijai un atbilst jaunākajiem Eiropas sporta grīdu segumu standartiem. Vienmērīgi elastīgās sporta grīdas mazina traumu risku. Marmoleum Sport ir pieejams 13 krāsās, kuras ir piemērotas sporta zālēm. Tā ir izturīga, neslīdoša un, pateicoties dabīgajām sastāvdaļām, ilgtspējīgākā sporta grīdas seguma izvēle. Apskatiet kolekciju šeit.

 • Marmoleum sporta grīdas
 • Marmoleum sporta grīdas
 • Marmoleum sporta grīdas
 • Marmoleum sporta grīdas
 • 83176
  Marmoleum Sport

  Marmoleum Sport

  Marmoleum Sport ir pieejams 13 krāsās, kas izstrādātas, ņemot vērā krāsu gammas, kādas parasti tiek izmantotas sporta zālēs. Dizaini ir viegli kombinējami savā starpā.

  Marmoleum Sport pieder vienmērīgi elastīgās konstrukcijas sporta grīdu kategorijai un atbilst jaunākajiem Eiropas sporta grīdu segumu standartiem pēc EN 14904 un vācu DIN V 18032-2. Elastīgās sporta grīdas samazina savainojumu risku.

Par Marmoleum Sport

Marmoleum sporta grīdas segums

Sporta un atpūtas nozarei Forbo piedāvā atjaunoto Marmoleum Sport klāstu. Šī linoleja sporta grīdas kolekcija ir pieejama pēc normatīviem nepieciešamajā 3.2 mm biezumā, kā arī 4.0 mm biezumā.

Marmoleum Sport atbilst mūsdienu sporta un daudzfunkcionālo objektu prasībām.


Plašas prasības
Sporta un daudzfunkcionālās zāles grīdas segumiem ir jāatbilst dažādam pielietojumam, kas jāievēro, sākot ar profesionāliem un pus-profesionāliem sporta veidiem un beidzot ar dažādiem pasākumiem un skolu eksāmeniem. Atkarībā no paredzētā pielietojuma tiek izmantotas dažādas grīdas sistēmas.

Samazināt traumu risku
Sporta grīdas konstrukcijai ir jāatbilst drošības un sporta funkcionālajām īpašībām: sporta grīda ar Marmoleum Sport kā virsējo pārklājumu samazina risku gūt traumas. Virsējais slānis garantē optimālu darbību pretslīdei un slīdēšanai.

Liela noslodze
Marmolejs Sport iztur visu neatkarīgi no tā, vai tas ir handbols, basketbols, vieglatlētika vai vingrošana. Arī smagumu, piemēram, vingrinājumu aprīkojuma transportēšana nevar nodarīt kaitējumu linolejam apvienojumā ar atbilstošu pamatgrīdu. Tas izturēs arī dažādus ārpus sporta pasākumus.

Ārkārtīgi izturīgs
Linoleja izturīgums garantē tā ilgu un lielisku kalpošanu arī intensīvas noslodzes apstākļos. Materiāls izskatīsies un kalpos ilgāk, ja tas tiks pareizi kopts.

Vizuālā izskata čempions
Marmoleum Sport kolekcija sastāv no deviņām izteiksmīgām krāsām, sākot ar dzelteniem, oranžiem, sarkaniem, zaļiem un ziliem toņiem, ko noslēdz divas neitrālas nokrāsas. Savukārt Marmoleum Sport Move kolekcija ietver četras elegantas un neitrālas krāsas, kuras var tikt izmantotas par pamatu dažāda pielietojuma zāļu grīdām.

Krāsas 83712 un 83715, oranžajos un dzeltenajos toņos, ir patīkami pārsteidzošas. Tās atgādina vietu, kur aizsākās jūsu iemīļotais sporta veids: ielu. Izvēlētās krāsas ir viegli saskaņot, nodrošinot pievilcīgas grīdas jūsu sporta zālē.

3.2 mm biezums
Visas sporta funkcionālās un tehniskās īpašības atbilst Vācijas DIN V 18032-2 un Eiropas EN 14904 standartam. Ņemot vērā sporta zālēm paredzētā linoleja grīdas seguma prasības, ieteicamais materiāla biezums ir 3.2 mm. 3.2 mm biezums atbilst jaunākajām prasībām un ir saskaņots ar Eiropas standartiem.

3.2 mm biezums nodrošina tehniskās, ekonomiskās un dizaina priekšrocības:
• ērts lietojums mazāka svara dēļ;
• ietaupījums, pateicoties zemākai materiāla cenai;
• visilgtspējīgākais risinājums, rūpējoties par vidi;

Marmoleum Sport linoleum flooring

Numur viens

Izvēle numur viens

Marmoleum Sport piedāvā:
Augsta līmeņa sporta grīdas segums ir:
• Lokans un elastīgs
• Piemērots dažādiem mērķiem (apvienojumā ar atbilstošu pamatnes sistēmu)
• Novērš slīdēšanu
• Izturīgs
• Noturīgs pret berzes radīto siltumu
• Silts pieskaroties
• Ugunsdrošs
• Piemērots siltajām grīdām

Marmoleum Sport grīdas segums ir pieejams:
• 3.2 un 4.0 mm biezumā
• Papildus Marmoleum Sport Move dizains

Dabīgs un higiēnisks:
• Gatavots no dabīgām izejvielām
• Higiēnisks
• Bakteriostatisks
• Ilgtspējīgs

Suitable for a range of sports facilities

Dabisks uzvarētājs

Dabisks uzvarētājs

Marmoleum Sport īpašu padara tas, ka šis materiāls tiek pilnībā ražots no dabīgiem izejmateriāliem, tas ir dabīgs grīdas segums, kas asociējas ar ilgtspējību, izturību, augstas kvalitātes un inovatīvu dizainu.

Linsēklu eļļa ir galvenā Marmoleum Sport sastāvdaļa. Kopā ar sveķiem, kaļķakmeni un koka miltiem tiek radīts linoleja cements, kuram tiek pievienoti krāsu pigmenti.

Linoleja cements tiek presēts uz džutas auduma un lielās žāvēšanas kamerās kļūst par stingru, izturīgu sporta grīdas segumu. Pateicoties zaļajai enerģijai, Marmoleum Sport ražošanas process ir draudzīgs videi.

Natural winner

Pielietojums

Pielietojums un pamatne

Marmoleum Sport var izmantot kā grīdas segumu dažādām grīdas seguma sistēmām saskaņā ar EN 14904. Visbiežāk tiek izmantotas vienmērīgi elastīgās un punkta elastīgās grīdas sistēmas.

Vienmērīgi elastīgā (A tips) sporta grīdas sistēma
Marmoleum Sport ir ideāli piemērots vienmērīgi elastīgajām (atsperīgajām) sporta grīdas konstrukcijām. Elastīgās grīdas samazina savainošanās risku, izkliedējot trieciena spēku plašākā laukumā. Elastīgās sistēmas un Marmoleum Sport grīdas seguma kombinācija nodrošina lielāku triecienu samazinājumu un vertikālo deformāciju. Tieši tāpēc tā ir piemērota sporta veidiem ar augstākām prasībām. Pamatgrīdas elastīgā konstrukcija ir tā, kas nosaka precīzu sporta grīdas elastības vērtību.

Punkta elastīgā (P tips) sporta grīdas sistēma
Marmoleum Sport var arī izmantot punkta elastīgām grīdas sistēmām. Marmoleum Sport Elastic ir Marmoleum Sport un gumijas apakšslāņa kombinācija, kas mīkstina triecienu pašā trieciena punktā. Tas palīdz novērst triecienu radītas problēmas, kas saistītas ar cietām virsmām. Efektivitāti neietekmē arī lietotāja svars, kā tas ir vienmērīgi elastīgo sistēmu gadījumā. Tieši tāpēc punkta elastīgās sistēmas ir ideāli piemērotas bērnu rotaļu zonām un sporta veidiem ar mazāku triecienu spēku. Svarīgi ir piebilst, ka punkta elastīgās sporta grīdas ir jūtīgākas pret iespiedumiem nekā vienmērīgi elastīgās grīdas, tāpēc ir jāizvairās no pārāk smagām slodzēm vienā punktā, tādējādi nodrošinot ilgāku grīdas kalpošanu.

Marmoleum Sport Elastic
Marmoleum Sport + gumijas apakšslānis = Marmoleum Sport Elastic. Marmoleum Sport Elastic ir punkta elastīgs (P tips) grīdas segums, kas sastāv no diviem slāņiem, kas kopīgi rada ideāli piemērotu pamatni sporta veidiem ar nelielu triecienu spēku. Triecienu absorbējošais apakšslānis ir izgatavots no otrreizēji pārstrādātas gumijas un putu daļiņām, kas savienotas ar poliuretānu. Savukārt virsējo slāni veido Marmoleum Sport. Gumijas apakšslānis un Marmoleum Sport tiek ieklāti atsevišķi. Apakšslāni var ieklāt tieši uz pamtgrīdas. Šis ir vienkāršs un izmaksu ziņā efektīvs sporta grīdas risinājums.Applications

Brošūra

Marmoleum Sport brochure

Tehniskā informācija

Marmleum_Sport_SPORTS_MAN