Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum

Marmoleum Marbled

Veidojot dabīgu vidi. Atklājiet CO2 neitrālā grīdas seguma (dzīves cikla ietvaros) dabisko skaistumu. Mūsu jaunajam Marmoleum Marbled grīdas segumam klasiskā marmora raksts ir papildināts ar 5 aizraujošiem organiskiem rakstiem plašā krāsu izvēlē. Tā krāsu sajaukums nodrošina daudzpusīgu grīdas dizainu un teicami sader ar citiem materiāliem, piemēram, koku un akmeni. Aplūkojiet mūsu Marbled klāstu Real, Fresco, Vivace, Splash & Terra.

 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • 3428 Marmoleum Splash
  Marmoleum Splash

  Marmoleum Splash

  Izcila grīda, kas piešķir izsmalcinātu raksturu. Marmoleum Splash ir jauns dizains Forbo Marmoleum klāstā. No attāluma Splash izskatās gaiši pelēks, ar viegli niansētu toni, taču tuvumā Splash gaiši pelēkajam tonim cauri viz pārsteidzošu krāsu raksti.

 • 3420 Marmoleum Vivace
  Marmoleum Vivace

  Marmoleum Vivace

  Izteiksmīgs krāsu sajaukums. Marmoleum Vivace ir mūsu dzīvīgākais un izteiksmīgākais dizains ar 6-8 krāsām, kas rada hameleonam līdzīgu grīdas segumu. Tas labi iederas daudzos interjeros.

 • 5802 Marmoleum Terra
  Marmoleum Terra

  Marmoleum Terra

  Autentisks zemes krāsu sajaukums. Mūsu jaunākais krāsu sajaukums ir Marmoleum Terra — slēgta, cieša un izteikti kontrastējoša struktūra, ko iedvesmojuši vulkāniskie ieži. Terra apvieno izsmalcinātu, nelielu marmora struktūru un lieliskas netīrumu maskēšanas īpašības. Autentiskais krāsu sajaukums rada daudzpusīgu grīdas dizainu, kuru var lieliski kombinēt ar citiem Marmoleum produktiem.

 • 3032 Marmoleum Real
  Marmoleum Real

  Marmoleum Real

  Marmoleum Real ir mūsu klasiskais, rūpīgi izvēlētu, krāsu toņu salikums, kas kopā rada skaistu krāsu gradāciju. No siltiem, neitrāliem un mierīgiem, pelēkiem toņiem līdz aizraujošiem, košiem un moderniem toņiem.

 • 3860 Marmoleum Fresco
  Marmoleum Fresco

  Marmoleum Fresco

  Atjaunots, izsmalcināts, līdzsvarots. Marmoleum Fresco grīdas segumam ir spēcīga palete ar smalkiem, toni virs toņa sajauktiem grīdas dizainiem. Katrs no tiem rada izsmalcinātu un līdzsvarotu estētisko izskatu.

 • Marmoleum Vivace 3405 Granada
  Visas Marmoleum Marbled krāsas

  Visas Marmoleum Marbled krāsas

  Šajā pārskatā jūs atradīsit visu Marmoleum Marbled kolekciju — Real, Fresco, Vivace, Splash un Terra – dizainus.

 • Marmoleum Real 3055
  Marmoleum Authentic

  Marmoleum Authentic

  Marmoleum Authentic klāstā ir 22 vienmēr aktuāli grīdas dizaini, kuriem Forbo garantē pieejamību noliktavās līdz 2028. gada beigām.

  Klāstā ir iekļauti Real un Fresco dizaini vairākos neitrālos pelēkas un bēšas krāsas toņos, kā arī košāki un krāsaināki produkti, kurus var izmantot akcenta krāsām vai zonu veidošanai.

Marmoleum Marbled

Veidojot dabīgu vidi

Mūsu jaunajam Marmoleum Marbled grīdas segumam klasiskā marmora raksts ir papildināts ar 5 aizraujošiem organiskiem rakstiem: Real, Fresco, Vivace, Splash & Terra. Šim ilgtspējīgajam linoleja grīdas segumam ir lielākais krāsu klāsts starp visiem elastīgajiem grīdas segumiem. Dažādos rakstus var viegli kombinēt vai izmantot atsevišķi.

Kāpēc izvēlēties Marmoleum Marbled grīdas segumu?

DABAS RADĪTS
● To izgatavo no dabīgiem izejmateriāliem.
● Mazs emisiju daudzums, nesatur plastifikatorus un sintētiskas piedevas.
● Klimatam pozitīvs grīdas seguma risinājums (dzīves cikla ietvaros)
● Radīts ar mērķi nodrošināt veselīgu vidi telpās.

DABAS IEDVESMOTS
● Plašākais elastīgo grīdas segumu krāsu klāsts. Skatiet pilno krāsu pārskatu
● Marbled maigais, dabīgais izskats lieliski saskan ar koku un akmeni.
● Tā krāsu sajaukums nodrošina daudzpusīgas kombinēšanas iespējas ar citiem materiāliem.
● Dažādos rakstus var viegli kombinēt vai izmantot atsevišķi.
● Aizraujoši organiski raksti.

UZTICAMS
● Daudzveidīgi pielietojams, izturīgs lietošanā.
● Vienkārša ieklāšana, iespējama arī ieklāšana bez šuvošanas.
● Viegli tīrāms un ilgi saglabā labu izskatu.
● Uzticams: tā veiktspēju pierāda miljoniem ieklātu m2 visā pasaulē.

Raksturīgo īpašību dēļ Marmoleum Marbled ir teicama grīdas seguma izvēle praktiski jebkurai telpai, piemēram, veselības aprūpes iestādēs, skolās, viesu uzņemšanā, mazumtirdzniecībā un citviet.

Marmoleum Marbled ir pieejams dažādas specifikācijās, kā, piemēram, strāvu vadošs (Marmoleum Ohmex) un akustiskais (Marmoleum Decibel, Marmoleum Acoustic) grīdas segums. Visas Marmoleum Marbled krāsas var pasūtīt kā Decibel variantu ar 18 dB trokšņu samazinājumu. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu

Marmoleum Fresco 3271 & Splash 3430

Vide

Marmoleum: dabas iedvesmots

97 % dabīgu izejvielu
72 % ātri atjaunojamu izejvielu
43 % otrreizēji pārstrādātu materiālu

Marmoleum grīdas segums, kas radīts no dabīgiem, atjaunojamiem materiāliem, ir ilgtspējīgākais tirgū pieejamais elastīgais grīdas segums. Tas nesatur ftalātus, plastifikatorus un minerāleļļas.

Galvenās Marmoleum produktu izejvielas:
● linsēklu eļļa, ko iegūst no linu sēklām;
● koksnes milti, kas iegūti no sertificētas koksnes;
● džuta, kas ir dabīga pamatne, uz kuras tiek kalandrēts linolejs.

Marmoleum grīdas segumam ir piešķirts daudz pasaulē atzītu kvalitātes marķējumu un sertifikātu par to, ka tas ir videi draudzīgs. Mēs lepojamies, ka vides eksperti šo apgalvojumu apstiprina. Lasiet vairāk par mūsu ekomarķējumu.

Klimatam pozitīvs grīdas segums
Pateicoties Marmoleum unikālajām īpašībām, dabīgajām sastāvdaļām un modernajam ražošanas procesam, Marmoleum ir klimatam pozitīvs produkts mērot visa dzīves cikla ietvaros. Vairāk par Marmoleum ilgtspējīgajām īpašībām lasiet sadaļā klimatam pozitīvs grīdas segums.

Topshield pro ir Forbo Flooring izstrādāts virsmas pārklājums, kas tiek uzklāts visiem Marmoleum grīdas segumiem. Topshield pro pasargā no traipiem, nodiluma un skrāpējumiem, ilgāk saglabājot ārējo izskatu, un nodrošina vienkāršu regulāro tīrīšanu un kopšanu.

Marmoleum magnificent by nature

Attēlu galerija

Marmoleum Marbled attēlu galerija

Marmoleum Marbled dizainu krāsu sajaukums nodrošina daudzpusīgus grīdas dizainus gan atsevišķi, gan kombinācijā ar citām virsmām. Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām, ko piedāvā Marmoleum Marbled.

Ieklāšana & Kopšana

Kalpo labāk un ilgāk

Šeit varat lejupielādēt Marmoleum ieklāšanas un kopšanas instrukcijas Lejupielādes

Marmoleum ar Topshield Pro ir izstrādāts ar mērķi ilgstoši saglabāt labu ārējo grīdas izskatu.
Tāpat ir svarīgi ievērot dažas vienkāršas norādes, kas kalpošanas mūžu ļaus paildzināt vēl vairāk:

Ieejas sistēmas
Kvalitatīvam ieejas kājslauķim ir liela nozīme, ja vēlaties aizsargāt savas grīdas. Tas novērš lielākos draudus jūsu grīdas izskatam, pirms ar tiem nākas saskarties.

Mēbeļu aizsargāšana
Atbilstoša aizsargslāņa uzklāšana galdu un krēslu kājām pasargās jūsu grīdu. Aizsargslāņa uzklāšana mēbeļu pamatnei palīdzēs ilgāk saglabāt grīdas sākotnējo izskatu.

Tīrīšana un kopšana
Ja regulāri kopsiet un tīrīsiet grīdu, tā ilgāk saglabās labu ārējo izskatu un nebūs nepieciešama vaskošana vai apstrāde ar polimēru. Pienācīga tīrīšana un kopšana ļaus ietaupīt laiku un naudu.

Marmoleum floorcare

NCS & LRV kodi

NCS & LRV

Lejupielādējiet šeit Marmoleum Marbled NCS & LRV dokumentu

LRV
Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

NCS
NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

Marmoleum Solid NCS & LRV

Tehniskās specifikācijas

Marmoleum Marbled technical table image

Video

Marmoleum Marbled Video