Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
authentic

Marmoleum Authentic klāstā ir 22 vienmēr aktuāli grīdas dizaini, kuriem Forbo garantē pieejamību noliktavās līdz 2028. gada beigām.

Klāstā ir iekļauti Real un Fresco dizaini vairākos neitrālos pelēkas un bēšas krāsas toņos, kā arī košāki un krāsaināki produkti, kurus var izmantot akcenta krāsām vai zonu veidošanai.

Materiāli

Marmoleum Authentic

  Marmoleum Marbled

  Veidojot dabīgu vidi

  Mūsu jaunajam Marmoleum Marbled grīdas segumam klasiskā marmora raksts ir papildināts ar 5 aizraujošiem organiskiem rakstiem: Real, Fresco, Vivace, Splash & Terra. Šim ilgtspējīgajam linoleja grīdas segumam ir lielākais krāsu klāsts starp visiem elastīgajiem grīdas segumiem. Dažādos rakstus var viegli kombinēt vai izmantot atsevišķi.

  Kāpēc izvēlēties Marmoleum Marbled grīdas segumu?

  DABAS RADĪTS
  ● To izgatavo no dabīgiem izejmateriāliem.
  ● Mazs emisiju daudzums, nesatur plastifikatorus un sintētiskas piedevas.
  CO2 neitrāls grīdas seguma risinājums, dzīves cikla ietvaros
  ● Radīts ar mērķi nodrošināt veselīgu vidi telpās.

  DABAS IEDVESMOTS
  ● Plašākais elastīgo grīdas segumu krāsu klāsts. Skatiet pilno krāsu pārskatu
  ● Marbled maigais, dabīgais izskats lieliski saskan ar koku un akmeni.
  ● Tā krāsu sajaukums nodrošina daudzpusīgas kombinēšanas iespējas ar citiem materiāliem.
  ● Dažādos rakstus var viegli kombinēt vai izmantot atsevišķi.
  ● Aizraujoši organiski raksti.

  UZTICAMS
  ● Daudzveidīgi pielietojams, izturīgs lietošanā.
  ● Vienkārša ieklāšana, iespējama arī ieklāšana bez šuvošanas.
  ● Viegli tīrāms un ilgi saglabā labu izskatu.
  ● Uzticams: tā veiktspēju pierāda miljoniem ieklātu m2 visā pasaulē.

  Raksturīgo īpašību dēļ Marmoleum Marbled ir teicama grīdas seguma izvēle praktiski jebkurai telpai, piemēram, veselības aprūpes iestādēs, skolās, viesu uzņemšanā, mazumtirdzniecībā un citviet.

  Marmoleum Marbled ir pieejams dažādas specifikācijās, kā, piemēram, strāvu vadošs (Marmoleum Ohmex) un akustiskais (Marmoleum Decibel, Marmoleum Acoustic) grīdas segums. Visas Marmoleum Marbled krāsas var pasūtīt kā Decibel variantu ar 18 dB trokšņu samazinājumu. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu

  Marmoleum Fresco 3271 & Splash 3430

  Vide

  Marmoleum: dabas iedvesmots

  97 % dabīgu izejvielu
  72 % ātri atjaunojamu izejvielu
  43 % otrreizēji pārstrādātu materiālu

  Marmoleum grīdas segums, kas radīts no dabīgiem, atjaunojamiem materiāliem, ir ilgtspējīgākais tirgū pieejamais elastīgais grīdas segums. Tas nesatur ftalātus, plastifikatorus un minerāleļļas.

  Galvenās Marmoleum produktu izejvielas:
  ● linsēklu eļļa, ko iegūst no linu sēklām;
  ● koksnes milti, kas iegūti no sertificētas koksnes;
  ● džuta, kas ir dabīga pamatne, uz kuras tiek kalandrēts linolejs.

  Marmoleum grīdas segumam ir piešķirts daudz pasaulē atzītu kvalitātes marķējumu un sertifikātu par to, ka tas ir videi draudzīgs. Mēs lepojamies, ka vides eksperti šo apgalvojumu apstiprina. Lasiet vairāk par mūsu ekomarķējumu.

  CO2 neitrāls grīdas segums
  Pateicoties Marmoleum unikālajām īpašībām, dabīgajām sastāvdaļām un modernajam ražošanas procesam, Marmoleum ir CO2 neitrāls produkts mērot visa dzīves cikla ietvaros. Vairāk par Marmoleum ilgtspējīgajām īpašībām lasiet sadaļā CO2 neitrāls grīdas segums.

  Topshield2 ir Forbo Flooring izstrādāts virsmas pārklājums, kas tiek uzklāts visiem Marmoleum grīdas segumiem. Topshield2 pasargā no traipiem, nodiluma un skrāpējumiem, ilgāk saglabājot ārējo izskatu, un nodrošina vienkāršu regulāro tīrīšanu un kopšanu.

  Marmoleum magnificent by nature

  Attēlu galerija

  Marmoleum Marbled attēlu galerija

  Marmoleum Marbled dizainu krāsu sajaukums nodrošina daudzpusīgus grīdas dizainus gan atsevišķi, gan kombinācijā ar citām virsmām. Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām, ko piedāvā Marmoleum Marbled.

  Grīdas kopšana

  Marmoleum grīdas kopšana

  Jūsu Marmoleum grīda ir aizsargāta ar jauno Topshield2 pārklājumu, novatorisku un izturīgu, rūpnīcā uzklātu aizsargkārtu, kura nav jānoņem. Topshield2 pārklājums ir daļa no Marmoleum un ir ideāls pamats turpmākajai grīdas seguma lietošanai.

  Tīrīšanas un kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Marmoleum floorcare

  NCS & LRV kodi

  NCS & LRV

  Lejupielādējiet šeit Marmoleum Marbled NCS & LRV dokumentu

  LRV
  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

  NCS
  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

  Marmoleum Solid NCS & LRV

  Tehniskās specifikācijas

  Marmoleum Marbled technical table image