Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

visas marmoleum marbled krāsas

Šajā pārskatā jūs atradīsit visu Marmoleum Marbled kolekciju — Real, Fresco, Vivace, Splash un Terra – dizainus.

Visas Marmoleum Marbled krāsas var izgatavot ar 3,5 mm Marmoleum Decibel konstrukciju (18 dB trokšņu samazinājums); uz to attiecas minimālā pasūtījuma daudzums un ražošanas laiks. Decibel produkti, kas marķēti ar “*”, ir pieejami noliktavā. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar mums e-pasts.

Materiāli

Visas Marmoleum Marbled krāsas

Marmoleum Marbled

Veidojot dabīgu vidi

Mūsu jaunajam Marmoleum Marbled grīdas segumam klasiskā marmora raksts ir papildināts ar 5 aizraujošiem organiskiem rakstiem: Real, Fresco, Vivace, Splash & Terra. Šim ilgtspējīgajam linoleja grīdas segumam ir lielākais krāsu klāsts starp visiem elastīgajiem grīdas segumiem. Dažādos rakstus var viegli kombinēt vai izmantot atsevišķi.

Kāpēc izvēlēties Marmoleum Marbled grīdas segumu?

DABAS RADĪTS
● To izgatavo no dabīgiem izejmateriāliem.
● Mazs emisiju daudzums, nesatur plastifikatorus un sintētiskas piedevas.
CO2 neitrāls grīdas seguma risinājums, dzīves cikla ietvaros
● Radīts ar mērķi nodrošināt veselīgu vidi telpās.

DABAS IEDVESMOTS
● Plašākais elastīgo grīdas segumu krāsu klāsts. Skatiet pilno krāsu pārskatu
● Marbled maigais, dabīgais izskats lieliski saskan ar koku un akmeni.
● Tā krāsu sajaukums nodrošina daudzpusīgas kombinēšanas iespējas ar citiem materiāliem.
● Dažādos rakstus var viegli kombinēt vai izmantot atsevišķi.
● Aizraujoši organiski raksti.

UZTICAMS
● Daudzveidīgi pielietojams, izturīgs lietošanā.
● Vienkārša ieklāšana, iespējama arī ieklāšana bez šuvošanas.
● Viegli tīrāms un ilgi saglabā labu izskatu.
● Uzticams: tā veiktspēju pierāda miljoniem ieklātu m2 visā pasaulē.

Raksturīgo īpašību dēļ Marmoleum Marbled ir teicama grīdas seguma izvēle praktiski jebkurai telpai, piemēram, veselības aprūpes iestādēs, skolās, viesu uzņemšanā, mazumtirdzniecībā un citviet.

Marmoleum Marbled ir pieejams dažādas specifikācijās, kā, piemēram, strāvu vadošs (Marmoleum Ohmex) un akustiskais (Marmoleum Decibel, Marmoleum Acoustic) grīdas segums. Visas Marmoleum Marbled krāsas var pasūtīt kā Decibel variantu ar 18 dB trokšņu samazinājumu. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu

Marmoleum Fresco 3271 & Splash 3430

Vide

Marmoleum: dabas iedvesmots

97 % dabīgu izejvielu
72 % ātri atjaunojamu izejvielu
43 % otrreizēji pārstrādātu materiālu

Marmoleum grīdas segums, kas radīts no dabīgiem, atjaunojamiem materiāliem, ir ilgtspējīgākais tirgū pieejamais elastīgais grīdas segums. Tas nesatur ftalātus, plastifikatorus un minerāleļļas.

Galvenās Marmoleum produktu izejvielas:
● linsēklu eļļa, ko iegūst no linu sēklām;
● koksnes milti, kas iegūti no sertificētas koksnes;
● džuta, kas ir dabīga pamatne, uz kuras tiek kalandrēts linolejs.

Marmoleum grīdas segumam ir piešķirts daudz pasaulē atzītu kvalitātes marķējumu un sertifikātu par to, ka tas ir videi draudzīgs. Mēs lepojamies, ka vides eksperti šo apgalvojumu apstiprina. Lasiet vairāk par mūsu ekomarķējumu.

CO2 neitrāls grīdas segums
Pateicoties Marmoleum unikālajām īpašībām, dabīgajām sastāvdaļām un modernajam ražošanas procesam, Marmoleum ir CO2 neitrāls produkts mērot visa dzīves cikla ietvaros. Vairāk par Marmoleum ilgtspējīgajām īpašībām lasiet sadaļā CO2 neitrāls grīdas segums.

Topshield2 ir Forbo Flooring izstrādāts virsmas pārklājums, kas tiek uzklāts visiem Marmoleum grīdas segumiem. Topshield2 pasargā no traipiem, nodiluma un skrāpējumiem, ilgāk saglabājot ārējo izskatu, un nodrošina vienkāršu regulāro tīrīšanu un kopšanu.

Marmoleum magnificent by nature

Attēlu galerija

Marmoleum Marbled attēlu galerija

Marmoleum Marbled dizainu krāsu sajaukums nodrošina daudzpusīgus grīdas dizainus gan atsevišķi, gan kombinācijā ar citām virsmām. Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām, ko piedāvā Marmoleum Marbled.

Grīdas kopšana

Marmoleum grīdas kopšana

Jūsu Marmoleum grīda ir aizsargāta ar jauno Topshield2 pārklājumu, novatorisku un izturīgu, rūpnīcā uzklātu aizsargkārtu, kura nav jānoņem. Topshield2 pārklājums ir daļa no Marmoleum un ir ideāls pamats turpmākajai grīdas seguma lietošanai.

Tīrīšanas un kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Marmoleum floorcare

NCS & LRV kodi

NCS & LRV

Lejupielādējiet šeit Marmoleum Marbled NCS & LRV dokumentu

LRV
Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

NCS
NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

Marmoleum Solid NCS & LRV

Tehniskās specifikācijas

Marmoleum Marbled technical table image