Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum

Akustiskais linolejs

Vispareizāk ir skaņu samazināt jau pašā avotā. Tāpēc akustiskās grīdas ir risinājums, kas palīdz samazināt troksni ēkā. Mūsu akustiskās linoleja grīdas rada veselīgu vidi, apvienojot ilgtspēju ar izcilām skaņas samazināšanas īpašībām. Mēs piedāvājam Marmoleum Acoustic (14 db skaņas samazinājums) un Marmoleum Decibel (18 db). Corkment apakšklāju var izmantot kopā ar Marmoleum, lai panāktu trieciena trokšņu samazinājumu vismaz par 14 dB.

 • Akustiskais linolejs
 • Akustiskais linolejs
 • Akustiskais linolejs
 • 3032 Marmoleum Acoustic
  Marmoleum Acoustic

  Marmoleum Acoustic

  Forbo Marmoleum Acoustic kolekcija samazina trieciena skaņu par 14 dB (ISO 717-2). Materiāls sastāv no diviem slāņiem: 2 mm Marmoleum un 2 mm Corkment pamatkārtas. Marmoleum Acoustic ir pieejams 6 krāsās no Marmoleum Marbled klāsta.

 • 3053 Marmoleum Real dove blue
  Marmoleum Decibel

  Marmoleum Decibel

  No mūsu linoleja segumu klāsta, Marmoleum Decibel nodrošina visaugstāko trieciena skaņas samazinājumu – 18 dB.

  Marmoleum Decibel sastāv no 2.5 mm Marmoleum uzlīmēta uz 1 mm biezas poliolefīna putu kārtas. Marmoleum Decibel ir pieejams 27 krāsās no Marmoleum Marbled un Solid kolekcijām.

  Marmoleum Decibel materiālu ir iespējams saražot arī no citām linoleja kolekcijas krāsām pēc pasūtījuma, krāsu pārskats pieejams šeit.

 • 3120 Marmoleum Real rosato
  Marmoleum Decibel pēc pasūtījuma

  Marmoleum Decibel pēc pasūtījuma

  Visus mūsu linoleja grīdas segumus var pasūtīt 3.5 mm Marmoleum Decibel konstrukcijā, kas nodrošina 18 dB skaņas samazinājumu, ievērojot minimālu pasūtījuma daudzumu un izpildes laiku. Visu iespējamo krāsu klāsts ir apskatāms zemāk.

  Marmoleum Decibel 27 noliktavas krāsas, kas atzīmētas ar “*” atradīsiet šeit.

 • 1200
  Corkment

  Corkment

  Corkment ir apakšklājs, kuru izmantojot kopā ar Marmoleum var panākt trieciena trokšņa samazināšanu vismaz par 14 dB (saskaņā ar ISO 717-2).

Par akustisko linoleju

Par akustisko linoleju

Skaņa var nelabvēlīgi ietekmēt cilvēka ķermeni, var rasties, miega traucējumi, stress un galvassāpes. Akustiskās grīdas ir nozīmīgs ieguldījums, ja runa ir par trokšņa samazināšanu ēkās. Forbo Flooring ir speciālists akustiskajās grīdās ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi.

Mūsu akustiskās linoleja grīdas rada veselīgu vidi, apvienojot ilgtspēju ar izcilām skaņas samazināšanas īpašībām. Piedāvājam 3 akustiskos linoleja risinājumus:

Marmoleum Acoustic
Forbo Marmoleum Acoustic kolekcija samazina trieciena skaņu par 14 dB (ISO 717-2). Materiāls sastāv no diviem slāņiem: 2 mm Marmoleum un 2 mm Corkment pamatkārtas. Marmoleum Acoustic ir pieejams 6 krāsās no Marmoleum Marbled klāsta.
Lasīt vairāk par Marmoleum Acoustic

Marmoleum Decibel
Forbo Marmoleum Decibel kolekcija samazina trieciena skaņu par 18 dB. Materiāls ir 3,5 mm biezs: 2.5 mm Marmoleum uzlīmēts uz 1 mm biezas poliolefīna putu kārtas. Marmoleum Decibel ir pieejams 27 krāsās no Marmoleum Marbled un Solid kolekcijām.
Lasīt vairāk par Marmoleum Decibel

Corkment apakšklājs
Corkment apakšklāju var izmantot kopā ar Marmoleum, lai panāktu trieciena trokšņu samazinājumu vismaz par 14 dB (saskaņā ar ISO 717-2). Vispirms ir jāieklāj Corkment — ar džutas pusi uz augšu, tad Marmoleum.
Lasīt vairāk par Corkment apakšklāju

Marmoleum Fresco 3259

Pieklusiniet troksni

Pieklusiniet troksni

Piemēroti skaņas risinājumi skolās rada klusu atmosfēru (pat bērniem skrienot gaiteņos), kas bērniem palīdz labāk koncentrēties un mācīties. Birojos tie samazina stresu un agresivitāti. Slimnīcās un veco ļaužu pansionātos mierīgāka vide palīdz cilvēkiem atveseļoties – pat ja mediķu personāls ir rosīgs un trokšņains.

Vispareizāk ir skaņu samazināt jau pašā avotā. Tāpēc akustiskās grīdas ir risinājums, kas palīdz samazināt troksni ēkā.


Trieciena trokšņa samazināšana - kā tas darbojas?

Gandrīz visas ikdienas darbības rada skaņu. Trieciena skaņu rada pārvietošanās saskarsmē ar grīdas virsmu. Tieši tāpēc tā ir arī galvenā zona, kur grīdas segums var ietekmēt akustiskās īpašības.

Trieciena troksnis, kas radies vienā telpā, pa grīdu tiek pārraidīts uz apakšējā stāva telpām. Lai izmērītu grīdas seguma trieciena trokšņa samazinājumu, ar perforatoru betona grīdas plāksnē tiek radīts trieciena troksnis vienā telpā un tiek ierakstīts skaņas līmenis (S1) apakšstāva telpā.

Pēc tam uz betona plāksnes tiek uzklāts grīdas segums un uz tā tiek radīts tāds pats trieciena troksnis; tiek ierakstīts jaunais skaņas līmenis (S2). Trieciena skaņas samazinājums (EN ISO 717-2) ir atšķirība starp abiem ierakstītajiem skaņas līmeņiem, kas izteikta decibelos.

Forbo akustiskā projekta vinila un linoleja grīdu trieciena skaņas samazinājums ir robežās no 14 līdz 19 dB.

Turn down the volume

Vide

Marmoleum: dabas iedvesmots

97 % dabīgu izejvielu
72 % ātri atjaunojamu izejvielu
43 % otrreizēji pārstrādātu materiālu

Marmoleum grīdas segums, kas radīts no dabīgiem, atjaunojamiem materiāliem, ir ilgtspējīgākais tirgū pieejamais elastīgais grīdas segums. Tas nesatur ftalātus, plastifikatorus un minerāleļļas.

Galvenās Marmoleum produktu izejvielas:
● linsēklu eļļa, ko iegūst no linu sēklām;
● koksnes milti, kas iegūti no sertificētas koksnes;
● džuta, kas ir dabīga pamatne, uz kuras tiek kalandrēts linolejs.

Marmoleum grīdas segumam ir piešķirts daudz pasaulē atzītu kvalitātes marķējumu un sertifikātu par to, ka tas ir videi draudzīgs. Mēs lepojamies, ka vides eksperti šo apgalvojumu apstiprina. Lasiet vairāk par mūsu ekomarķējumu.

CO2 neitrāls grīdas segums
Pateicoties Marmoleum unikālajām īpašībām, dabīgajām sastāvdaļām un modernajam ražošanas procesam, Marmoleum ir CO2 neitrāls produkts. Vairāk par Marmoleum ilgtspējīgajām īpašībām lasiet sadaļā CO2 neitrāls grīdas segums.

Topshield pro ir Forbo Flooring izstrādāts virsmas pārklājums, kas tiek uzklāts visiem Marmoleum grīdas segumiem. Topshield pro pasargā no traipiem, nodiluma un skrāpējumiem, ilgāk saglabājot ārējo izskatu, un nodrošina vienkāršu regulāro tīrīšanu un kopšanu.

Marmoleum magnificent by nature

Grīdas kopšana

Marmoleum grīdas kopšana

Jūsu Marmoleum grīda ir aizsargāta ar jauno Topshield pro pārklājumu, novatorisku un izturīgu, rūpnīcā uzklātu aizsargkārtu, kura nav jānoņem. Topshield pro pārklājums ir daļa no Marmoleum un ir ideāls pamats turpmākajai grīdas seguma lietošanai.

Tīrīšanas un kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Marmoleum floorcare

Tehniskās specifikācijas

Marmoleum Marbled technical table image