Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
decibel

No mūsu linoleja segumu klāsta, Marmoleum Decibel nodrošina visaugstāko trieciena skaņas samazinājumu – 18 dB.

Marmoleum Decibel sastāv no 2.5 mm Marmoleum uzlīmēta uz 1 mm biezas poliolefīna putu kārtas. Marmoleum Decibel ir pieejams 27 krāsās no Marmoleum Marbled un Solid kolekcijām.

Marmoleum Decibel materiālu ir iespējams saražot arī no citām linoleja kolekcijas krāsām pēc pasūtījuma, krāsu pārskats pieejams šeit.

Materiāli

Marmoleum Decibel

  Par akustisko linoleju

  Par akustisko linoleju

  Skaņa var nelabvēlīgi ietekmēt cilvēka ķermeni, var rasties, miega traucējumi, stress un galvassāpes. Akustiskās grīdas ir nozīmīgs ieguldījums, ja runa ir par trokšņa samazināšanu ēkās. Forbo Flooring ir speciālists akustiskajās grīdās ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi.

  Mūsu akustiskās linoleja grīdas rada veselīgu vidi, apvienojot ilgtspēju ar izcilām skaņas samazināšanas īpašībām. Piedāvājam 3 akustiskos linoleja risinājumus:

  Marmoleum Acoustic
  Forbo Marmoleum Acoustic kolekcija samazina trieciena skaņu par 14 dB (ISO 717-2). Materiāls sastāv no diviem slāņiem: 2 mm Marmoleum un 2 mm Corkment pamatkārtas. Marmoleum Acoustic ir pieejams 6 krāsās no Marmoleum Marbled klāsta.
  Lasīt vairāk par Marmoleum Acoustic

  Marmoleum Decibel
  Forbo Marmoleum Decibel kolekcija samazina trieciena skaņu par 18 dB. Materiāls ir 3,5 mm biezs: 2.5 mm Marmoleum uzlīmēts uz 1 mm biezas poliolefīna putu kārtas. Marmoleum Decibel ir pieejams 27 krāsās no Marmoleum Marbled un Solid kolekcijām.
  Lasīt vairāk par Marmoleum Decibel

  Corkment apakšklājs
  Corkment apakšklāju var izmantot kopā ar Marmoleum, lai panāktu trieciena trokšņu samazinājumu vismaz par 14 dB (saskaņā ar ISO 717-2). Vispirms ir jāieklāj Corkment — ar džutas pusi uz augšu, tad Marmoleum.
  Lasīt vairāk par Corkment apakšklāju

  Marmoleum Fresco 3259

  Pieklusiniet troksni

  Pieklusiniet troksni

  Piemēroti skaņas risinājumi skolās rada klusu atmosfēru (pat bērniem skrienot gaiteņos), kas bērniem palīdz labāk koncentrēties un mācīties. Birojos tie samazina stresu un agresivitāti. Slimnīcās un veco ļaužu pansionātos mierīgāka vide palīdz cilvēkiem atveseļoties – pat ja mediķu personāls ir rosīgs un trokšņains.

  Vispareizāk ir skaņu samazināt jau pašā avotā. Tāpēc akustiskās grīdas ir risinājums, kas palīdz samazināt troksni ēkā.


  Trieciena trokšņa samazināšana - kā tas darbojas?

  Gandrīz visas ikdienas darbības rada skaņu. Trieciena skaņu rada pārvietošanās saskarsmē ar grīdas virsmu. Tieši tāpēc tā ir arī galvenā zona, kur grīdas segums var ietekmēt akustiskās īpašības.

  Trieciena troksnis, kas radies vienā telpā, pa grīdu tiek pārraidīts uz apakšējā stāva telpām. Lai izmērītu grīdas seguma trieciena trokšņa samazinājumu, ar perforatoru betona grīdas plāksnē tiek radīts trieciena troksnis vienā telpā un tiek ierakstīts skaņas līmenis (S1) apakšstāva telpā.

  Pēc tam uz betona plāksnes tiek uzklāts grīdas segums un uz tā tiek radīts tāds pats trieciena troksnis; tiek ierakstīts jaunais skaņas līmenis (S2). Trieciena skaņas samazinājums (EN ISO 717-2) ir atšķirība starp abiem ierakstītajiem skaņas līmeņiem, kas izteikta decibelos.

  Forbo akustiskā projekta vinila un linoleja grīdu trieciena skaņas samazinājums ir robežās no 14 līdz 19 dB.

  Turn down the volume

  Vide

  Marmoleum: dabas iedvesmots

  97 % dabīgu izejvielu
  72 % ātri atjaunojamu izejvielu
  43 % otrreizēji pārstrādātu materiālu

  Marmoleum grīdas segums, kas radīts no dabīgiem, atjaunojamiem materiāliem, ir ilgtspējīgākais tirgū pieejamais elastīgais grīdas segums. Tas nesatur ftalātus, plastifikatorus un minerāleļļas.

  Galvenās Marmoleum produktu izejvielas:
  ● linsēklu eļļa, ko iegūst no linu sēklām;
  ● koksnes milti, kas iegūti no sertificētas koksnes;
  ● džuta, kas ir dabīga pamatne, uz kuras tiek kalandrēts linolejs.

  Marmoleum grīdas segumam ir piešķirts daudz pasaulē atzītu kvalitātes marķējumu un sertifikātu par to, ka tas ir videi draudzīgs. Mēs lepojamies, ka vides eksperti šo apgalvojumu apstiprina. Lasiet vairāk par mūsu ekomarķējumu.

  CO2 neitrāls grīdas segums
  Pateicoties Marmoleum unikālajām īpašībām, dabīgajām sastāvdaļām un modernajam ražošanas procesam, Marmoleum ir CO2 neitrāls produkts. Vairāk par Marmoleum ilgtspējīgajām īpašībām lasiet sadaļā CO2 neitrāls grīdas segums.

  Topshield2 ir Forbo Flooring izstrādāts virsmas pārklājums, kas tiek uzklāts visiem Marmoleum grīdas segumiem. Topshield2 pasargā no traipiem, nodiluma un skrāpējumiem, ilgāk saglabājot ārējo izskatu, un nodrošina vienkāršu regulāro tīrīšanu un kopšanu.

  Marmoleum magnificent by nature

  Grīdas kopšana

  Marmoleum grīdas kopšana

  Jūsu Marmoleum grīda ir aizsargāta ar jauno Topshield2 pārklājumu, novatorisku un izturīgu, rūpnīcā uzklātu aizsargkārtu, kura nav jānoņem. Topshield2 pārklājums ir daļa no Marmoleum un ir ideāls pamats turpmākajai grīdas seguma lietošanai.

  Tīrīšanas un kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Marmoleum floorcare

  Tehniskās specifikācijas

  Marmoleum Marbled technical table image