Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
click

Marmoleum Click paneļi ir ļoti izturīgi un vienkārši kopjami. To gludā virsma ir viegli tīrāma, savukārt skaistās krāsas ar laiku neizbalo. Marmoleum Click ir pieejams 23 krāsās un 3 dažādos paneļu izmēros, nodrošinot lielisku iespēju izveidot savu unikālo grīdas dizainu.

Marmoleum Click arī atvieglo dzīvi cilvēkiem ar astmatiskām alerģijām un līdzīgām problēmām. Grīda ir ne tikai antistatiska (atvaira putekļus), bet tai ir arī pierādītas bakteriostatiskas īpašības, kas atgrūž mikroorganismus.

Materiāli

Marmoleum Click

  Par Marmoleum Click

  Dabīga grīda - ātra ieklāšana

  Uzbūve
  Katrs Marmoleum Click panelis ir izgatavots no augsta blīvuma koksnes šķiedras (High Density Fibre – HDF) dēļa un skaņu absorbējošas korķa pamatnes, kā arī 2,5 mm biezas Marmoleum virskārtas.

  Plašas dizaina iespējas
  Forbo Marmoleum Click ir pieejams 23 krāsās – no mierīgiem un neitrāliem līdz spilgtiem un drosmīgiem toņiem. Ir pieejami trīs paneļu izmēri: lielie: 90 x 30 cm, 60 x 30 cm un kvadrāta: 30 x 30 cm. Ar Marmoleum Click flīzēm varat izveidot pievilcīgu grīdas dizainu, kas būs unikāls un atbilstošs tieši jūsu mājām un dzīvesveidam. Noskatieties video, lai atklātu vairāk.  Dabīgas izejvielas
  Marmoleum ir izgatavots no dabīgām izejvielām - linsēklu eļļas, sveķiem un kaļķakmens. Pateicoties šīm dabīgajām izejvielām Marmoleum ir pilnīgi dabīgs grīdas segums un ir viena no visilgtspējīgākajām grīdas segumu izvēlēm!

  Tekstūra un komforts
  Pateicoties Marmoleum Click dabīgajām izejvielām, tas ir silts un patīkams grīdas segums. Marmoleum Click var klāt arī uz apsildāmām grīdām. Šim grīdas segumam ir tekstūra, tāpēc tas ir patīkams pēdām un ideāli piemērots, lai uz tā dzīvotu un spēlētos.

  Antistatisks un bakteriostatisks
  Pateicoties Marmoleum Click grīdas dabiskajām sastāvdaļām, tā ir teicama izvēle gan jums, gan videi. Marmoleum Click rada labvēlīgu vidi cilvēkiem ar astmatiskām alerģijām. Grīdas antistatiskās īpašības atgrūž putekļus un netīrumus, uzlabojot telpu vidi un gaisa kvalitāti. Turklāt Marmoleum Click pierādītās bakteriostatiskās īpašības ierobežo kaitīgo mikroorganismu vairošanos.

  Trieciena trokšņu samazinājums par 17 dB
  Marmoleum Click piemīt labas 17 dB skaņas slāpēšanas īpašības, kas to padara par klusu grīdas segumu. Ieklājot Marmoleum Click uz Forbo putu pamatkārtas, kas samazina trokšņu līmeni līdz minimumam, varat panākt trokšņu līmeņa samazinājumu pat par 21 dB.

  Vienkārša kopšana
  Marmoleum Click aizsargā Topshield™ apdare, tāpēc tā ir ļoti izturīga grīda un pateicoties tās gludajai virsmai arī vienkārši kopjama.

  Vienkārša ieklāšana
  Marmoleum Click ieklāšana ir pavisam ātra un vienkārša. Netiek izmantota līme, tāpēc nav arī jāgaida. Ieklājiet un sāciet to lietot jau uzreiz! Tiešais ieguvums ir ievērojami samazinātas ieklāšanas izmaksas. Netiešie ieguvumi ir vēl lielāki, jo tiek ietaupīts daudz pūļu un naudas.

  Izturīgs grīdas segums
  Marmoleum Click grīda ir izturīga - tās kopējais biezums ir 9,8 mm. 2,5 mm biezais Marmoleum augšējais slānis ir tik izturīgs, ka saglabā teicamu izskatu pat ļoti noslogotās zonās. Turklāt grīda ir tik izturīga, ka varat to ņemt līdzi, pārceļoties uz jaunām mājām.

  Marmoleum Click linoleum tiles

  Ieklāšanas veidi

  Marmoleum Click ieklāšanas veidi & idejas

  Marmoleum Click ir pieejams 23 krāsās un 3 dažādos izmēros, tāpēc ir iespējams izveidot pievilcīgu, personisku vidi, kas ir unikāla un atbilstoša tieši jūsu mājām un dzīvesveidam. Mēs esam radījuši vairākas ieklāšanas idejas, kas palīdzēs jums izveidot pašiem savu grīdas dizainu. Apmeklējiet Marmoleum Click ieklāšanas varianti, lai uzzinātu vairāk.

  Forbo grīdas plānotājā jūs atradīsiet vēl vairāk iespēju un varēsiet izveidot savas krāsu kombinācijas. Jūsu dizains būs aplūkojams kā reāla grīda reālā vidē. Noklikšķiniet šeit, lai atvērtu Forbo grīdas plānotāju .

  Marmoleum Click floorplanner

  Ieklāšana

  Marnmoleum Click ieklāšana

  Marmoleum Click ir viegli un ātri ieklāt. Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk.  Marmoluem Click paneļi un flīzes savienojas ar vienkāršu stiprinājumu sistēmu. Grīda tiek klāta secīgi pa vienai flīzei. Tā kā Marmoleum Click paneļi ir plati un savienojumu vietās nepaliek šuves, īsā laikā ir iespējams izveidot glītu un gludu grīdu.

  Välinge 5G stiprinājumu sistēma nodrošina stabilu un drošu klājumu, neizmantojot līmi. Ieklājiet un sāciet to lietot jau uzreiz! Klājiet grīdu paši vai uzticiet to meistaram, izvēle ir jūsu!

  Ieklājot Marmoleum Click uz Forbo putu pamatkārtas, kas samazina trokšņu līmeni līdz minimumam, varat panākt trokšņu līmeņa samazinājumu par 21 dB.

  Marmoleum Click var klāt uz dažādām pamatgrīdām. Papildu sagatavošana ir nepieciešama tikai ļoti nelīdzenai pamatnei (2 mm vai lielāka atšķirība). Pilnīga ieklāšanas instrukcija ir pievienota katrā Marmoleum Click iepakojumā.

  Iepakojums
  • Marmoleum Click 30 x 30 cm - kastē 0,63 m2 (7 flīzes)
  • Marmoleum Click 60 x 30 cm - kastē 1,26 m2 (7 paneļi)
  • Marmoleum Click 90 x 30 cm - kastē 1,89 m2 (7 paneļi)

  Marmoleum Click Installation

  Grīdlīstes

  Marmoleum Click grīdlīstes

  Mūsu Marmoleum Click paneļi ir jāieklāj atstatus no sienas. Lai nosegtu šo atstatumu, mēs piedāvājam 2 veidu grīdlīstes: Marmoleum MF Click grīdlīstes un Marmoleum MP nosedzošās loksnes.

  Marmoleum MF Click grīdlīstes
  MDF grīdlīstes ar oriģinālā Marmoleum virsmu. Šīs grīdlīstes var viegli sazāģēt un piestiprināt ar līmi vai skrūvēm. Katra grīdlīste ir 2,40 metrus gara. Kastē ir 4 grīdlīstes.

  Marmoleum MP nosedzošās loksnes
  2,3 cm plata Marmoleum loksne, zem kuras ir līmlente. Katra grīdlīste ir 2,40 metrus gara. Kastē ir 4 grīdlīstes. Abu veidu grīdlīstes ir pieejamas visās Marmoleum Click krāsās.

  Marmoleum Click skirting & strip

  Tehniskās specifikācijas

  Marmoleum Click technical specifications

  Tīrīšana & kopšana

  Tīrīšana & kopšana

  Marmoleum grīdas ir viegli kopjamas pateicoties inovatīvajam Topshield2 pārklājumam, izturīgais rūpnīcas pārklājums nav jānoņem pēc ieklāšanas.

  Marmoleum tīrīšana & kopšana

  Marmoleum floorcare

  Brošūra

  Marmoleum Click brochure