Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterojen Vinil

Özel tasarım vinil zemin

Gelişmiş dijital baskı teknolojimiz, geleneksel baskı teknikleriyle elde edilemeyen çarpıcı zemin görsellerine olanak tanır. Forbo, heterojen vinil rulo döşememizin yüksek kalitesinde kendi benzersiz zemininizi tasarlamanıza olanak sağlar.

 • Özel tasarım vinil zemin
 • Özel tasarım vinil zemin
 • Özel tasarım vinil zemin
 • Özel tasarım vinil zemin
 • Özel tasarım vinil zemin
 • Özel tasarım vinil zemin
 • Wood - light vintage gymfloor
  Heterojen Vinil Wood

  Heterojen vinil Wood

  Forbo'nun yüksek çözünürlüklü baskı teknolojisi, çeşitli segmentlerde talep edilen tüm işlevsel ve pratik gereksinimleri karşılayan, şaşırtıcı derecede gerçekçi ahşap görünümlü zeminler oluşturmamızı sağlar.

 • Floral - Botanical
  Heterojen vinil Floral

  Heterojen vinil Floral

  Floral heterojen vinil koleksiyonu; soyut ve grafik çiçek desenlerinden oluşan, romantik gül ve kelebek görüntülerine, hatta havai fişek tasarımlarına kadar değişen çiçek desenleri içerir. Her tasarım çeşitli renk kombinasyonlarında mevcuttur.

 • Linear - Spectrum
  Heterojen vinil Linear

  Heterojen vinil Linear

  Forbo’nun dijital olarak basılmış heterojen vinil koleksiyonu, her biri kendine has özelliklere sahip olan sessiz ve sofistike renk gruplarından çok karmaşık ve çok renkli dokulara kadar değişen benzersiz çizgisel tasarımlar sunar.

 • Geometric/graphic - Metropolis positive
  Heterojen vinil Geometric/graphic

  Heterojen vinil Geometric/graphic

  Forbo’nun dijital olarak basılmış heterojen vinil koleksiyonu geometrik ve grafik tasarımlar sunar. Trend belirleyen tasarımı ve klasik stili aynı anda zarif bir şekilde ortaya çıkaran çizgileri, üçgenleri ve kareleri içeren benzersiz koleksiyonu keşfedin!

 • Organic - Curve
  Heterojen vinil Organic

  Heterojen vinil Organic

  Organik şekillerin trendi giderek yükseliyor. Organic heterojen vinil koleksiyonumuzdaki zemin tasarımları doğadan ilham alır, doğal dünyada bulduğumuz şekilleri yansıtır.

 • Textile - Check
  Heterojen vinil Textile

  Heterojen vinil Textile

  Forbo’nun dijital olarak basılmış heterojen vinil koleksiyonu, örme bir süveterin ya da kareli bir ekosenin sıcak görünümünü iç mekanınıza getirmeyi mümkün kılan çeşitli tekstil tasarımları sunar. Tekstil desenleri, doğal renkler ve malzemelerle mükemmel bir kombinasyon oluşturur.

 • Small scale - Etch
  Heterojen vinil Small scale pattern

  Heterojen vinil Small scale pattern

  Bu dijital olarak basılmış vinil koleksiyonunun karmaşık ağ oyunu ve küçük ölçekli desenleri, benzersiz dokulu, yönsüz zemin görselleri oluşturur. Mümkün olan ise en yüksek performans ve uzun ömürlülüğü sağlayan, temizlenmesi kolay heterojen vinil zemin üzerinde mükemmel kir gizleme özelliklerine sahip olmasıdır.

 • Statement - ice cream
  Heterojen vinil Statement

  Heterojen vinil Statement

  Bu dijital olarak basılmış heterojen vinil koleksiyonu, ilginç ve benzersiz zeminlere dönüştürülmüş çok çeşitli fotoğrafik görüntüler içerir. Çimenler, yapraklar, su damlaları veya zebra deseni zemininiz için seçebileceğiniz olasılıklardan sadece birkaçıdır.

 • Junior World - Text
  Heterojen vinil Junior world

  Heterojen vinil Junior world

  Zeminin, özellikle çocuklara yönelik alanlarda kullanıldığında, günlük karışıklık ve koşuşturma ile baş etmesi gerekir. Forbo'nun yüksek çözünürlüklü baskı teknolojisi, düşük bakım maliyetlerinin yanı sıra iyi kayma direnci özelliklerinin ek faydaları ile fotoğraf gerçekliğinde zeminler oluşturabilir.

 • Stone - terrazzo
  Heterojen vinil Stone/Ceramic/Concrete

  Heterojen vinil Stone/Ceramic/Concrete

  Forbo'nun yüksek çözünürlüklü baskı teknolojisi, heterojen vinil zeminlerimizin sunduğu düşük bakım maliyetlerinin yanı sıra iyi kayma direnci özelliklerinin ek faydaları ile şaşırtıcı derecede gerçekçi taş görünümlü zeminler oluşturmamızı sağlar.

 • Designers/Artist - Mix & Match
  Heterojen vinil Designers/Artist koleksiyonu

  Heterojen vinil Designers/Artist koleksiyonu

  Forbo Flooring Systems, multidisipliner ajans HemingwayDesign ile birlikte çalışmak ayrıcalığına sahip oldu. HemingwayDesign, güçlü ve vizyoner tasarımlarıyla sıradanlığın önüne geçer. Gelişmiş üretim yöntemlerimiz, HemingwayDesign tasarımcılarının tasarım vizyonlarının tam bir çevirisini elde etmelerini sağladı.

 • Natural world - bubbles
  Heterojen vinil Natural world

  Heterojen vinil Natural world

  Doğayı iç mekana getirmek bitkileri kullanmakla bitmiyor. Bu heterojen vinil zemin serisi, iç mekanlarda doğal bir dünya yaratmayı mümkün kılar. Kalın bir renkli sonbahar yaprakları tabakasından bir nehir yatağına ve hatta bir yoncaya kadar uzanır. Her şey mümkün!

Dijital Baskı

Vinilin dijital dünyası

Yüksek çözünürlüklü dijital baskı
Vinil, yüksek seviyeli fotografik çözünürlükte üretilebilen canlı tasarımlar ve gerçek görseller için mükemmel bir alt tabakadır. Hayal gücünüzü kullanarak iç mekanınıza ve özel gereksinimlerinize uyacak şekilde kendi özel vinil zemininizi oluşturun. Sonuç, Forbo'nun heterojen vinil zeminlerinden herhangi biri kadar güvenilir ve iyi performans gösteren bir ürün olacaktır!

Harika efektler
Dijital baskı, karmaşık renk spektrumlarına sahip özetlerden, çim ve su gibi doğal malzemelerin gerçekçi görüntülerine kadar sınırsız sayıda tasarım seçeneği sunar. Zemininizde 3B derinlik veya "göz kamaştırıcı" bir etki oluşturabilir veya sonbahar yapraklarını ya da çiçeklerle dolu bir zemin kaplamasını seçerek doğayı odanıza getirin.

Sonsuz tasarım seçenekleri
Dijital baskı, geleneksel baskı ile kolayca ulaşılamayan görsel detay ve efektler gerektiren koleksiyonlar için de çok uygundur. Özel tasarım vinil zemin koleksiyonumuz yüzlerce bağımsız parça içerir.

İstediğiniz renge uyarlayın
Tasarımı beğendiniz ama istediğiniz renkleri bulamıyor musun? Tercih ettiğiniz renk seçimine mükemmel şekilde uyması için çok sayıda tasarım yeniden renklendirilebilir!

Özel tasarım
Gerçekten bireysel bir çözüm için kişiye özel tasarım da yaptırabilirsiniz. İster fotoğraf, ister markanıza özel bir tasarım veya elinizde belirli Pantone referansları olsun, Forbo vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir. Talep üzerine kişiye özel tasarım hizmeti sunuyoruz, daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

custom flooring

Teknik Özellikler

Vinyl Stone/Ceramic/Concrete

Vinilin Faydaları

Performansta güven

Kalenderlenmiş taban, tutarlı ve boyutsal olarak kararlı bir ürün yapısı ve renk haslığı; Forbo'nun özel tasarım vinil zemin koleksiyonlarını diğerlerinden ayıran, bu unsurlarla PVC aşınma tabakası ve PUR yüzey tabakası işleminin birleşimidir.

Taban
Stabiliteye ve yüksek kaliteye katkıda bulunan, optimize edilmiş ve kalenderlenmiş taban, sağlam, esnek ve kabartmalı yapısı ile kolay uygulama sağlar. Bu koleksiyonda kullanılan taban, piyasada en iyisi olan 0,02 mm'lik kalınlığı ile ortalama değerde kalıcı batma direnci sunar.

Yüksek kaliteli cam elyafı
Dokumasız, tamamen emprenye edilmiş cam elyafı tabakası, ürünün omurgası olarak işlev görür. Mükemmel bir boyutsal kararlılık sağlar ve yalın geliştirme yaklaşımına izin verir.

PUR koruması
Heterojen vinil zeminlerimiz için kanıtlanmış bir PUR Pearl koruma yüzeyi kullanıyoruz. Mat kabartmalı üst tabakası, en yüksek seviyede kimyasal ve sürtünme direnci sağlar. Özel olarak geliştirilmiş bir 'esnek cila' kullanımı, yüzeyin çizilmesini önlemeye yardımcı olur ve uzun ömürlü görünümü korur.

Vinyl Wonderlab

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir zemin

Forbo Flooring Systems, mümkün olan en sürdürülebilir şekilde zemin kaplama çözümleri üreterek daha iyi ortamlar oluşturmayı hedefler. Araştırma ve geliştirme ekibimiz sürekli olarak ürünlerimizin sürdürülebilirliğini iyileştirmenin yollarını aramaktadır. Heterojen vinil zeminlerimiz, daha iyi bir yaşam ve çalışma ortamına katkıda bulunmak için birçok özelliğe sahiptir.

Ftalat içermez
Ftalatlar, esnekliklerini, şeffaflıklarını, dayanıklılıklarını ve uzun ömürlülüğünü artırmak için plastiklere eklenen endüstriyel kimyasallardır. Ftalatlar karaciğere, böbreklere, akciğerlere ve üreme sistemine zarar verebilir. Forbo'nun vinil zemin çözümleri %100 ftalat içermez.

Düşük emisyon
Özel vinil döşememiz düşük emisyon seviyesine sahiptir: TVOC değeri <20µg/m³ iken ≤ 1000µg/m³ gereklidir.

Yeniden kullanılmış malzeme
Heterojen vinil zeminlerimizin tabanı, %60'a kadar yeniden kullanılmış malzeme içerir. Bu, tüm üretim atığının yeniden iyi bir şekilde kullanılması anlamına gelir.

Kolay temizlik
Koruma yüzeyimizin ve Pearl kabartma kombinasyonumuzun temizlenmesinin kolay olduğu kanıtlanmıştır; kimyasal temizlik ihtiyacını en aza indirir ve zeminin ömrünü uzatır. PUR Pearl zemininizin yıllarca güzel görünmesini sağlar.

sürdürülebilir zemin

Fotoğraf & Video

Vinil fotoğraf ve videoları

Bu sayfada, özel tasarım zemin kaplamamız ile hazırlanan görsel ve videoları inceleyebilirsiniz.

Dijital Broşür

İlham alın

Özel tasarım zemin kaplama olanakları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, dijital broşürümüzü incelemek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın: custom flooring magazine

Özel tasarım vinil

Uygulama & Bakım

Özel tasarım vinil