Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

heterojen vinil
small scale pattern

Bu dijital olarak basılmış vinil koleksiyonunun karmaşık ağ oyunu ve küçük ölçekli desenleri, benzersiz dokulu, yönsüz zemin görselleri oluşturur. Mümkün olan ise en yüksek performans ve uzun ömürlülüğü sağlayan, temizlenmesi kolay heterojen vinil zemin üzerinde mükemmel kir gizleme özelliklerine sahip olmasıdır.

Küçük ölçekli bir desenin sade ama şık estetiğini sevenler için!

Ürünler

Özel tasarım vinil Small scale pattern

  Dijital Baskı

  Vinilin dijital dünyası

  Yüksek çözünürlüklü dijital baskı
  Vinil, yüksek seviyeli fotografik çözünürlükte üretilebilen canlı tasarımlar ve gerçek görseller için mükemmel bir alt tabakadır. Hayal gücünüzü kullanarak iç mekanınıza ve özel gereksinimlerinize uyacak şekilde kendi özel vinil zemininizi oluşturun. Sonuç, Forbo'nun heterojen vinil zeminlerinden herhangi biri kadar güvenilir ve iyi performans gösteren bir ürün olacaktır!

  Harika efektler
  Dijital baskı, karmaşık renk spektrumlarına sahip özetlerden, çim ve su gibi doğal malzemelerin gerçekçi görüntülerine kadar sınırsız sayıda tasarım seçeneği sunar. Zemininizde 3B derinlik veya "göz kamaştırıcı" bir etki oluşturabilir veya sonbahar yapraklarını ya da çiçeklerle dolu bir zemin kaplamasını seçerek doğayı odanıza getirin.

  Sonsuz tasarım seçenekleri
  Dijital baskı, geleneksel baskı ile kolayca ulaşılamayan görsel detay ve efektler gerektiren koleksiyonlar için de çok uygundur. Özel tasarım vinil zemin koleksiyonumuz yüzlerce bağımsız parça içerir.

  İstediğiniz renge uyarlayın
  Tasarımı beğendiniz ama istediğiniz renkleri bulamıyor musun? Tercih ettiğiniz renk seçimine mükemmel şekilde uyması için çok sayıda tasarım yeniden renklendirilebilir!

  Özel tasarım
  Gerçekten bireysel bir çözüm için kişiye özel tasarım da yaptırabilirsiniz. İster fotoğraf, ister markanıza özel bir tasarım veya elinizde belirli Pantone referansları olsun, Forbo vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir. Talep üzerine kişiye özel tasarım hizmeti sunuyoruz, daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

  custom flooring

  Teknik Özellikler

  Vinyl Stone/Ceramic/Concrete

  Vinilin Faydaları

  Performansta güven

  Kalenderlenmiş taban, tutarlı ve boyutsal olarak kararlı bir ürün yapısı ve renk haslığı; Forbo'nun özel tasarım vinil zemin koleksiyonlarını diğerlerinden ayıran, bu unsurlarla PVC aşınma tabakası ve PUR yüzey tabakası işleminin birleşimidir.

  Taban
  Stabiliteye ve yüksek kaliteye katkıda bulunan, optimize edilmiş ve kalenderlenmiş taban, sağlam, esnek ve kabartmalı yapısı ile kolay uygulama sağlar. Bu koleksiyonda kullanılan taban, piyasada en iyisi olan 0,02 mm'lik kalınlığı ile ortalama değerde kalıcı batma direnci sunar.

  Yüksek kaliteli cam elyafı
  Dokumasız, tamamen emprenye edilmiş cam elyafı tabakası, ürünün omurgası olarak işlev görür. Mükemmel bir boyutsal kararlılık sağlar ve yalın geliştirme yaklaşımına izin verir.

  PUR koruması
  Heterojen vinil zeminlerimiz için kanıtlanmış bir PUR Pearl koruma yüzeyi kullanıyoruz. Mat kabartmalı üst tabakası, en yüksek seviyede kimyasal ve sürtünme direnci sağlar. Özel olarak geliştirilmiş bir 'esnek cila' kullanımı, yüzeyin çizilmesini önlemeye yardımcı olur ve uzun ömürlü görünümü korur.

  Vinyl Wonderlab

  Sürdürülebilirlik

  Sürdürülebilir zemin

  Forbo Flooring Systems, mümkün olan en sürdürülebilir şekilde zemin kaplama çözümleri üreterek daha iyi ortamlar oluşturmayı hedefler. Araştırma ve geliştirme ekibimiz sürekli olarak ürünlerimizin sürdürülebilirliğini iyileştirmenin yollarını aramaktadır. Heterojen vinil zeminlerimiz, daha iyi bir yaşam ve çalışma ortamına katkıda bulunmak için birçok özelliğe sahiptir.

  Ftalat içermez
  Ftalatlar, esnekliklerini, şeffaflıklarını, dayanıklılıklarını ve uzun ömürlülüğünü artırmak için plastiklere eklenen endüstriyel kimyasallardır. Ftalatlar karaciğere, böbreklere, akciğerlere ve üreme sistemine zarar verebilir. Forbo'nun vinil zemin çözümleri %100 ftalat içermez.

  Düşük emisyon
  Özel vinil döşememiz düşük emisyon seviyesine sahiptir: TVOC değeri <20µg/m³ iken ≤ 1000µg/m³ gereklidir.

  Yeniden kullanılmış malzeme
  Heterojen vinil zeminlerimizin tabanı, %60'a kadar yeniden kullanılmış malzeme içerir. Bu, tüm üretim atığının yeniden iyi bir şekilde kullanılması anlamına gelir.

  Kolay temizlik
  Koruma yüzeyimizin ve Pearl kabartma kombinasyonumuzun temizlenmesinin kolay olduğu kanıtlanmıştır; kimyasal temizlik ihtiyacını en aza indirir ve zeminin ömrünü uzatır. PUR Pearl zemininizin yıllarca güzel görünmesini sağlar.

  sürdürülebilir zemin

  Uygulama & Bakım

  Özel tasarım vinil

  Fotoğraf & Video

  Small scale pattern görselleri

  Burada, Small scale pattern desenli vinil zemin tasarımlarının görsellerini inceleyebilirsiniz.