Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterojen Vinil

Eternal Original

Eternal Original serisi trafiği yüksek ofis ve mağazalar, sağlık ve eğitim kurumları için dayanıklı bir vinil çözümdür. Estetik görünümü fonksiyonellik ile buluşturan bu seri; ahşap ve beton yüzey görünümlü seçenekleri ile fark yaratıyor.

 • Eternal Original
 • Eternal Original
 • Eternal Original
 • Eternal Original 11612
  Eternal Original

  Eternal Original

  Eternal Original neredeyse her koşul için uygun, dayanıklı bir heterojen vinil koleksiyonudur. Eternal Original ürünleri için standart bir temizlik uygulaması yeterlidir, PUR yüzey koruması uzun yıllar boyunca aşınmayı önler.

  Koleksiyon 4 farklı tasarımda sunulmaktadır; popüler ahşap ve beton görünümleri ile çok çeşitli renklerde alternatif içeren Smaragd tasarımlarından oluşur.

Eternal Hakkında

Eternal Hakkında

Eternal, çeşitli segmentlerde ve uygulamalarda tüm genel amaçlı ihtiyaçlara uyan yüksek kaliteli rulo heterojen vinil zemin kaplamasıdır. Koleksiyon, dijital olarak basılmış bazı özel görsellerin yanı sıra gelişmiş doğal ahşap, taş, tekstil ve renkli tasarımlar sunuyor.

Ürün yapısı
Tamamen emprenye edilmiş bir cam elyafı etrafında oluşturulan Eternal, boyutsal kararlılık sağlayan ve yalın bir yaklaşıma izin veren yapısı ile sürdürülebilir, kompakt ve yüksek teknolojik özelliklere sahip bir üründür.

Boyutsal stabilitesini artırmak ve yüksek kalite standardını korumak için Eternal, kalenderlenmiş taban ile optimize edilir. Bu, ıslak oda uygulamalarında bile kolay uygulamaya izin veren esnek bir yapı demektir.

Eşsiz kabartmalı aşınma tabakası maksimum aşınma direnci sağlar ve optimum görünüm korumasına olanak verir.

Özgün tasarımlar
Tüm Eternal tasarımları, Forbo’nun uzman tasarım kadrosu tarafından, en son trendleri esas alarak hazırlanan klasik ve çağdaş tonların yanı sıra ahşap, beton gibi orijinal malzemelerin gerçeklerinden ayırt edilemeyecek şekilde oluşturulan görünümlerini içerir.

PUR Pearl ve PUR Wood Pearl
Tasarımlarımızın çoğunda Forbo, kanıtlanmış PUR Pearl yüzey korumasını kullanır. Boya tabakası için uygulama tekniği, kabartmanın hem üstünde hem de daha derin alanlarında eşit miktarda koruma tabakası sağlar. PUR Pearl; yüzeyin kir toplamasını önler, düşük bakım maliyeti sağlar, kalite ve parlaklık tutarlılığı için en iyi garantidir.

Eternal Wood serisindeki yenilikler arasında ahşap tasarımlarında mümkün olan en iyi performansı sunan PUR Wood kabartması ile üretilmiş 8 renk de yer alıyor. Mat kabartmalı yüzey koruması, hem kimyasal hem de sürtünme direncinin en üst seviyesini sağlar.

Ftalat içermez
Ftalatlar; esneklik, şeffaflık, dayanıklılık ve uzun ömürlülüğü artırmak için plastiklere eklenen endüstriyel kimyasallardır. Ftalatlar, yapılan testlerin sonucuna istinaden, karaciğere, böbreklere, akciğerlere ve üreme sistemine zarar verebilir. Eternal zemin kaplama çözümlerimiz diğer vinil döşemelerimizde de olduğu gibi ftalat içermez.

Eternal design vinyl sheet flooring

Eternal Dijital Baskı

Eternal dijital baskı

Eternal vinil zemin kaplamalarımız, Eternal koleksiyonunun tüm performans özelliklerini korurken renk ve tasarımda yeni bir boyut sunan bir dizi dijital baskılı zemin tasarımını içerir.

Gelişmiş dijital baskı teknolojimiz, tasarım ekibimize, geleneksel baskı teknikleri ile elde edilemeyen çarpıcı görseller geliştirme imkanı sağlıyor: 10 metre uzunluğunda desen tekrarlaması olmayan bir gökkuşağı veya değerli taşların görünümlerini içeren alternatifler...

Eternal Digital Print 44912 colourful geode

Çevresel Yaklaşım

Daha iyi mekanlar yaratmak

• Eternal vinil zeminlerimiz tabanları yaklaşık olarak %50 geri dönüştürülmüş içerikten oluşur ve ftalat içermez.

• Tüm vinil koleksiyonlarımız kimyasal içerik için mümkün olan en yüksek akım ile, gelecekteki REACH uyumluluk standartlarını karşılayan özelliklerde, Avrupa'da üretilir.

• Elektriğin %100'ü yenilenebilir kaynaklardan gelir ve vinil üretim tesislerimiz ISO 14001 sertifikası alan etkili bir çevre yönetim sisteminin parçasıdır.

• Vinil ürünlerimizde akıllı malzeme yapıları ve dayanıklı yüzeyler kullanıyoruz. Mikro-kabartma teknolojisi kimyasal temizlik ihtiyacını azaltır ve zeminin ömrünü uzatır.

Creating better environments

Teknik Özellikler

Eternal Technical Specifications

Uygulama

Project vinyl installation.

Temizlik & Bakım

Temizlik & bakım

Forbo FloorCare Yöntemi
Forbo Eternal vinil zemin kaplamalarının temizliği ve bakımı son derece dayanıklı PUR yüzey koruması sayesinde kolaydır.

Eternal Bakım Talimatları'nı indirin.

Eternal Cleaning & Maintenance