Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dabīgas dizaina flīzes

Marmoleum Click

Dzīvespriecīgs dizains, vienkārša ieklāšana.
Marmoleum Click piedāvā jaunu viegli ieklājamu Marmoleum paneļu kolekciju, kas izgatavota no HDF dēļiem ar 2,5 mm biezu Marmoleum virskārtu un skaņu absorbējošu korķa pamatni. Šie paneļi ir pieejami 3 izmēros un 23 krāsās, nodrošinot bezgalīgas dizaina iespējas. Šis dabīgais grīdas segums ir ne tikai komfortabls un ar tekstūru, bet arī antistatisks, izturīgs un vienkārši kopjams.

  • Marmoleum Click
  • Marmoleum Click
  • Marmoleum Click
  • Marmoleum Click

Kolekcija

Dabīgs "klik"

Uzbūve
Katrs Marmoleum Click panelis ir izgatavots no augsta blīvuma koksnes šķiedras (High Density Fibre – HDF) dēļa, kam piemīt ūdeni atvairošas īpašības, un skaņu absorbējošas korķa pamatnes, kā arī 2,5 mm biezas Marmoleum virskārtas.

Izcilas dizaina iespējas
Forbo Marmoleum Click ir pieejams 23 krāsās – no mierīgiem un neitrāliem līdz spilgtiem un drosmīgiem toņiem. Ir pieejami trīs paneļu izmēri: lielie: 90 x 30 cm, 60 x 30 cm un kvadrāta: 30 x 30 cm. Ar Marmoleum Click flīzēm varat izveidot pievilcīgu grīdas dizainu, kas būs unikāls un atbilstošs tieši jūsu mājām un dzīvesveidam.

Antistatiska un bakteriostatiska
Pateicoties Marmoleum Click grīdas dabiskajām sastāvdaļām, tā ir teicama izvēle gan jums, gan videi. Marmoleum Click rada labvēlīgu vidi cilvēkiem ar astmatiskām alerģijām. Grīdas antistatiskās īpašības atgrūž putekļus un netīrumus, uzlabojot telpu vidi un gaisa kvalitāti. Turklāt Marmoleum Click pierādītās bakteriostatiskās īpašības ierobežo kaitīgo mikroorganismu vairošanos.

Dabīgas izejvielas
Marmoleum ir izgatavots no dabīgām izejvielām, kā, piemēram, linsēklu eļļas, sveķiem un kaļķakmens. Pateicoties šīm dabīgajām izejvielām, grīda izskatās un šķiet pilnīgi dabīga, tāpēc ir viena no visilgtspējīgākajām grīdas segumu izvēlēm.

Tekstūra un komforts
Pateicoties Marmoleum Click dabīgajām izejvielām, tā ātri sasniedz istabas temperatūru, padarot māju omulīgu un siltu. Marmoleum Click var klāt arī virs zemgrīdas apkures. Šim grīdas segumam ir tekstūra, tāpēc tas ir patīkams pēdām un ideāli piemērots, lai uz tā dzīvotu un spēlētos.

Trieciena trokšņu samazinājums par 17 dB
Marmoleum Click piemīt labas 17 dB skaņas slāpēšanas īpašības, kas to padara par klusu grīdas segumu. Ieklājot Marmoleum Click uz Forbo putu pamatkārtas, kas samazina trokšņu līmeni līdz minimumam, varat panākt trokšņu līmeņa samazinājumu pat par 21 dB.

Vienkārša kopšana
Marmoleum Click aizsargā Topshield™ apdare, tāpēc tā ir ļoti izturīga grīda, kas reizē ir arī vienkārši kopjama. Gludā virsma ir viegli tīrāma – sausa lupatiņa putekļu notraukšanai un neitrāls tīrīšanas līdzeklis un mitra lupatiņa traipu apstrādei –, kā rezultātā skaistās krāsas ar laiku neizbalos.

Vienkārša ieklāšana
Marmoleum Click ieklāšana ir pavisam ātra un vienkārša. Netiek izmantota līme, tāpēc nav arī jāgaida. Ieklājiet un sāciet to lietot jau uzreiz! Tiešais ieguvums ir ievērojami samazinātas ieklāšanas izmaksas. Netiešie ieguvumi ir vēl lielāki, jo tiek ietaupīts daudz pūļu un naudas.

Izturīgs grīdas segums
Mūsu Marmoleum Click grīdas ir ļoti spēcīgas un izturīgas, jo to kopējais biezums ir 9,8 mm. 2,5 mm biezais Marmoleum augšējais slānis ir tik izturīgs, ka saglabā teicamu izskatu pat ļoti noslogotās zonās. Turklāt grīda ir tik izturīga, ka varat to ņemt līdzi, pārceļoties uz jaunām mājām.

Marmoleum Click 633701-633707-633860-333251

Klājumi & grīdas dizaini

Marmoleum Click klājumi & grīdas dizaini

Marmoleum Click ir pieejams 23 krāsās un 3 paneļu izmēros, tāpēc ir iespējams izveidot pievilcīgu, personisku vidi, kas ir unikāla un atbilstoša tieši jūsu mājām un dzīvesveidam. Mēs esam radījuši vairākus klājumus, kas palīdzēs jums izveidot pašiem savu grīdas dizainu. Apmeklējiet Marmoleum Click ieklāšanas varianti , lai uzzinātu vairāk.

Mūsu Forbo grīdu plānotājā jūs atradīsiet vēl vairāk iespēju un varēsiet izveidot savas krāsu kombinācijas. Jūsu dizains būs aplūkojams kā reāla grīda reālā vidē. Noklikšķiniet šeit, lai atvērtu Forbo grīdas plānotāju

Marmoleum Click floorplanner

Ieklāšana

Marnmoleum Click Ieklāšana

Marmoleum Click ieklāšana ir ātra.
Savienojiet to ar vienkāršu stiprinājumu sistēmu un burtiski ieklikšķiniet paneļus vietā. Grīda tiek klāta secīgi pa vienai flīzei. Tā kā Marmoleum Click paneļi ir plati un savienojumu vietās nepaliek šuves, īsā laikā ir iespējams izveidot glītu un gludu grīdu. Välinge 5G stiprinājumu sistēma nodrošina stabilu klājumu, neizmantojot līmi.
Ieklājiet un sāciet to lietot jau uzreiz!
Protams, Marmoleum Click tirgotājs var to arī ieklāt pēc jūsu vēlēšanās.
Ieklājot Marmoleum Click uz Forbo putu pamatkārtas, kas samazina trokšņu līmeni līdz minimumam, varat panākt trokšņu līmeņa samazinājumu par 21 dB.
Marmoleum Click var klāt uz dažādām pamatgrīdām. Papildu sagatavošana ir nepieciešama tikai ļoti nelīdzenai pamatnei (2 mm vai lielāka atšķirība).
Pilnīga ieklāšanas instrukcija ir pievienota katrā Marmoleum Click paneļu kastē.

Iepakojums

• Marmoleum Click 30 x 30 cm kvadrāta flīzes tiek piegādātas kastēs pa 7 flīzēm katrā – aptuveni 0,63 kvadrātmetri.
• Marmoleum Click 60 x 30 cm paneļi tiek piegādāti kastēs pa 7 paneļiem katrā – aptuveni 1,26 kvadrātmetri.
• Marmoleum Click 90 x 30 cm paneļi tiek piegādāti kastēs pa 7 paneļiem katrā – aptuveni 1,89 kvadrātmetri.

Marmoleum Click Installation

Grīdlīstes

Marmoleum Click grīdlīstes

Mūsu Marmoleum Click paneļi ir jāieklāj atstatus no sienas. Lai nosegtu šo atstatumu, mēs piedāvājam 2 veidu grīdlīstes: Marmoleum MF Click grīdlīstes un Marmoleum MP nosedzošās loksnes.

Marmoleum MF Click grīdlīstes
MDF grīdlīstes ar oriģinālā Marmoleum virsmu. Šīs grīdlīstes var viegli sazāģēt un piestiprināt ar līmi vai skrūvēm. Katra grīdlīste ir 2,40 metrus gara. Kastē ir 4 grīdlīstes.

Marmoleum MP nosedzošās loksnes
2,3 cm plata Marmoleum loksne, zem kuras ir līmlente. Katra grīdlīste ir 2,40 metrus gara. Kastē ir 4 grīdlīstes. Abu veidu grīdlīstes ir pieejamas visās Marmoleum Click krāsās.

Marmoleum Click skirting & strip

Tehniskās specifikācijas

Marmoleum Click technical specifications

Tīrīšana & kopšana

Tīrīšana & kopšana

Marmoleum grīdas ir viegli kopjamas pateicoties inovatīvajam Topshield2 pārklājumam, izturīgais rūpnīcas pārklājums nav jānoņem pēc ieklāšanas.

Marmoleum tīrīšana & kopšana

Marmoleum floorcare

Brošūra

Marmoleum Click brochure