Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dabīgā linoleja flīzes

Marmoleum Signature

Marmoleum Signature piešķir Marmoleum flīzēm unikālas iezīmes, papildinot linoleju ar neuzkrītošiem gravējuma rakstiem. Ir pieejami četri gravējuma dizaini, un katram dizainam ir radīti vairāki aizraujoši grīdas plānojumi. Signature flīzes var lieliski kombinēt ar flīzēm bez gravējuma no Marmoleum Modular kolekcijas. Atklājiet mūsu Signature dizainu klāstu Raw, Circle, Cube un Tattoo.

  • Marmoleum Signature
  • Marmoleum Signature
  • Marmoleum Signature
  • Marmoleum Signature

Par Marmoleum Signature

Marmoleum Signature

Marmoleum Signature piešķir Marmoleum flīzēm unikālas iezīmes, papildinot linoleju ar neuzkrītošiem gravējuma rakstiem. Lāzergravēšana ir tehnoloģija, kas tiek izmantota, apstrādājot tādus materiālus kā koks un metāls, lai uzlabotu materiāla dekoratīvo izskatu.

Savukārt linoleja apstrādē tiek izmantota pilnīgi jauna gravēšanas tehnoloģija. Bezkontakta apstrādē tiek radīts gravējums, kas materiālā tiek iestrādāts dabiskā veidā, burtiski veidojot tajā līnijas, vienlaikus sekojot Marmoleum struktūrai.

Gravējums paspilgtina mūsu Marmoleum Modular flīžu rotaļīgo raksturu, radot vēl iespaidīgākus grīdas dizainus. Ir pieejami četri gravējuma dizaini, un katram dizainam ir radīti vairāki grīdas plānojumi.

Marmoleum Signature Raw
Raw tekstūra ir saprotamāks un ne tik izteikts dizains. Ar štrihošanas tehnikas palīdzību tiek radīta slīpa virsmas tekstūra. Šis asimetriskais zīmējums izceļ flīzes formu. Raw dizains ir pieejams 50 x 25 cm flīžu izmērā. Signature Raw

Marmoleum Signature Circle
Circle ir unikāls apļveidīgs gravējums, kas rada Bauhaus dizainam raksturīgo retro sajūtu. Circle dizains ir pieejams ar lielām un mazām apļveida formām, 25 x 25 cm flīžu formātā. Signature Circle

Marmoleum Signature Cube
Cube ir liegs un mūsdienīgs minimālisma raksts. Šis dizains rada optisku ilūziju un atgādina klasiskās flīžu mozaīkas. Cube ir pieejams ar diviem dažādiem gravējuma dizainiem, 50 x 25 cm flīžu formātā. Signature Cube

Marmoleum Signature Tattoo
Tattoo dizaina tēlainais aspekts atspoguļo ķermeņa tetovējumus kā individuālu izteiksmes tendenci. To ir iespējams pielāgot, iegravējot logotipus vai attēlus.
Tattoo dizains ietver trīs ilustrācijas. Signature Tattoo

Marmoleum Signature Tattoo

Tehniskās specifikācijas

Marmoleum Signature technical specifications

Video

Marmoleum Signature video

Šeit var apskatīt Marmoleum Signature Video, lai uzzinātu vairāk par unikālo Marmoleum gravēšanas procesu:

Digitālais žurnāls

Marmoleum Signature Tattoo