Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kauakestev ja lihtne hooldada

Ülivastupidavad ja eesmärgipõhised lahendused

Avastamiseks kerige

EESMÄRGIPÕHISELT KUJUNDATUD PÕRANDAD

Et minna täielikult üle ringmajandusele, pakume laia valikut eesmärgipõhiselt disainitud põrandakatteid. Meie jaoks tähendab see laia põrandakattevaliku pakkumist alates lühiajaliseks kasutuseks mõeldud põrandatest lahendusteni, mis on mõeldud kestma rohkem kui 25 aastat. Need pikaajalised lahendused on mõeldud püsima kauem puhtana – nii saate kulutada aega tähtsamatele asjadele ja vähendada koristamiskulu kuni 65%.

Theme 4 intro image

Saage tuttavaks ringmajandusega

Kiirpaigaldatavad põrandakatted

Fast Flooring on Forbo liimivabade põrandakatete kollektsioon, kuhu kuuluvad sissepääsualade ning siseruumide põrandakatete sarjad, mis on kättesaadavad nii lehtede, plaatide kui ka laudadena, et tagada maksimaalne paindlikkus. Kiire, lihtne ja taskukohane. Tänu sellele vastavad kiirpaigaldatavad põrandakatted ringmajanduse vajadustele.

Vaadake meie Fast Flooringu tootevalikut

Kiirpaigaldatavad põrandakattelahendused

  • 50 %

    Kiirpaigaldatavad põrandakatted aitavad vähendada seisakuid rohkem kui 50%, sest pole vaja uut aluspõrandat. See aitab teil oluliselt raha säästa.

  • 48 tundi

    Põrandat saab kasutada kohe pärast paigaldamist ja te ei pea ootama 48 tundi enne intensiivset kasutust.

  • 1 miljon m2

    Tõestatud süsteem, mille abil on paigaldatud üle 1 miljoni m2 kiirpaigaldatavaid põrandakatteid, nt Modul'up.

Tellimisel tehtav põrandakate

Eesmärgipõhine ja tekitab vähe jäätmeid

Me mõistame, et mõni põrand vajab erilist omanäolist ilmet. Meie tellimisel tehtavate põrandakatete programmis saate kujundada sebramustriga, ettevõtte värvides logoga või muu erilise mustriga põrandakatte. Täpse suurusega kujundatud kohandatud põrandakatted vähendavad ka paigaldusjäätmeid.

Me pakume laia valikut mustreid, millest mõnda saab isegi värvida vastavalt teie vajadustele. Samuti pakume võimalust lõigata kujundeid, et luua ainulaadne põrandakujundus, nt märgistused, piirded, teetähised ja lõbusad elemendid. Kui soovite midagi tõeliselt isiklikku, võite ka luua oma kujunduse. Koos meiega saate meie laia põrandakatete valiku abil valida ja kujundada oma unelmate põranda.

Et anda teile võimalustest aimu, anname välja tellimisel valmistatavate põrandakatete kataloogi. Selle vaatamiseks klõpsake allpool oleval lingil.

Lugege lähemalt tellimisel valmistatavate põrandakatete kohta
Allura põrandakate

Parem põrand, mis kestab

Kõik meie tooted on väheseid heitkoguseid tekitavate omadustega, mis aitab luua hea sisekliima. Oluline on järgida mõningaid lihtsaid juhiseid, mis aitavad põrandat kauem kaunina hoida.

Üks Forbo Triangle'i oluline element on sissepääsuala põrandakatete lahendus. Kui kasutate kvaliteetset sissepääsuala põrandakatet, nagu meie Corali sissepääsuala põrandakatted on teie põrandad puhtamad, tänu millele saate vähendada koristus- ja hoolduskulu 65%.

Kui võtate arvesse kõiki kolmnurga elemente, teevad Forbo põrandakatted ülejäänu.

Loe lähemalt

Läbipaistvus igal sammul

Sh kolmandate isikute kontrollitud toodete keskkonnadeklaratsioonid

Läbipaistvus on üks meie säästvusstrateegia põhielemente ja seepärast soovime omada tõendusmaterjali selle kohta, et meie põrandakatted on kestlikud nii planeedi kui ka meie tervise heaks. Selleks avaldame mitmesuguseid aruandeid.

Olelusringi hindamine
Olelusringi hindamist kasutatakse toote keskkonnamõju hindamiseks.

Toote keskkonnadeklaratsioon
Toote keskkonnadeklaratsioon sisaldab ühe konkreetse toote olelusringi hindamist.

Tervislikkuse deklaratsioon
Tervislikkuse deklaratsioonis täpsustatakse meie toodete tervisemõju.

Lisateave olelusringi hindamise, toote keskkonnadeklaratsiooni ja tervislikkuse deklaratsiooni kohta
Luues paremat keskkonda

KUIDAS ME EHITUSVALDKONNA PROBLEEMIDEGA TOIME