Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum – meie linoleumi kaubamärk

Parim looduslik põrandakattelahendus

Marmoleum on valmistatud looduslikest toormaterjalidest ja toodetud kliimapositiivsena (toormest kliendini). Marmoleumil on suurepärane Topshield Pro pinnaviimistlus ja lõputult kujundusvõimalusi.

ET main image marmoleum

PARIM PÕRANDAKATTELAHENDUS

Marmoleum on mitmes mõttes parim põrandakattelahendus. Marmoleum on mõeldud ruumidesse, kus tehakse tööd, õpitakse, mängitakse, tervenetakse, ravitakse, ammutatakse energiat, lõõgastutakse või suheldakse. Olles paigaldanud miljoneid ruutmeetreid üle kogu maailma teame, mida kliendina vajate. Marmoleum on turul saadaolevaist parim looduslik elastne põrandakate.

Marmoleumi kujundused on kaunid ➔
✔ Lõputud värvitooni- ja kujundusvõimalused

Marmoleum on keskkonnahoidlik ➔
✔ Valmistatud looduslikest toorainetest
✔ Korvamismehhanismideta kliimapositiivne
✔ Ringlussevõetav
✔ Aitab luua tervislikke siseruume

Marmoleum on tugev ja vastupidav
✔ Topshield Pro pinnaviimistlus annab suurepärased kasutusomadused
✔ Vastupidav ja oivalise välimusega
✔ Väike omamiskulu
✔ Lihtne puhastada ja hooldada
✔ Vett taluv
✔ Viirusvastane, bakteriostaatiline ja allergiaohutu

MARMOLEUM ON KAUNIS ‒ kõige kutsuvamad kujundused

Marmoleum on mõeldud ruumidesse, kus tehakse tööd, õpitakse, mängitakse, tervenetakse, ravitakse, ammutatakse energiat, lõõgastutakse või suheldakse. Kui soovite näha, kuidas teised Marmoleumi kasutavad, siis vaadake meie veebisaidi osa „Inspiratsioon ja viitematerjal“.

Avastage Marmoleum-põrandakatte loomulik ilu – üle 300 värvitooni ja kujunduse, alates marmorimustrist ja lõpetades triibulise ning betoonilaadsega, saadaval lehtkatte, plaatide ja laudadena. Kujundust ja värvikombinatsioone saab kohandada teie konkreetsetele vajadustele.

TELLIGE TASUTA NÄIDIS

Saate tasuta näidise, et looduslikku Marmoleum-põrandakatet oma käega katsuda ja oma silmaga vaadata.

Küsige tasuta Marmoleumi näidist

MARMOLEUM ON TUGEV, VASTUPIDAV JA LIHTNE HOOLDADA

Olles paigaldanud miljoneid ruutmeetreid üle kogu maailma, teame, mida kliendina vajate. Marmoleum on mitmes mõttes parim põrandakattelahendus. Täiustatud Topshield Pro pinnaviimistlus, mis on välja töötatud uusimate tehnoloogiliste lahenduste alusel ja meie aastatepikkuse kogemuse toel, hoiab välimuse kauem ilusana ja teeb pinna siledamaks, et seda oleks lihtsam puhastada.

Kolm korda parem – tugevam põrand

Pärast viimast uuenduslikku sammu, millega hakkasime Topshield 2 asemel kasutama Topshield Pro pinnaviimistlust, võime uhkusega öelda, et Marmoleum on parim looduslik põrandakattelahendus. Seda on tõendanud üks maailma juhtivaid katsetusteenuste pakkujaid TÜV Rheinland.
Laadige alla katsetusaruanne
Paremad kulumisnäitajad ‒ paksem pinnaviimistlus muudab Marmoleumi veelgi kulumiskindlamaks, tagades kujunduse suurepärase välimuse pikemaks ajaks.

Parem plekikindlus ‒ uus ja parem pinnaviimistlustehnoloogia teeb Marmoleumi plekkide suhtes veel vastupidavamaks ja tagab sammupidamise muutuvate vajadustega, nagu käte desinfektsioonivahendite kasutamine paljudes kohtades.

Parem puhastada ja hooldada ‒ Marmoleumi uuenduslik paigaldusviis ja tänu Topshield Pro'le paremaks saanud sile pind tagavad põranda ühtlase ja järjepideva kaitse. Selle tulemusena koguneb pinnale vähem mustust ja seda on lihtsam puhastada.

Lisateave Topshield Pro kohta

Marmoleum – Topshield Pro – kolm korda parem

Aga eeliseid on veelgi ...

Väike omamiskulu ‒ Marmoleumil on väga pikk kasutusiga.

Talub vett isegi pikaajalise kokkupuute korral ilma keevitamise vajaduseta.

Kemikaalivaba ‒ ei vaja vaha ega poleerimist, et tagada aastateks optimaalne välimus.

Suurepärased hügieeniomadused – Marmoleumi pinnal ei saa kasvada sellised bakterid nagu MRSA ja tänu siledale pinnale on seda lihtne puhtana hoida.

Terviseteadlikkus – koos Topshield Pro'ga on Marmoleum viirusvastaste omadustega, bakteriostaatiline ja allergiakindel. Selle heitkogused on väga väikesed, see on ökoloogiline ega sisalda inimesele mürgiseid ühendeid ja plasti.

Marmoleum Concrete 3725

Marmoleumi uuendused

Arvamus Marmoleumi omaduste kohta on sageli tekkinud vanemate Marmoleumiga põrandate (üle 25 aasta vanadel) põhjal. Tänu vastupidavale iseloomule on need põrandad endiselt head, kuid pärinevad teisest põlvkonnast ega ole võrreldavad selle Marmoleumiga, mida tänapäeval tarnitakse.

Aja jooksul on Marmoleum teinud läbi omadusi märgatavalt parandanud tooteuuendused ning saanud tänu sellele üheks kõige paremate kasutusomadustega ja kestlikumaks elastseks põrandakatteks. Liimide, pinnatöötluse ja linoleumitehnoloogia valdkonna uuendused tähendavad, et tänapäeval kuulub Marmoleum turu parima kriimustus-, pleki- ja veekindlusega põrandakatete hulka.

MARMOLEUM ON LOODUSLIK – kestlik põrandakattevalik

Marmoleum on looduslik elastne põrandakate, valmistatud looduslikest toormaterjalidest ja toodetud toormest kliendini kliimapositiivsena.

Looduse looming

Forbo linoleumi kaubamärk Marmoleum on looduslikest toormaterjalidest valmistatud põrandakate. Linoleumi tootmisel kasutatakse järgmisi põhilisi toormaterjale: linaseemneõli, mis pärineb linataime seemnetest, puidujahu kontrollitavate metsandusettevõtete istandustest pärinevate tootmisjäätmetena ja džuuti, põllukultuuri, mille kiududest saadakse materjal membraani jaoks, millele linoleum kalandreeritakse.

Need toormaterjalid saadakse nende looduslikust levialast, kus need ka kasvavad ja taastuvad, sageli kõigest 12 kuu jooksul.

Marmoleum on kliimapositiivne

Loodusvarade taastumisvõime on ringmajanduse alus. Olemuselt on linoleum biotsükliga toode. See tähendab, et looduslikud toormaterjalid saaks põhimõtteliselt kompostida ja kiiresti kasvavate uute looduslike toormaterjalide toitainena tagasi maapinda viia. Tänu looduslikule toorainele ja pidevale elutsükli parendamisele eemaldab iga Marmoleumi ruutmeeter atmosfäärist 446 grammi CO2.

Marmoleum on ringlussevõetav toode

Loodusvarade taastumisvõime on ringmajanduse alus. Olemuselt on linoleum biotsükliga toode. See tähendab, et looduslikud toormaterjalid saaks põhimõtteliselt kompostida ja kiiresti kasvavate uute looduslike toormaterjalide toitainena tagasi maapinda viia.

See on ainus viis, kuidas siduda tootes CO₂, vältides korvamismehhanismide kasutamise vajadust. Ringlussevõetud, töödeldud (nt kakaokoored ja tallõli) ja korduskasutatavate materjalide kasutamine on ringmajanduse põhimõte, mis on Marmoleumi valmistamisel juba ammu kasutusel.

Ringmajandus

Aitab luua tervislikke siseruume

Põrandakatted on ehitatud keskkonna oluline osa, need on olemas kõikjal meie koolimajade, tervishoiuasutuste, töökohtade, puhkekeskuste ja kodude igal ruutmeetril. Tänapäeval elab üle poole maailma elanikkonnast (üle 54%) linnastunud piirkondades. Keskmiselt veedame umbes 80–90% oma ajast siseruumides ja see number aina suureneb. Siseruumide kvaliteet ning seega ka nn rohelisele arhitektuurile ja tervislikele hoonetele pühendatud tähelepanu muutub üha tähtsamaks.

Forbo Marmoleum-põrandakatted on loodud soodustama turvalise, hügieenilise ja mugava siseruumi loomist. Meie ülesanne on luua ja pakkuda tooteid, mis mõjuvad soodsalt üksikisiku tervisele ja mugavusele.

ET checklist education

Marmoleumi valmistamine on kunst

Linoleumi valmistamise kunst on viimase 150 aasta jooksul edasi arenenud. Forbo on seda arengut edendanud oma Marmoleumi kaubamärgi kaudu. Marmoleum-põrandakatte valmistamine on kunst, mida ei saa õppida üheski tööstus- ega kutsekoolis. Tegelikult teab vaid käputäis inimesi, kuidas Marmoleumi teha.

Marmoleumimeistrid peavad oskama määrata kindlaks õige koostisosade segu, lasta toormaterjalidel õige aja seista ning kasutada õiget temperatuuri ja rõhku. Oleme oma asjatundjate üle uhked, sest nemad tunnevad uhkust meie Marmoleum-põrandakatete loomise üle.

Inspiratsiooni andvad Marmoleumi projektid:

 • Muster Dalby kooli aatriumis, Marmoleum Marbled

  Dalby Skole

  mäng värvidega

  Dalby Skole – mäng värvidega

  Arhitektuuribüroo Nova5 Arkitekter projekt Koldingis asuva Dalby Skole laienduse jaoks paistab silma erakordse värvikusega. Ekspressionistlik värvikasutus 3000 m² suurusel põrandapinnal loob keskkonna, millest õhkub valgust ja rõõmu, turvalisust ja mõtlikkust.

  „Haridustrepile“ on laotatud kaheksast rohelisest Marmoleumi värvitoonist koosnev skaala. See viib mõtted kasvamisele ja tervisele, aga ka sammhaaval õppimise nüanssidele. Noorematele lastele mõeldud trepil on sinised toonid, mis on rahu ja harmoonia sümbol.

  Forbo Marmoleum valiti suure värvitoonide ja -varjundite valiku tõttu, eelkõige kollase-sinise ja kollase-rohelise vahemikus.

 • Antoine de Ruffi, Prantsusmaa, Marmoleum Fresco

  Antoine de Ruffi koolikompleks

  Tõestatud kasutusomadused

  Antoine de Ruffi koolikompleks ‒ tõestatud kasutusomadused

  Tsitaat Adrien Garcinilt arhitektuuribüroost Tautem:
  „Antoine de Ruffi koolikompleksis kasutati ära tervelt 2980 m² Forbo Marmoleumi. Me otsustasime tõesti kasutada seda materjali kogu hoones, välja arvatud väljas ja märgruumides (puhke-, riietusruumid, köök jne). Loomupäraste eeliste tõttu sobib see materjal eriti hästi lastele mõeldud kohtadesse (elastne põrand, lihtne hooldada jne).
  See materjal võimaldas meil saavutada selle objektiga auahned keskkonnaeesmärgid: Vahemere piirkonna säästva ehitise hõbetaseme märgise ja uue E+C-määruse ehituse katseprojekti nimetuse, millega saavutasime taseme E3C1.“

 • Roheline Marmoleum HVEG Fashion Groupi kontorihoone ooteruumis

  HVEG Fashion Group

  Kestlik põrandakattevalik

  HVEG Fashion Group ‒ kestlik põrandakattevalik

  HVEG Fashion Group on üle maailma tegutsev moe- ja moega seotud ettevõtete kontsern, mis on spetsialiseerunud rõivaste ja aksessuaaride väljatöötamisele, kujundamisele, ostule ja oma kaubamärgiga kaubaartiklite müügile.

  Kontorite, ettevõtte restorani ning üksikute müügisaalide renoveerimisel tagas kauni tulemuse Lotte Helmig büroost Your Tailormate. Klient soovis elegantset tööstushõngulist välimust. „Oleksin võinud selle saavutada ka valatud põrandaga, kuid kauni mati välimuse ja mitmekülgse värvitooni valiku tõttu eelistan kasutada Marmoleumi“, ütleb Lotte. Põrandakatte valikul oli oluline argument ka asjaolu, et Marmoleum on täielikult biolagunev. Lõppude lõpuks on kestlikkusel HVEG Fashion Groupi ettevõtte strateegias tähtis koht.

  Fashion Lingi rõivaste müügisaalis valiti naisteosakonna jaoks helehall põrand (Marmoleum Waltoni kollektsiooni titaanitoon). Meesteosakonnas on aga tumedad riidevarnad ja tumehall põrand (Marmoleum Waltoni kollektsiooni pliitoon).

  Marmoleum Rosemary Green sissepääsualal paneb lausa ahhetama. Roheline on kena mahe kaaslane klaasile ning treppide ja aknaraamide antratsiiditooni elementidele. Soovitud „rohelise“ õhkkonna poole püüeldakse nii värvitooni mõttes kui ka vastupidava materjali kasutamisega.

  Klient on lõpptulemusega väga rahul. Põrand ei saa punkte mitte ainult vastupidavuse, vaid ka hooldusmugavuse ja mitmekülgsuse eest.

Kui soovite näha, kuidas teised Marmoleumi kasutavad, siis vaadake meie veebisaidi osa „Inspiratsioon ja viitematerjal“.