Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Uuri, mida me teeme,

et lahendada põrandakattetööstuse probleeme

Avastamiseks kerige

Kestlik tootevalik

Kolm tootekategooriat

Tänu sellele, et peame silmas säästvust, leidub Forbo Flooring Systemsi tootevalikus tõeliselt ainulaadseid säästvaid lahendusi.

1. Marmoleumi põrandakatted on tehasest väljastamisel süsinikuneutraalsed korvamismehhanisme kasutamata.

2. Meie vinüülpõrandakatted on tõeliselt ohutud ja pakuvad suurepäraseid võimalusi liimivabaks paigalduseks, valmina ringmajanduseks.

3. Meie tekstiilpõrandakatted sisaldavad rohkelt ringlussevõetud materjale, eriti plaatvaibad, kus on saavutatud 56% ringlussevõetud materjalide sisaldus (massiprotsent). Corali sissepääsuala süsteemid on valmistatud Econyl-kiududest, mis on saadud mahajäetud kalavõrkudest.

Kui soovite lisateavet meie toodete kohta, klõpsake allolevatel linkidel.

Vinüülpõrandakate

Linoleum – biopõhine põrandakate

Loe lähemalt

Meie 2,5 mm Marmoleumi tootevaliku kaalutud keskmine on korvamismehhanisme kasutamata (toormest kliendini) CO2-neutraalne. See ühendab keskkonnaväärtused ja nüüdisaegse kujunduse, andes olulise panuse kestliku maailma loomisesse.

Vinüül – ringluspõhine põrandakate

Loe lähemalt

Vinüülpõrandakatted kuuluvad mitmekülgsesse ja üha liimivabamasse tootevalikusse, mille tehnilised ja säästvusomadused on hüppeliselt arenenud. Suurem ringlussevõetavate materjalide sisaldus, täiustatud lakid ja värvid, (peaaegu nullini) vähendatud heitkogused ning kahjulike ainete kasutamise lõpetamine on olnud peamised sammud ringluspõhiste põrandakatete poole.

Tekstiil – ringlussevõtu kangelane

Loe lähemalt

Meie tekstiiltoodete ringlussevõetud materjalide keskmine sisaldus on tööstusharu suurim: massiprotsendilt koguni 56%. Tekstiililahenduste sarjas Coral kasutatakse Econyl®-i kiude, mis on valmistatud ookeanidest päästetud vanadest kalavõrkudest. Kiud on valmistatud täielikult taaskasutatud materjalidest.

Meie põrandakatted

vastavad ehitusnõuetele

Kõik meie põrandakatted vastavad AgBB ja M1 standardite kohastele heitkoguseid käsitlevatele suunistele. Lisaks oleme hankinud mõningatele toodetele FloorScore'i sertifikaadi. Mis puutub ehitusreitingute süsteemidesse, on enamikul toodetel A või A+ [BREEAMi] reiting (https://bregroup.com/products/breeam/;css-nAr). Reitingusüsteemis LEED saab enamik tooteid punkte järgmistes kategooriates ja järgmiste omaduste eest.

• Materjalid ja ressursid, mis suurendavad ehitustoodete selgust ja optimeerimist → toodete keskkonnadeklaratsioonid kuni 2 punkti

• Ehitustoodete avalikustamine ja optimeerimine → toormaterjalide hankimine kuni 1 punkt

• Ehitus- ja lammutusjäätmete käitlus → kuni 2 punkti

• Sisekeskkonna kvaliteet → väikeste heitkogustega materjalid kuni 3 punkti

• Müra summutavad omadused → kuni 1 punkt

Kestlikkuslogod

Hoone dünaamika

Inspireeriv lähenemine igale sisekujundusele

Forbo Flooringu rahvusvaheline disainimeeskond kasutab üleilmselt värvikaarti, mida saab kohaldada kõigi meie kollektsioonide suhtes. Üleilmne värvikaart põhineb üleilmsetel suundumustel ja hoonete dünaamikal. Värvikaart võimaldab meie meeskonnal luua täieliku tooteportfelli, mis moodustab ühtlase terviku.

Hoone dünaamika on kontseptsioon, mis põhineb hoone viiel aspektil, olenemata segmendist. Selle ühtse lähenemise abil saab hoonet projekteerida funktsioonipõhiselt. Need viis aspekti on: saamine, liikumine, ühendumine, kontsentreerumine ja laadimine.

Loe lähemalt
Hoone dünaamika

Nüüd on aeg teha muudatusi

sest me näeme ehitustööstuses mitut probleemi

Ehitustööstuse probleemid