Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Vinüülpõrandakate

Ringluspõhine põrandakate

Avastamiseks kerige

Vinüül ja kestlikkus

Pea kõiki meie kvaliteetseid vinüülist põrandakatteid saab ringlusse võtta, et materjaliring sulgeda.

Meie ulatuslik vinüültoodete valik sisaldab paljusid põrandakatteid, mis on liimainevabad ning seega kergesti eemaldatavad ja ringmajanduse nõuetele vastavad. Paljudel meie vinüülpõrandakatetel on suur ringlussevõetud materjalide sisaldus. Neid toodetakse Euroopa moodsates keskkonnahoidlikes tehastes.

Kõik meie vinüültooted on täiesti ohutud ja eraldavad vähe CO2 ning neil on kolmandate isikute kontrollitud toodete keskkonnadeklaratsioonid.

Ringluspõhine vinüülpõrandakate

Lahtiselt paigaldatavad lahendused

Meie vinüültoodete valik sisaldab ringmajanduse nõuetele vastavaid põrandakatteid. Neid põrandakatteid saab paigaldada lahtiselt või nakkeainega.

Leht
Liimainevaba vinüülleht Modul'up on tõeliselt uuenduslik lahtiselt paigaldatav toode, mis vastab ringmajanduse nõuetele.

Liimainevabad plaadid ja lauad
• Allura Click – luksuslikud realistliku puidu- ja kiviimitatsiooniga vinüülplaadid, mis on kiiresti ja lihtsalt paigaldatavad tänu meie järeleproovitud ning patenditud klõpsusüsteemile.

• Allura Puzzle – meie pusletükikujulised põrandaplaadid on ideaalsed suurte pindade katmiseks, kuna iga plaat on 96 × 96 cm ja lihtsasti paigaldatav, sest neid saab ühendada nagu pusletükke.

• Allura Flex ja Allura Decibel – paigaldatakse nakkeainega

• Colorex Plus – lahtiselt paigaldatav plaat

Allura põrandakate

Meie vinüülpõrandakatted on ohutud

Ringmajanduseks loodud

Meie vinüülpõrandakatete tootmisel on arvestatud ringlussevõtuga.

Et tagada meie toodete ringlussevõetavus kasutusea lõpus, tagame, et meie toodetavad vinüülpõrandakatted vastavad rangeimatele tervisenõuetele. Selleks järgime REACHi* loetelu. See tähendab, et meie vinüüli on ohutu kasutada ja ringlusse võtta. See ei sisalda raskemetalle, formaldehüüde, kantserogeenseid, mutageenseid ja reproduktiivtoksilisi aineid, lahustipõhiseid värve ega pentaklorofenooli.*REACH on Euroopa kemikaalide registreerimise, hindamise, autoriseerimise ja nende suhtes piirangute kehtestamise integreeritud süsteem, mis loetleb kemikaalid, mis võivad mõjutada inimeste tervist.

Vinüülpõrandakate

Ringlussevõetud materjalidest koostis

Meie vinüülpõrandakatted on olemuselt ringluspõhised.

Vinüülpõrandakatteid saab hõlpsasti korduskasutada. Vinüüli saab ringlusse võtta kuni 10 korda, ilma et selle omadused muutuksid.

Meie parim ringlussevõetud materjalidest vinüülist põrandakate on Colorex Plus, mis sisaldab 89% ringlussevõetud materjale.

Meie Euroopa tootmistehased tagavad toodete kvaliteedi, kasutades võimaluse korral üksnes taastuvatest allikatest pärit elektrit ja tekitades minimaalselt jäätmeid. Peaaegu kõik tekkinud jäätmed võetakse meie toodetes uuesti kasutusele.

Ringlussevõtuprogrammi „Põrandale tagasi“ raames algatasime vinüüljäätmete kogumise klientidelt, et suurendada ringlussevõetava materjali hulka veelgi. Meie toodete keskkonnadeklaratsioonides on esitatud iga toote ringlussevõetud materjalide sisaldus. Mõnikord pole ringlussevõetava materjali hulga suurendamine parim viis, kuidas edasi liikuda.

Vaata toodete ringlussevõetud materjalide sisalduse loetelu
Sphera Element

Väga väike CO2 jalajälg

Tänu pidevale hindamisele ja täiustamisele saame uhkusega väita, et Forbo Flooringu vinüültooted on turu keskmisest paremad.

Forbo pakub väikese CO2 jalajäljega vinüültooteid. Meie sõltumatutes toodete keskkonnadeklaratsioonides käsitletakse muu hulgas iga toote hiljutist tulemuslikkust. Euroopas toodetud vinüülpõrandakatete keskmine jalajälg on leitav siit.

Vinüül on ainulaadne

Lai valik mitmesuguse kujundusega funktsionaalsed tooteid, mis on mõeldud kestma

Vinüülpõrandakatted peavad terve elutsükli jooksul vastu mitmesugusele keskkonnamõjule.

Materjalina sobib vinüül ideaalselt ringlussevõtuks. See on täielikult ringlussevõetav ja seda saab korduskasutada rohkem kui 10 korda, ilma et selle omadused muutuks.

Me ei tooda vinüüli alternatiivsetest polümeeridest, nt polüolefiinist või vahtpolüuretaanist. Samuti ei kasuta me biopõhiseid plastifikaatoreid, kuna leiame, et palmi- või kastoorõli kasutamine pole keskkonnale parem lahendus. Forbo Flooring Systemsi biopõhine alternatiiv vinüülile on Marmoleum, ent vinüül pakub kõige rohkem kujundus- ja funktsionaalseid võimalusi.

sphera elite

Siseõhu kvaliteet

Väikeste heitkogustega tooted

Et tagada ohutu sisekliima, vastavad kõik meie vinüültooted rangeimatele heitkoguseid käsitlevatele standarditele. Meie põrandakatete tootesarju on kontrollitud kooskõlas peamiste rahvusvaheliste standarditega.

Meil on AgBB, FloorScore®'i ja Afsseti sertifikaadid.

See tähendab, et meie vinüülpõrandakatted vastavad järgmistele nõuetele.
• E1 märgistus vastavalt standardile EN 14041:2004
• Ehitusstandard WELL Building Standard®

Samuti annavad need punkte järgmistes sertifitseerimissüsteemides:
• BREEAM®
• LEED®
• Green Star®

sphera

Tõhus tootmisprotsess

Spheral on väike ringlussevõetud materjalide sisaldus

Et valmistada kestlikke vinüülpõrandakatteid, trotsib Forbo Flooring System vahel tavasid.

Üks näide on meie homogeense vinüüli Sphera valmistamine. Traditsiooniliselt eemaldatakse põrandakatete valmistamise korral liini lõpus toote aluskihilt üle 10% materjali, et saavutada õige paksus.

Meie tipptasemel tootmismeetod on loodud olema tõhus, et tekitada minimaalselt jäätmeid. Tekkivaid jäätmeid kasutatakse meie heterogeense vinüüli aluskihina.

See on hea näide selle kohta, kuidas suur ringlussevõetavate materjalide hulk ei ole automaatselt parem, kui arvestada jäätmete vähendamist ja korduskasutust.

Sphera Energetic 51244_homogeenne vinüül

Faktid vinüülpõrandakatete kohta

  • 10 korda

    Vinüülpõrandakate on parim toode, mida ringluspõhiselt korduskasutada. Vinüüli saab ringlusse võtta kuni 10 korda, ilma et selle omadused muutuks.

  • 89 %

    Meie parim ringlussevõetud materjalidest vinüülist põrandakate on Colorex Plus, mis sisaldab 89% ringlussevõetud materjale.

  • 100 %

    Forbo Euroopa tehased tagavad parima kvaliteediga tooted, mille valmistamisel kasutatakse taastuvenergiat. Tekkiv jäätmevoog on minimaalne ja võetakse omakorda tootes ringlusse.