Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tekstiilpõrandakatted

Ringlussevõtu kangelane

Avastamiseks kerige

Muutuse tegemine

Meie tekstiiliüksus on turuliider ja valmis võtma ulatuslikke meetmeid, et tööstusharu muuta.

Sissepääsualade põrandakatted

Põranda puhtana hoidmine pikendab selle eluiga

Forbo Flooring Coral Krommenies on tehas, kus me toodame Corali sissepääsuala tooteid. Hästi projekteeritud sissepääsuala põrand pole üksnes omaette säästev lahendus, vaid aitab kaasa ka kasutuskohaks oleva hoone säästvamaks muutmisele kogu hoone olelusringi vältel.

Meie sissepääsuala põrandakate suudab kinni pidada kuni 95% hoonesse sisse kantavast mustusest. Selliselt aitab sissepääsuala põrandakate kaitsta siseruumide omadusi, pikendada põrandakatte kasutusiga, vähendada koristus- ja hoolduskulu ning puhastusvahendite kasutamist. Me kasutame paljude Corali kollektsioonide jaoks vanadest kalavõrkudest ümber töötatud kiudu. Meie sissepääsuala põrandakatte Coral Welcome põhimik on valmistatud ringlussevõetud PET-pudelitest.

coral

ringlussevõetud materjali turuliider

⌦Forbo plaatvaipade valikut iseloomustab ringlussevõetud kiud ja modifitseeritud bituumenist aluski⌫

Meie vaibaplaatide ringlussevõetud materjalide sisaldus on üks tööstusharu suurimaid. Keskmiselt ulatub ringlussevõetud materjalide sisaldus massiprotsendilt vähemalt 57%ni. Mõni meie tootesari, nt Create Space 1, sisaldab ringlussevõetud materjali isegi 70% (massiprotsent). Toodame ka juhusliku paigutusega ehk suunavabasid vaibaplaate, mis vähendavad paigaldusjääke piirini, mis on alla 2%.

Põranda kujundamise käigus loome juhuslikku paigutust võimaldavad plaadid nii, et suure kasutusega põrandaosad saab välja vahetada kogu kujundust mõjutamata. Katsetame ka kasutusea lõpu lahendusi, eriti selliseid, mis hõlmavad plaatide tekstiilkihi eraldamist aluskihilt.

Vaata toodete ringlussevõetud materjalide sisalduse loetelu
Tessera vaibaplaadid – ringlussevõtu kangelased

Äärmiselt vastupidav Flotex

Vastupidavus pikendab põranda eluiga, mis on parem keskkonnale

Olles nii hügieeniline kui ka pestav, on Flotexi nailonpõrandakate üks näide seda tüüpi uuendusest, mis avab tekstiiltoodete jaoks uusi segmente. Mitte ainult esindusruumides, puhkeruumides ja kontorites, vaid ka hooldus- ja raviasutustes, koolides ja ühiskondlikes hoonetes.

Ripley tehases toodame Flotexi lehti ja plaate. 2001. aastal lõpetasime peaaegu täielikult prügilate kasutamise, paigaldades esimese omasuguse ümbertöötlustehase tarbijaeelsete jäätmete muutmiseks kõrgtehnoloogiliseks aluskihiks. Praegu töötleb see rajatis ligi 50 tonni jäätmeid nädalas.

Chateau Renault’ tehases toodame digitrükitud kollektsioone, nt Flotex Vision ja kuulsate disaineritega koostöös valminud tooted. Chateau Renault’ tehasel on kaks digiprinterit, mis prindivad eritellimusel kujundusi. Selles tehases toodame tellimuspõhiselt, tänu millele ei ole vaja säilitada ebavajalikku varu ja seega ei teki prügi ega vanu kollektsioone.

Flotexi flokeeritud põrandakate – äärmiselt vastupidav ja pestav

Faktid tekstiilpõrandakatete kohta

  • 100 %

    100% Nuway tootmisprotsessi alumiinium- ja terasjäätmetest võetakse ringlusesse

  • 49 %

    Flotexi plaadid ja lauad sisaldavad kuni 49% ringlussevõetud materjale

  • 75 %

    Tessera Create Space 1 vaibaplaadid sisaldavad 75% ringlussevõetud materjali

Lisateave

Kas soovite lisateavet meie tekstiilpõrandakatete kohta?

TEKSTIILPÕRANDAKATTED