Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Linolyum

İletken linolyum

Marmoleum Ohmex, elektrik iletkenliği için daha yüksek gereksinimleri karşılayan iletken linolyum zemin kaplamasıdır. Marmoleum Ohmex ile elektriksel direnç < 1-108Ω (EN1081) değerine yükseltilmiştir, böylece kişisel güvenlik ve statik elektriğe duyarlı ekipmanlar korunur.

Marmoleum Ohmex 2.5 mm kalınlığında ve 6 renkte mevcuttur. Tipik kullanım alanları bilgisayar ve sunucu odaları ile benzeri hassas donanıma sahip alanlardır.

 • İletken linolyum
 • İletken linolyum
 • 3048
  Marmoleum Ohmex

  Marmoleum Ohmex

  Marmoleum Ohmex, elektriksel iletkenlik için daha yüksek gereksinimleri karşılayan bir linolyum zemin kaplamasıdır. Elektrik direnci < 1-108Ω'ye yükseltilmiştir ve EN1081 ile uyumludur.

  Bu, kişisel güvenliği sağlar, bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazlar gibi statik elektriğe duyarlı ekipmanı korur.

Marmoleum Ohmex Hakkında

Marmoleum Ohmex Hakkında

Marmoleum Ohmex iletken linolyum, elektrik iletkenliği için daha yüksek gereksinimleri karşılamaktadır. Elektrik direnci, <1-10 8 Ω değerine (EN1081 uyarınca) geliştirilmiştir. Marmoleum Ohmex'in bu kondaktif özelliği onu bilgisayar ve sunucu odaları gibi hassas ekipmanların bulunduğu alanlarda kullanım için ideal hale getirir.

Statik elektrik
İki nesnenin sürtünmesi ve daha sonra ayrılması, metal nesnelere dokunurken elektrik çarpması gibi en bilinen statik elektriksel deşarj kaynağı tribo-elektrifikasyona neden olabilir. Deşarj, elektrikli ekipmana zarar verebilir.

Elektrik direnci
Düşük elektrik direncine sahip bir zemin kaplaması, elektrik yüklerini hızla dağıtabilir. Elektrik direnci Ohm (Ω) olarak ifade edilir. Marmoleum Ohmex'in elektrik direnci <10 8 Ω (EN1081)’dir. Bu direnç; kişisel güvenliği sağlar, bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazlar gibi statik elektriğe duyarlı ekipmanları korur.

Marmoleum Ohmex conductive linoleum flooring

Çevresel Yaklaşım

Marmoleum: doğal olarak muhteşem

97% doğal hammade
72% yenilenebilir hammade
43% geri dönüştürülmüş malzeme

Doğadan gelen yüksek performans

Doğal ve yenilenebilir malzemelerden üretilen Marmoleum, mevcut olan en sürdürülebilir esnek zemin çözümüdür. Marmoleum; fatalat, plastikleştirici ve mineral yağ içermez.

Marmoleum'u özel yapan hammaddeler:
● keten bitkisinden gelen 'keten tohum yağı'
● ormanlardan gelen 'odun unu'
● ahşap sanayiiden gelen 'jüt'ün kalenderlenmesiyle elde edilen 'jüt' taban

Marmoleum, Blue Angel ve Nordic Swan gibi sürdürülebilir global kurumlar tarafından uluslararası ölçümlere tabi tutulmuştur.

CO2 nötr zemin kaplaması
Marmoleum'un benzersiz özellikleri, doğal içerikleri ve modern üretim süreci nedeniyle, Marmoleum CO2 nötr bir üründür. Beşikten Kapıya CO2 Nötr bölümünde Marmoleum'un sürdürülebilir karakteri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Topshield2
Marmoleum, çift UV katmanlı Topshield2 yüzey korumasıyla, maliyet ve performans açısından etkili çözümleri beraberinde getiriyor. Topshield2'nin doğal anti-bakteriyel özelliği sayesinde, daha az temizlikle daha hijyenik mekanlar sunar. Malzeme yapısı gereği anti-bakteriyel olan Marmoleum, sahip olduğu Topshield2 yüzey koruması sayesinde, minimum temizlik ve kimyasal kullanımı ile hijyenik mekanlar için en uygun zemin çözümü olarak öne çıkıyor.

Marmoleum magnificent by nature

Uygulama & Bakım

Marmoleum floorcare