Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Linolyum

Aquajet

Aquajet teknolojisi sıra dışı dizaynların üretimine ve sonsuz yaratıcılık imkanı sağlar.

Aquajet teknolojisi ile; gerek tematik bir tasarım gerekse sanat eseri ya da şirket logosu gibi tasarımları zeminlerinizde sergileyebilirsiniz.
Aquajet teknolojisini kullanarak Marmoleum koleksiyonlarından dilediğiniz renkler ile tasarımlarınızı özgün kılabilirsiniz.

Aquajet

Sürdürülebilir ve Dayanıklı

Doğal Kazanan!

Marmoleum, Forbo'nun linolyum markası, 97% doğal hammadde, 72% yenilenebilir hammadde (10 yıl içinde tekrar yetişen) ve 43% geri dönüştürülmüş malzeme içerir bu şekilde el değmemiş ham madde kullanım gereksinimi azaltır.
Marmoleum koleksiyonu; keten tohumu yağı, reçine, odun talaşı, kireç taşı ve tamamen doğal pigmentlerden oluşan ve plastikleştirici içermeyen yapısıyla doğal olarak bakteriyostatik özelliğe sahip ve bu yönüyle insan sağlığına en uyumlu iç mekan zemin kaplamasıdır.

'Tüm doğal bileşenleri' ile Marmoleum, gıda maddeleriyle kaplanan bir zemin yapmak gibidir. Aslında Marmoleum'n imalat süreci fırında elmalı turta yapmaktan farklı değildir.
Forbo Flooring'de Marmoleum'u özel yapan şey, 12 aylık bir sürede yetişen ve yenilenen doğal çevreden elde edilmiş hammaddelerden oluşmasıdır. Jüt ve keten; buğday ve mısır gibi hasat edilebilen yıllık mahsullerdir. Ahşap sanayinden çıkan atık bir malzeme olan odun talaşı Avrupa üretim ormanlarından sağlanıyor. Kireçtaşı ise doğada bol miktarda mevcuttur.
Marmoleum; basit doğal bileşen kombinasyonundan elde edilir. Marmoleum daha iyi bir görünüm sağlayan katkı maddesi, yeşil profilini geliştiren ek maddeler ve dayanıklılığını veya esnekliliğini artıran yapay bileşenler içermez. Marmoleum neyse odur, başka bir şey değildir.

Doğal, Yenilenebilir, Geri Dönüştürülür

Dekoratif Zeminler

Dekoratif Zeminler

Zemin tasarımınızı kolayca kesip uygulayabilirsiniz. Kaynak kordonları da ekstra sızdırmazlık sağlar.

80048_lancelot_resize