Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
mix

Tessera Mix yenilikçi, serbest ve yönsüz uygulanabilen bir karo halıdır. Böylelikle, farklı ve yekpare bir kurulum görüntüsü sağlar. Yumuşak geometrik tasarımı karo kenarları ile montaj yönünü zekice gizlerken, klasik ve modern bir görünüm sağlar.

Tessera Mix, birden fazla halı doku yapısını elverişli bir şekilde kullanarak, ton ve gölgeleri hafif açılı şekilde birleştirerek eşsiz, çekici ve son derece uyumlu bir zemin çözümü sunar. Tessera Mix, 15 çağdaş renk seçeneğine sahiptir. Ticari, konaklama ve kamuya açık iç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Ürünler

Tessera Mix

  Malzeme Yapısı

  Serbest Döşenebilir & Yönsüz karo halı

  Yönsüz ve rastgele döşenebilen Tessera karo halılar, tamamen kişiye özel bir uygulama yöntemiyle ve her tasarıma uygun şekilde döşenebilir stilde akıllıca tasarlanmıştır. Tessera’nın rastgele döşenebilen yönsüz karo halıları CMC tufting teknolojisine ile üretilir, böylece uygulama sırasında yaşanabilecek fire miktarını %2'nin altına düşürür.

  Random Lay.Batchless

  Temizlik & Bakım

  Zemin Bakımı

  Forbo halı kaplamalarının temizliği ve bakımı, kullanım süresi ve görünüş açısından önem taşır. Kirlilik ve genel aşınma, halı karolarının görünümünü olumsuz olarak etkiler ve etkili bir temizleme programı uygulaması gerektirir. Düzenli bir temizlik programı, büyük restoratif bakım ihtiyacını en aza indirir. Her dış girişe etkili bir giriş sistemleri kurulması önemlidir.
  Forbo aşırı temizlik ürünleri kullanmaktan kaçınarak hareket etmenizi önerir. Temizlik ürünü kullanımndan sonra zemin iyice durulanmalıdır; zira kalıntı kir çekebilir.
  Tessera & Westbond Bakımları

  Teknik Özellikler

  Doküman Galerisi

  Forbo, ürünlerinin her biri için çok çeşitli tanıtım ve teknik dokümantasyona sahiptir. Bu dokümanlar, internet sayfasında seçtiğiniz ürünün bulunduğu bölümden erişebilir ve dilerseniz aşağıdan da ilgili belgeleri indirebilirsiniz.
  Doküman Galerisi

  Technical Specifications