Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
arran

Tessera Arran koleksiyonu, CMC Infinity teknolojisinin gelişigüzel iplik dikişi ile doğrusal bir doku içerir. Tessera Arran, yüzeyinde oluşturulan bu oluklar sayesinde farklı yüksekliklerde bukle hav dokuması görünümü sunar. Ustalık gerektiren bu uygulamanın arkasında ise sıcak bir Forbo hikayesi ve kaliteli üretim teknolojisi vardır.

Tessera Arran'ın yapısındaki renk kontrastlarının en yoğun temizlik çalışmalarına tabi olan ortamlarda bile ömrü boyunca korunması, %100 kendinden boyalı iplikle sağlanmaktadır.

Ürünler

Tessera Arran

  Bukle Hav Yapısı

  Bukle Hav Yapısı

  Standart bukle havı (loop pile) yapımına sahip karo halılar, bina koridorları ve resepsiyon alanları gibi yüksek ayak trafiği olan mekanlarda iyi görüntüyü muhafaza etmek amacıyla dizayn edilirler.

  Bukle havlı karo halı dokusu, size farklı, çağdaş bir tasarım ve bunlara eşlik eden güçlü ve dayanıklı bir stil sunar.

  Loop pile construction

  Temizlik & Bakım

  Temizlik & Bakım

  Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz.

  Tessera Temizlik & Bakım Talimatları

  Tessera floor care

  Teknik Özellikler

  Doküman Galerisi

  Forbo, her bir ürünü için geniş bir tanıtım klavuzuna ve teknik amaçlı dokümantasyona sahiptir. Bu dokümanları, tercihiniz olan ürün seçimini yaptığınızda görebilirsiniz.

  Doküman Galerimizi ziyaret edin

  Tessera

  LRV