Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Karo Halılar

Tessera Bukle Halı (Loop pile)

Standart bukle havı (loop pile)yapımına sahip karo halılar, bina koridorları ve resepsiyon alanları gibi yoğun ayak trafiği olan mekanlarda iyi görüntüyü muhafaza etmek amacıyla dizayn edilirler.
Bukle havlı karo halı dokusu, size farklı, çağdaş bir tasarım ve bunlara eşlik eden güçlü ve dayanıklı bir stil sunar.

 • Tessera Bukle Halı (Loop pile)
 • Tessera Bukle Halı (Loop pile)
 • Tessera Bukle Halı (Loop pile)
 • Tessera Bukle Halı (Loop pile)
 • Tessera Bukle Halı (Loop pile)
 • 1453 titanium - Tessera Atrium
  Tessera Atrium

  Tessera Atrium

  Tessera Atrium üretiminde %100 poliamid ipliği yoğun olarak kullanılıyor. Yüksek aşınma performansı ve yıllar boyunca iyi görünüm sağlayan bu seri ile ofis zeminlerinde ideal çözüm sunar.

 • 307 colour line - Tessera Barcode
  Tessera Barcode

  Tessera Barcode

  Tessera Barcode çeşitli genişliklere sahip birbirine kontrast renk ve alçak havlı bukle yapısıyla alışılmışın dışında gelenekselliğe ve tekdüzeliğe kafa tutarak günümüz ticari mekanlarında ideal ve canlı bir görüntü sağlar.

 • 1525 mountain mist Tessera Arran
  Tessera Arran

  Tessera Arran

  Tessera Arran serisinde Forbo tasarımcıları CMC Infinity teknolojisi gelişi güzel iplik dikişi ile doğrusal bir doku yakaladı.
  Arran yüzeyindeki dokunun gelişigüzel oluklardan oluşmasını farklı yüksekliklerdeki bukle hav dokumasından alıyor. Ustalık gerektiren bu uygulamanın arkasında sıcak bir Forbo hikayesi ve kaliteli üretim teknolojisi var.

 • 2801 argent - Tessera Create Space 2
  Tessera Create Space 2

  Tessera Create Space 2

  Çok yönlü geometrik eşikli şeritler ve 15 çağdaş renk paleti ile, Create Space 2 halı karomuz zemin kaplamalarına şıklık ve yaratıcılık katar.

 • 1801 feldspar - Create Space 1
  Tessera Create Space 1

  Tessera Create Space 1

  Tessera Create Space 1 günümüz iç mekan tasarımlarında konfor ve çalışanların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan bir seridir.
  çeşitli parlak tek renklerden oluşan seri bukle havlı özelliğinde olup tüm ticari alanlarda uygulamaya uygun karo halıdır.

  Ayrıca özel projelere yönelik tasarım özgürlüğü sunar.

 • 2002 paradigm shift - Tessera Diffusion
  Tessera Diffusion

  Tessera Diffusion

  Tessera Diffusion karo halılar doğanın içinden kristal yüzeylerden ilham alınarak yumuşak ve organik grafiksel olguları belli belirsiz kurgulayarak oluşturulan çağdaş bir tasarımdır.

 • 359 light blue - Tessera Basis
  Tessera Basis

  Tessera Basis

  Dünyada 15 milyon metrekare üzerinde uygulaması olan en popüler alçak bukle havlı karo halısı Tessera Basis’dir.
  Her tür ticari kuruluma uygun olan Tessera Basis güzel görünümlü ve aşınmaya dayanıklı modüler zemin kaplama gerektiği zaman tüm binalarda güvenle kullanılabilir.

 • 2108 Tessera Layout
  Tessera Layout & Outline

  Tessera Layout & Outline

  Farklı malzemeleri uyumla kullanan bu yenilikçi zemin çözümü, göz alıcı desenlere ve harika kombinlere sahip.
  Tessera Layout and Outline karo halılarımız zemin kaplama uygulamalarında yaratıcı ilham için 32 renkten oluşan paletle sayısız tasarım olasılığı sunar.

  Layout dinamik renk paletine sahiptir. Parlak tonlara sahip modern ve nötr renkler ile sayısız kombinasyon elde edebilirsiniz.

  Outline bir çok renk ile 2 mizanpaj renginin mükemmel şekilde eşleştirildiği, ustaca dokunmuş, çizgili halka kümeleri olan halı kaplamasıdır.

  Kısacası Outline ve Layout kombinasyonları, mekanlarınızın stilini güçlendiren bağlantılar kurarak zeminlerinizde renklerin derin özgürlüğü yaşatır.


 • 872 onyx - Tessera Inline
  Tessera Inline

  Tessera Inline

  Yenilenmiş Tessera Inline koleksiyonumuz oldukça zengin bir ayrıştırıcı doğrusal doku yapısına sahiptir ve yeni Layout & Outline karo halılarımız başta olmak üzere diğer tüm Tessera ürünleri kombinleyerek tasarlanıp uygulanabilir.

 • Tessera Nexus 3503
  Tessera Nexus

  Tessera Nexus

  "Doğru yapı, fikirlerin özgürce şekillenebileceği ve düşüncelerin bir araya geldiği, birleştirildiği ve bağlantılar kurduğu bir ortam oluşturur; daha sonra daha da gelişebilen, birbirleriyle etkileşime giren fikirler, yeni bağlantılar kurarak sürekli değişen ağımızın nexus’u, yani bağlantı noktası haline gelir."

  Tessera Nexus halı karoları, metalik bir ağ kaplamasını sofistike bir çizgili zeminle birleştirerek bağlantılar ağı oluşturur.

  • Nexus; geçiş şeritlerine, ek profillere veya alt döşemenin herhangi bir montaj gerektirmeden, aynı yapıştırıcı kullanılarak Allura Flex vinil karolar ile kolayca birleştirilebilir.
  • Nexus, M12 esnek zemin döşemeleri için Ska kriterlerini karşılar.
  • % 59 oranında geri dönüştürülmüş malzeme içerir.
  • Dayanıklılık ve renk haslığı için %100 Invista Antron® Lumena solution dyed poliamid 6.6 iplik içerir.

Temizlik & Bakım

Temizlik & Bakım

Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Tessera Temizlik & Bakım Talimatları

Tessera floor care

Teknik Özellikler

Doküman Galerisi

Forbo, her bir ürünü için geniş bir tanıtım klavuzuve teknik amaçlı dokümantasyona sahiptir. Bu dokümanları, tercihiniz olan ürün seçimini yaptığınızda görebilirsiniz.
Doküman Galerimizi ziyaret edin

Tessera

Bukle Hav Yapısı

Bukle Hav Yapısı

Standart bukle havı (loop pile)yapımına sahip karo halılar, bina koridorları ve resepsiyon alanları gibi yüksek ayak trafiği olan mekanlarda iyi görüntüyü muhafaza etmek amacıyla dizayn edilirler.
Bukle havlı karo halı dokusu, size farklı, çağdaş bir tasarım ve bunlara eşlik eden güçlü ve dayanıklı bir stil sunar.

Loop pile construction