Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
acousticplus karo

Akustik engel, çalışma ortamı ile ilgili şikayetlerde iki numaradır. Geliştirilmiş akustik özellikler konsantrasyonun artmasına yardımcı olur. Forbo, ek akustik özellikler için Flotex karolarına özel bir taban sunuyor; böylece Flotex AcousticPlus karo tabanları darbe sesini azaltmayı 3 dB ile toplamda 22 dB'ye çıkarıyor.

Ürünler

Flotex AcousticPlus karo

  Flotex AcousticPlus Hakkında

  Flotex AcousticPlus

  Forbo Zemin Sistemleri’nin Flotex karolarına özel sunduğu taban ile Flotex AcousticPlus karo tabanları darbe sesini azaltmayı toplamda 22dB'ye çıkarıyor. Flotex AcousticPlus, özellikle eğitim, ofis ve kamu alanlarında ek akustik özellikler için idealdir. AcousticPlus, sadece karo formatta üretilmektedir.

  Flotex AcousticPlus, en sık tercih edilen karo ve rulo halılarla karşılaştırıldığında 0.25'lik iyi bir ses emilimi sunar. Ses emiliminin yanı sıra Flotex AcousticPlus, çok da iyi bir şok emilimi sunar. Bu, insanların uzun süre ayakta durduğu ve ayak altında rahatlığın önemli olduğu bölgelerle ilgilidir.

  * Flotex AcousticPlus, tüm karo formatlarında, renk başına minimum 700 m2 özel olarak sipariş edilebilir. AcousticPlus 746006 (grey) stoklarda mevcuttur.

  Flotex Colour floor - s290004, s290021

  Allergy UK

  Antialerjik halı kaplama

  Allergy UK tarafından yapılan anket çalışmasının sonucu, çalışan insanların % 27'sinin, iş yerlerine alerjisi olabileceğini söylüyor.

  Flotex; havadaki alerjenleri ve ince tozu tutan, temizlenmesi kolay benzersiz bir yapıya sahiptir. Alerjenler için hipoalerjenik halı döşemelerinden daha iyi bir tekstil çözümüdür. Bir Flotex döşemesi vakumlanarak temizlendiğinde, geleneksel halı döşemelere göre iki kat daha fazla alerjen temizler. Forbo Flotex flok halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal™'e layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

  Allergy UK logo

  Dijital Broşür

  Flotex Colour brochure

  Teknik Özellikler

  Technical Specifications

  Uygulama & Bakım

  Flotex Uygulama ve Bakım

  Flotex'in eşsiz yapısı, başka hiçbir tekstil döşemesine benzemeyen şekilde kirlerin serbest bırakılmasını sağlar. Flotex'in tabana floklanmış dik ve pürüzsüz ipleri, toprak ve toz parçacıklarını yakalamaz, böylece temizlik sırasında zorluk çekmeden çıkarılmalarını sağlar. Burada Flotex flok halı kaplamaların uygulaması, temizliği ve bakımı ile ilgili farklı dokümanlar bulabilirsiniz.

  Flotex Temizlik ve Bakım Talimatları'nı buradan indirin.

  Flotex Uygulama Talimatları'nı buradan indirin.

  Flotex cleaning & maintenance instructions