Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
borders

Flotex Borders, bir alanı çerçevelemek, boşlukları ayırmak veya zemine bir sınır eklemek istediğinizde yaratıcı tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olur. Flotex Borders tek renkli şeritler olup, yalnızca 11 cm veya 22 cm genişlikte mevcuttur. Tüm Flotex Borders ürünleri, Flotex rulo zemin kaplamaları ile birlikte kullanılabilir.

Ürünler

Flotex Borders

  Flotex Borders Hakkında

  Flotex Borders

  Flotex Borders, Flotex rulo flok zemin kaplamaları ile birlikte kullanılabilen, 11 cm veya 22 cm genişliğinde mevcut olan yüksek teknoloji tekstil zemin şerididir. Flotex Borders serisi, Flotex flok halı zeminlerinizi istediğiniz kadar renklendirmeniz ve farklı eşleştirmeler yapabilmeniz için geniş bir renk yelpazesi sunar.

  Örneğin, iki farklı zemin rengini ayırmak veya oda sınırınızı ana zeminden farklı bir renkle bitirmek için Flotex Borders'ı kullanabilirsiniz.

  Flotex Colour floor - s211100, s482027

  Allergy UK

  Antialerjik halı kaplama

  Allergy UK tarafından yapılan anket çalışmasının sonucu, çalışan insanların % 27'sinin, iş yerlerine alerjisi olabileceğini söylüyor.

  Flotex; havadaki alerjenleri ve ince tozu tutan, temizlenmesi kolay benzersiz bir yapıya sahiptir. Alerjenler için hipoalerjenik halı döşemelerinden daha iyi bir tekstil çözümüdür. Bir Flotex döşemesi vakumlanarak temizlendiğinde, geleneksel halı döşemelere göre iki kat daha fazla alerjen temizler. Forbo Flotex flok halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal™'e layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

  Allergy UK logo

  Fotoğraf & Video

  Flotex Fotoğraf ve Videoları

  Flotex hakkında daha fazla bilgi edinmek için Flotex Borders referanslarımıza göz atın.

  Teknik Özellikler

  Technical Specifications