Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex vision
all designs

Flotex Vision, 500'den fazla dijital olarak basılmış zemin tasarımı sunar. Flotex’in yoğunluğu yüksek ipleri, yüksek seviyedeki fotografik çözünürlüklerde gerçekçi tasarımlar sağlar. Flotex Vision flok halı tasarımları esnek ve her zaman güncel bir Dijital Galeri içinde sunulmaktadır.

Ürünler

Flotex Vision all designs

  Flotex Vision Hakkında

  Flotex Vision'ın dijital dünyası

  Flotex Vision, 500'den fazla dijital olarak basılmış zemin tasarımı sunar. Flotex’in yoğunluğu yüksek ipleri, yüksek seviyedeki fotografik çözünürlüklerde gerçekçi tasarımlar sağlar. Flotex Vision flok halı tasarımları esnek ve her zaman güncel bir Dijital Galeri içinde sunulmaktadır.

  Yüksek çözünürlüklü dijital baskı
  Flotex zemin kaplamalar m2 başına 80 milyondan fazla lif içerdiğinden, baskı için yoğunluğu yüksek, benzersiz bir alt taban sağlar. Sonuç olarak, hazırlanmış olan bu canlı tasarım ve gerçeğe uygun görseller, üst düzey fotografik çözünürlüklerde basılabilir. İstenilen tüm renk tonları ve varyasyonları elde edilebilir.

  Sonsuz tasarım seçeneği
  Dijital baskı aynı zamanda geleneksel baskı ile kolayca ulaşılamayan görsel detay ve efektleri koleksiyona uygulamak için de uygundur. Flotex Vision, 500'den fazla görsel tasarım içermektedir.

  Dilediğiniz renk, istediğiniz tasarım
  Tasarımı beğendiniz ama istediğiniz renkleri bulamadınız mı? Flotex Vision, kendi seçiminize göre renklendirilebilecek çok sayıda tasarım sunar.

  Kişite özel tasarım: Bespoke Design
  Zeminde görmek istediğiniz tasarımı siz hazırladıysanız, kişiye özel tasarım hizmeti de sunuyoruz. Daha fazla bilgi için yerel satış yöneticimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Flotex Vision flocked flooring

  Allergy UK

  Antialerjik halı kaplama

  Allergy UK tarafından yapılan anket çalışmasının sonucu, çalışan insanların % 27'sinin, iş yerlerine alerjisi olabileceğini söylüyor.

  Flotex; havadaki alerjenleri ve ince tozu tutan, temizlenmesi kolay benzersiz bir yapıya sahiptir. Alerjenler için hipoalerjenik halı döşemelerinden daha iyi bir tekstil çözümüdür. Bir Flotex döşemesi vakumlanarak temizlendiğinde, geleneksel halı döşemelere göre iki kat daha fazla alerjen temizler. Forbo Flotex flok halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal™'e layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

  Allergy UK logo

  Dijital Galeri

  Flotex dijital galeri

  Kendi paletinizi oluşturma seçeneği ve hatta tamamen kişiye özel bir tasarım da dahil olmak üzere, 500'den fazla tasarım alternatifi ile Flotex Vision size her zaman güncel ve esnek bir Dijital Galeri sunar.

  Flotex’in dijital galerisinde gezinmek için yardıma ihtiyacınız olursa bu videoyu izleyebilirsiniz.

  Flotex Dijital Galeri, dijital olarak basılmış zemin kaplamalarının size sunduğu birçok imkanı görme imkanı sunar. Hastaneler, okullar, perakende satış alanları ve ofisler gibi çeşitli uygulama alanları için hazırlanmış tasarımları buradan inceleyebilirsiniz.

  6 tasarım teması
  Sizlere rehberlik etmesi ve mantıklı bir tasarım yolu sunulması için, Dijital Galeri’de her biri farklı bir tasarım yönünü temsil eden 6 tema oluşturduk. Kütüphanedeki seçeneklerin yanı sıra bazı tasarımlarda kendi renk kombinasyonunuzu seçme imkanı da sunuyoruz.

  Benzersiz tasarımlar
  Flotex Vision’da kendi benzersiz tasarımınızı oluşturmanız da mümkündür. Detaylı bilgi almak için yerel satış yöneticimizle görüşülebilirsiniz.

  Flotex online library

  Fotoğraf & Video

  Flotex Fotoğraf ve Videoları

  Flotex hakkında daha fazla bilgi edinmek için Flotex Vision referanslarımıza göz atın.

  Teknik Özellikler

  Flotex Technical Specifications

  Uygulama & Bakım

  Flotex Uygulama ve Bakım

  Flotex'in eşsiz yapısı, başka hiçbir tekstil döşemesine benzemeyen şekilde kirlerin serbest bırakılmasını sağlar. Flotex'in tabana floklanmış dik ve pürüzsüz ipleri, toprak ve toz parçacıklarını yakalamaz, böylece temizlik sırasında zorluk çekmeden çıkarılmalarını sağlar. Burada Flotex flok halı kaplamaların uygulaması, temizliği ve bakımı ile ilgili farklı dokümanlar bulabilirsiniz.

  Flotex Temizlik ve Bakım Talimatları'nı buradan indirin.
  Flotex Uygulama Talimatları'nı buradan indirin.

  Flotex cleaning & maintenance instructions