Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex Flok Halı

Flotex rulo

Flotex rulo zemin kaplaması, hemen hemen her ticari ve ortak kullanım alana uyumlu, mükemmel bir tekstil çözümüdür. Forbo, Flotex markası altında çok sayıda rulo zemin kaplama seçeneği sunar. Flotex koleksiyonlarında ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tasarım mutlaka bulunur.

 • Flotex rulo
 • Flotex rulo
 • Flotex rulo
 • Flotex Colour - s445021 Canyon Limestone
  Flotex Colour rulo

  Flotex Colour rulo

  Flotex Colour; Metro, Calgary, Canyon ve Penang isimli 4 farklı tasarım serisi sunan kapsamlı bir flok halı koleksiyonudur. Tüm seriler rulo ve [karo] formatta, bazı renkler [plank] ölçülerde mevcuttur. Bu sayfadan tüm Flotex Colour rulo ürünlerini inceleyebilirsiniz.

 • 242005
  Flotex Linear rulo

  Flotex Linear

  Flotex Linear flok halı, çeşitli uygulamalarda kullanılabilecek 5 ayrı doğrusal tasarımın şık bir görüntüsünü sunar. Flotex Linear koleksiyonu, Flotex serileri ile koordineli renklere sahiptir ve heyecan verici zemin tasarımları oluşturmak için diğer Forbo ürünleri ile kolayca birleştirilebilir.

 • Flotex Vision Floral
  Flotex Vision Floral

  Flotex Vision Floral

  Flotex Vision Floral flok halı koleksiyonu çiçek, grafik, kelebek gibi romantik motifleri bir araya getiren 8 çiçek tasarımı içerir. Her tasarımın çeşitli renk kombinasyonları mevcuttur.

  Sonsuz zemin tasarım seçeneklerini keşfetmek için dijital galeriyi ziyaret edebilirsiniz.

 • Flotex Vision Image
  Flotex Vision Image

  Flotex Vision Image

  Flotex Vision Image, ilginç ve benzersiz fotografik görüntülerin bir araya geldiği çim, kum, su damlacıkları ya da sokak haritaları gibi hayatın içinden tasarımlar sunar.

 • 010037 blackened oak - Flotex Vision Naturals
  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals, ahşap, taş, seramik ve mantar gibi doğal malzemelerden fotorealistik görüntüler sunuyor. Akustik ve kayma direnç özelliklerine sahip olan seri, tasarım teknolojisinin gelişmişliğini gözler önüne seriyor.

  Visual Naturals serisini incelemek ve okul, ofis, perakende, sağlık gibi çeşitli sektörlerdeki uygulama modellerini görmek için Flotex Vision Dijital Galerisi'ni ziyaret edin.

 • Flotex Vision Lines | Spectrum shadow 700001
  Flotex Vision Lines

  Flotex Vision Lines

  Flotex Vision Lines, sessiz ve sofistike renklerden çok karmaşık ve çok renkli dokulara kadar her biri kendine has özelliklere sahip 8 çizgisel tasarımdan oluşuyor.

  Flotex Vision Lines serisindeki her tasarımın çeşitli renk kombinasyonları mevcuttur. Tüm tasarımları görmek için Flotex Vision Dijital Galeri ’yi inceleyebilirsiniz.

 • Flotex Vision Pattern | 860002 Weave anthracite
  Flotex Vision Pattern

  Flotex Vision Pattern

  Flotex Vision Pattern serisinin karmaşık ağları ve kalıpları, benzersiz dokulu, yönsüz görünümler oluşturur. Her tasarım, çeşitli renk kombinasyonlarında mevcuttur.

  Desen tasarımlarının tümünü görmek için Flotex Vision Dijital Galeri'yi inceleyebilirsiniz.

 • Flotex Vision Shape | Wonderlab Mineral 220003
  Flotex Vision Shape

  Flotex Vision Shape

  Flotex Vision Shape; hem çağdaş hem de geleneksel desenler dahil olmak üzere, her yönüyle güzel zemin tasarımları sunan organik şekil ve motiflerin oluşturduğu bir seridir. Her tasarım çeşitli renk kombinasyonlarında mevcuttur.

  Flotex Vision Shape tasarımlarını incelemek için Flotex Vision Dijital Galeri'yi ziyaret edin.

 • Flotex Vision Showtime 210001 Metropolis positive
  Flotex Vision Showtime

  Flotex Vision Showtime

  Flotex Vision Showtime, otel, sinema ve tiyatro gibi eğlence mekanlarına benzersiz bir görünüm sunmak için tasarlanmıştır. Showtime, 4 ana temadan oluşan 4 heyecan verici zemin tasarımı sunar: Wonderlab, Metropolis, Ecosystems ve Heritage. Flotex Vision Showtime serisini keşfedin!

 • Flotex vision pattern
  Flotex Vision All designs

  Flotex Vision all designs

  Flotex Vision, 500'den fazla dijital olarak basılmış zemin tasarımı sunar. Flotex’in yoğunluğu yüksek ipleri, yüksek seviyedeki fotografik çözünürlüklerde gerçekçi tasarımlar sağlar. Flotex Vision flok halı tasarımları esnek ve her zaman güncel bir Dijital Galeri içinde sunulmaktadır.

 • Van Gogh 940 sunflowers
  Flotex Van Gogh esintisi

  Flotex Van Gogh esintisi

  Tasarımcılarımız, Kröller-Müller ve Van Gogh Müzeleri ile işbirliğinde, ünlü Van Gogh eserlerinden esinlenerek birbirinden farklı 5 desen oluşturdu. Yeni seride; benzersiz Flotex yapısı ve özellikleri, Van Gogh esintisi ile buluşuyor.

  Flotex'i oluşturan fiberlerin yüksek yoğunluğu sayesinde dijital basıma uygun olan Flotex; pitoresk zeminlere olanak sağlar. Flotex güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde, ürün üzerindeki figür baskıları yoğun kullanıma rağmen daima ilk günkü gibi korur.

 • Flotex Borders 211046
  Flotex Borders

  Flotex Borders

  Flotex Borders, bir alanı çerçevelemek, boşlukları ayırmak veya zemine bir sınır eklemek istediğinizde yaratıcı tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olur. Flotex Borders tek renkli şeritler olup, yalnızca 11 cm veya 22 cm genişlikte mevcuttur. Tüm Flotex Borders ürünleri, Flotex rulo zemin kaplamaları ile birlikte kullanılabilir.

Flotex Hakkında

Flotex rulo

Flotex rulo zemin kaplamasının uygulaması kolay ve hızlıdır; bu nedenle, büyük ticari alanlar ve halka açık alanlar için mükemmel bir çözümdür. Flotex rulo 2x30 m ölçülerinde üretilir. [Flotex Borders koleksiyonu] ile mükemmel şekilde birleştirilebilir.

Flok halı markamız Flotex, yüksek kalitesi ve eşsiz yapısıyla bilinir. Bu eşsiz yapı nedeniyle, Flotex dünyadaki en hijyenik tekstil yer döşemesidir. Birçok farklı ortamda uygulanabilir ve her ortam için çok sayıda avantaja sahiptir.

Yıkanabilir ve hızlı kurur
Flotex döşemeleri su geçirmezdir ve birçok farklı temizlik ürünüyle yıkanabilir; mekanik ıslak temizleme dahi mümkündür. Flotex havadaki alerjenleri ve ince tozları yakaladığından, zeminin iyi ve kolay bir şekilde temizlenmesi önemlidir. İyi olan, Flotex ipliklerinin hem kuru hem de ıslak temizlik sırasında toz ve alerjenleri zahmetsizce bırakmasıdır. Flotex zeminler, ıslak temizleme uygulansa bile çok kısa sürede kurur.

Hijyenik
Eşsiz yapısı nedeniyle, Flotex dünyadaki en hijyenik tekstil zemin kaplamasıdır. Halılarla karşılaştırıldığında, halı çok daha karmaşık bir yapıya sahipken Flotex dümdüz ve dik şekilde duran liflerden oluşur. Her iki tür zemin de havadaki alerjenleri ve ince tozları yakalar; ancak bir Flotex zeminin temizlenirken geleneksel halı zeminlere kıyasla iki katı alerjeni giderir. Forbo'nun Flotex flok halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal ™ sertifikasına layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

Ses indirgeme
Bazı ortamlarda, düşük ses seviyesi içeren alanlara sahip olmak önemlidir. Okullar ve ofisler gürültünün tercih edilmediği tipik örneklerdir. Flotex zeminlerin ip teknolojisi normalde yalnızca halı ürünlerde görülebilecek seviyde sessizlik ve konfor deneyimi sunar.

Kayma direnci
Flotex döşemeleri kuru ve ıslak koşullarda kaymaz özelliktedir. Örneğin; insanlar üzerinde yürürken zemini temizliyorsanız, Flotex’in kaymazlık derecesi büyük bir avantajdır.

Dayanıklı
Metrekareye düşen 80 milyon naylon 6.6. fiber lif ile üretilen Flotex'in normalde yalnızca halıyla ilişkili sessizlik ve konforunu yaşarken, bir yandan da dayanıklılığını keşfedin! Tüm bu özellikler, Flotex’in geçirimsiz alt tabanı ile yüksek hav yoğunluğunun bir sonucudur.

Flotex Linear 565007

Allergy UK

Antialerjik halı kaplama

Allergy UK tarafından yapılan anket çalışmasının sonucu, çalışan insanların % 27'sinin, iş yerlerine alerjisi olabileceğini söylüyor.

Flotex; havadaki alerjenleri ve ince tozu tutan, temizlenmesi kolay benzersiz bir yapıya sahiptir. Alerjenler için hipoalerjenik halı döşemelerinden daha iyi bir tekstil çözümüdür. Bir Flotex döşemesi vakumlanarak temizlendiğinde, geleneksel halı döşemelere göre iki kat daha fazla alerjen temizler. Forbo Flotex flok halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal ™'e layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

Allergy UK logo

Fotoğraf & Video

Flotex Fotoğraf ve Videoları

Flotex rulo referanslarımıza göz atarak Flotex flok halı kaplamaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Koleksiyonlar

Flotex rulo koleksiyonları

Bir yüksek teknoloji tekstil zemin kaplamasının sahip olabileceği tüm avantajları barındıran Flotex koleksiyonunda, rulo olarak üretilen çok çeşitli seriler bulunmaktadır.

Flotex Colour
Flotex Colour, dört seriden oluşan kapsamlı bir tekstil tasarım koleksiyonudur: Metro, Calgary, Penang ve Canyon. Bu koleksiyon, geniş renk yelpazesi ve kombin kullanım açısından sınırsız olanakları ile bilinir. Tüm rulo ürünler ayrıca [karo] ölçüde ve bazı renkler de [plank] mevcuttur.

Flotex Linear
Flotex Linear, hem klasik hem de çağdaş çizgili zemin tasarımı ile kendi başına ya da kombinlenerek kullanılabilecek geniş bir seçenek sunar. Integrity², Complexity, Stratus, Cirrus ve Pinstripe tasarımlarından oluşan bu 5 heyecan verici seri heyecan verici kombinasyonlara yer verir. Forbo Zemin Sistemleri ayrıca [Flotex Linear karo halı koleksiyonları] da sunmaktadır.

Flotex Vision
Flotex Vision, hepsi kendine özgü tasarıma sahip birden fazla alt marka içeriyor. Flotex Vision ürünlerinin toplam koleksiyonu, 500'den fazla dijital olarak basılmış zemin tasarımı sunar. Flotex flok zemin üretiminde kullanılan yüksek ip yoğunluğu, yüksek kalite içeren fotografik çözünürlüklerde gerçekçi tasarımlar sağlar. Bu nedenle, hemen hemen her tasarım Flotex zeminlerine basılabilir.

Flotex Borders
Flotex Borders, farklı renkler ve/veya yapılarda benzersiz bir zemin tasarımı oluşturmanıza yardımcı olur. Flotex Bordes rulo koleksiyonu yalnızca 11 cm ve 22 cm genişliğinde mevcuttur; renkli detaylar, farklı tasarımlar arasında kullanılacak kenarlıklar, yaratıcı dokunuşlar ve sınırlayıcılar istediğinizde idealdir.

Uygulama & Bakım

Flotex Uygulama ve Bakım

Flotex'in benzersiz yapısı, diğer tekstil zeminlerin aksine, solmaya dayanıklıdır. Flotex'in pürüzsüz ve dik iplikleri, toprak parçacıklarını iplik içlerine almaz ve böylece temizlik sırasında zorluk çekmeden çıkarılmalarını sağlar.

Flotex Temizlik ve Bakım Talimatlarını buradan indirin.

Flotex Uygulama Talimatlarını buradan indirin.

Flotex cleaning & maintenance instructions

Teknik Özellikler

Flotex Technical Specifications