Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

sarlon
sparkling

Forbo, sağlık sektörüne özel 15dB vinil zemin çözümü geliştirdi. Antibakteriyel özelliği ve benzersiz betadine ve eozin leke direnci sayesinde kolay temizlik sağlar.
Sarlon Sparkling, hastane personeli ve hastalar için iyi itme direnci, yürüme konforu ve akustik konfor sunar.

Sarlon Sparkling her dönemin tasarımlarına ayak uyduran, uyumlu renk paleti ile görsel kusurları yansıtmayan konforlu iç mekanlar yaratmanızı sağlar.
Ayrıca Sparkling desenleri Sphera Element homojen serimiz ile kombin edilebilir.

Ürünler

Sarlon Sparkling

  Uygulama & Zemin Bakımı

  Sarlon cleaning & maintenance

  Sarlon Sparkling Hakkında

  Estetik ve Teknoloji Bir arada

  Forbo Sparkling Serisi Antibakteriyel Zemin Kaplaması
  Hastane, enfeksiyon klinikleri, yoğun bakım, yanık üniteleri ve sterilizasyon gerekliliği olan laboratuarlarda uygulamasına uygun antibakteriyel gümüş iyonlu bir vinil zemin kaplamasıdır.

  Sarlon Sparkling yasaklanmış hiçbir madde (Phthalate, Formaldehit, Pentaklorofenol, Ağır Metaller, CMR 1A&1B) içermiyor.

  Forbo Sparkling Serisi kullanıcının ihtiyacına göre hem kompakt hem de akustik seçenekleri sunar.

  Baskı teknolojisi ile 2 metre eninde üretilmiş olup, Grup T aşınma sınıfında olup kalıcı batma direncine de sahip ürün Avrupa'da %100 yeşil enerji kullanılarak tasarlanıp geliştirildi. Ayrıca cam elyafıyla güçlendirilmiş yapısı ürüne üstün bir boyutsal stabilite kazandırırken bu esneklik sayesinde, ağır yüklere karşı direnç gösterebiliyor.
  OVERCLEAN+ yüzey uygulaması sayesinde, hastanede yoğun olarak kullanılan (Betadin, Eosin, Dakin, Floresin, Hibiscrub,vb) gibi ürünlere karşı denenmiş ve test edilmiş leke direnci gösteriyor.

  Sarlon Sparkling, hem yüzey koruma hem de aşınma tabakası katmanlarının tüm kalınlığı boyunca BACTERI'PROTECT (gümüş iyon bazlı antibakteriyel ve mantar önleyici uygulama) işlemi ile güçlendirildiği için 24 saat sonra bakterilerin (MRSA, VRE, E-COLİ, ESBL,vb) %99'unun yok edilmesini ve hastanelerde mikro-organizmaların etkin kontrolünü sağlayabiliyor.

  Avrupa REACH Yönetmeliği ile uyumlu olan ürün ayrıca %50'nin üzerinde doğal kaynaklardan elde edilmiş materyal içeriyor. Geri dönüştürülerek ya da enerji geri kazanımı ile yenilenebilir özelliğe sahiptir.

  Sarlon sparkling acoustic vinyl

  Teknik Özellikler

  Sarlon Acoustic vinyl technical specifications