Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum Zemin Kombinasyonları

Farklı Zeminleri Bir Arada Kullanın

Tüm Marmoleum koleksiyonları, Coral giriş sistemleri ve Flotex flok zemin gibi diğer Forbo zemin koleksiyonları ile bir arada kullanılabilir, sonsuz olanaklar sunar.

Marmoleum combinable

Marmoleum'u diğer Forbo koleksiyonları ile bir arada kullanabilirsiniz.

Marmoleum & Allura LVT

Forbo’nun lüks vinil karo (LVT) markası olan Allura, farklı karo ve plank boyutlarda çok çeşitli ahşap, beton, taş ve mozaik zemin tasarımları sunar. Allura LVT koleksiyonlarının uygulaması ve bakımı kolaydır, tabanında %20'den fazla geri dönüştürülmüş içeriğe sahiptir ve çıkarılıp tekrar kullanılabilen serbest döşenebilir özelliktedir.

Allura LVT koleksiyonunu keşfedin

Allura 60350-60356-60357

Marmoleum & Flotex

Flotex Flok Zemin, esnek bir zeminin dayanıklı özelliklerini bir halının kalitesi, sıcaklığı ve konforu ile birleştiren eşsiz bir tekstil zemin kaplamasıdır. Flotex koleksiyonunda rulo, karo ve plank formatlar mevcuttur.

Flotex flok zemin koleksiyonunu keşfedin

Marmoleum flotex

Marmoleum & Coral

Coral giriş zemin çözümleri kir ve nemin içeri girmesini önler ve böylece iç mekandaki zemin döşemesinin ömrünü uzar. Giriş sistemi kullanmak, temizlik ve bakım maliyetlerini düşürürken kayma ve yaralanmaları da azaltır. Bu zeminler Marmoleum zemininizi temiz tutmanıza yardımcı olacaktır.
Coral Giriş Sistemlerini Keşfedin

Marmoleum & Coral