Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum - İLERİDE YAŞA

Gerçek CO2 yolunu takip edin

Gerçek karbon nötr binaya giden yol plastikten değil doğal hammaddelerden elde edilir. Linolyum markamız, Marmoleum, sağlıklı ve sürdürülebilir bir iç mekan ortamına katkıda bulunur.
Ücretsiz Marmoleum numunesi isteyin

Marmoleum campaign images 2021

Bize Katılın

İleride Yaşa

Zaman değişiyor ve tüm bu değişim hepimizin bildiği gibi, her zaman iyi bir yönde olmuyor. Bugün yarını dünden daha fazla düşünmeliyiz. Onu neslimize borçluyuz ve bunu gelecekteki herkes için yapmalıyız: yemek yeme şeklimizi, seyahat şeklimizi, nasıl rahatladığımızı, çalıştığımızı ve düşündüğümüzü ya da başka bir deyişle: yaşam şeklimizi değiştirmeliyiz.

Son 125 yıldır ilham verici bir Marmoleum yolundayız. İnişler, çıkışlar,en şaşırtıcı renkler ve dokularla. Dünya çapında milyonlarca binaya giden CO2 nötr bir yol. Tamamen sürdürülebilir bir geleceğe ulaşana dek gelişmekte olan bir yol. Bu yüzden, sizi de bize katılmaya davet ediyoruz... en bilinçli şekilde seçim yaparak...

İLERİDE YAŞA

Doğası gereği doğal

Marmoleum zemin kaplamaları, PVC veya Poliolefin gibi sentetik malzemeler kullanılmadan doğal hammaddelerden üretilir. Bu, Marmoleum'u her iç mekan ortamı için sürdürülebilir zemin seçimi yapar.
Hammaddelerimiz hakkında bilgi alın.

Doğası gereği doğal Marmoleum
Marmoleum human made

İnsan yapımı

Marmoleum zeminleri doğal hammaddelerden yapıldığından, hammaddelerin hasat edilmesi ve daha sonraki nakliye ve hazırlık işlemleri için hazırlanması sürecini yönlendiren insanlara büyük ölçüde bağımlıyız. Çünkü; bu süreç ancak mükemmel bir şekilde organize edilirse fabrikadaki ustalarımız yüksek kaliteli Marmoleum yapabilir.
Daha detaylı bilgi alın.

Ürünler

Marmoleum Ürünleri

Doğal kazanan! Marmoleum markalı linolyum zemin kaplamalarımız sürdürülebilirlik, dayanıklılık, yüksek kalite ve yenilikçi tasarımla ilişkili doğal zeminlerdir.
Marmoleum ürünlerini keşfedin

Marmoleum products

Marmoleum üretimi

Linolyum üretim sanatı son 150 yılda gelişti ve Forbo bu gelişmeyi Marmoleum markasıyla sürdürüyor. Marmoleum zemin kaplaması yapmak, herhangi bir ticaret veya zanaat okulunda öğrenilmeyen bir sanattır. Aslında, sadece bir avuç insan Marmoleum'un nasıl yapıldığını biliyor.
Marmoleum üretimini inceleyin

Marmoleum factory

Hammaddeler

Forbo'nun linolyum markası Marmoleum, doğal hammaddelerden yapılmış bir zemin kaplamasıdır. Bu, Marmoleum'u sürdürülebilir zemin seçimi yapar. Marmoleum'umuzu yapmak için kullandığımız malzemeler hakkında daha fazla bilgi edinin.
Hammaddeler sayfasını inceleyin.

Marmoleum hammaddeler jüt

Marmoleum ve diğer zemin kaplamaları

Çok çeşitli zeminler ile, farklı zemin tipleri arasındaki farkı bilmek her zaman kolay değildir. Linolyum ile vinil, PVC, sentetik ve kauçuk zemin kaplama çözümlerinde farkın ne olduğunu açıklıyoruz.
Marmoleum ve diğer zemin kaplamaları

Marmoleum
Marmoleum & Coral

Sağlık

Sağlıklı iç mekanlar

Zemin kaplamaları insan ürünü yapılı çevrenin içsel bir parçasıdır; okulların, sağlık kurumlarının, işyerlerinin, eğlence merkezlerinin ve evimizin her metrekaresinde ve her yerinde bulunurlar. Forbo’nun Marmoleum zeminleri güvenli, hijyenik ve konforlu bir ortama ve sağlığınıza katkıda bulunacak şekilde tasarlanmıştır.
Marmoleum neden çok sağlıklı?

Marmoleum in education

Çevresel Yaklaşım

Marmoleum CO2 nötr (karbon takası yapılmasa bile)

Marmoleum ürün yelpazemizin ağırlıklı ortalaması, karbon takassız beşikten kapıya CO2 nötrdür ve dünya iklim değişikliğini etkilemez. Ekolojik değerleri çağdaş tasarımla birleştirir ve sürdürülebilir bir dünyaya önemli katkılar sunar.

Karbon takası, zeminin üretiminde CO2 emisyonunun azaltılmadığı, ancak emisyonu telafi etmek için ağaç dikmek gibi diğer girişimler yapıldığı anlamına gelir. Marmoleum üretimi kendi başına beşikten kapıya CO2 nötrdür.Marmoleum'un neden beşikten kapıya CO2 nötr olduğunu keşfedin

CO2 neutral Marmoleum from cradle to gate

Eko Etiketler

Sürdürülebilirlik stratejimize uygun olarak, zemin kaplamalarımızın düzenli olarak kontrol edilmesi ve değerlendirilmesi için dünya genelindeki bağımsız kuruluşların şeffaf sertifika sistemlerini kullanıyoruz.

Bu, Forbo Zemin Sistemleri için olumludur; çünkü sürdürülebilirlik stratejimize dikkat çekmemize ve iyileştirme fırsatlarını belirlememize yardımcı olur.
Eko etiketlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ecolabels

Döngüsel Marmoleum

Doğal kaynakların yenilenme kapasitesi, döngüsel ekonominin temelidir. Linolyum, özünde biyolojik bir döngünün ürünüdür ve bu da doğal hammaddelerin kompostlanabileceği ve yeni yetiştirilen hızlı doğal hammaddelere besin olarak toprağa geri gönderilebileceği anlamına gelir.
Döngüsel Marmoleum hakkında bilgi edinin.

Circular logo

Segment Uygulamaları

Farklı Segmentlerde Marmoleum

 • Education

  Eğitim

  Sağlıklı ve Risk Önleyici

  Eğitimde Marmoleum

  Okul öncesi eğitimden yüksek öğretime kadar, eğitim kurumları çekici, dayanıklı, az bakım gerektiren, güvenli ve sürdürülebilir zemin çözümleri talep etmektedir. Dayanıklılık ve hijyen, çocukların ve genç yetişkinlerin kullandığı alanlarda önemlidir.

  En sürdürülebilir zemin kaplama çözümümüz olan Marmoleum, hasarlı yüzeyleri onarma imkanı ile birlikte zengin renk seçenekleri ve üstün çizilme direnci sunar.

 • Healthcare

  Sağlık

  Enfeksiyon Kontrolü

  Sağlıkta Marmoleum

  Enfeksiyon kontrolü ve hastane mikrobunu durdurma söz konusu olduğunda işe zemin kaplamalarından başlamaktan daha doğru bir adım var mı? Marmoleum ürünlerimizin MRSA, Nörovirüs ve C Difficile gibi enfeksiyonların büyümesini ve yayılmasını engellediği kanıtlanmıştır; hastanenin herhangi bir bölgesinde daha sağlıklı ve daha hijyenik bir ortam oluşturulmasına katkıda bulunur.

 • Public buildings

  Kamu Binaları

  Yüksek Trafiğe Dayanıklılık

  Kamu Binalarında Marmoleum

  Forbo, birçok kamu varlığında yerel makamlarla ve tesis yöneticileri ile birlikte çalışır. Şirketimiz kamu sektöründeki müşterilerine güvenilir bir tedarikçi tarafından teslim edilen ve özel Kilit Müşteri Ekibi tarafından desteklenen tam entegre bir portföy sunmaktadır.

 • Leisure hospitality

  Eğlence & Konaklama

  Eğlence & Konaklamada Marmoleum

  Herhangi bir eğlence mekanındaki bir ziyaretçinin deneyimi sadece oradayken katıldıkları faaliyetlerden çok daha fazlasıdır. İç mekan planın ve genel ambiyansın etkisi, onlara en iyi ziyaretçi deneyimini sağlamada önemli bir rol oynar.

  Forbo'nun Marmoleum ürün portfolyosu binaya girişe dair ilk izlenimlerinden, yemek yedikleri veya alışveriş yaptıkları yere kadar, mekanınızda tonu ayarlamak için mükemmel zeminleri seçmenizi kolaylaştırır.

 • Office

  Ofis

  Ofislerde Marmoleum

  Ofisinizde kullandığınız renkler, ofiste yürütülen iş türüne göre değişmelidir. Kapınız açıldığı anda, çalışma ortamınızın görüntüsü yansır ve kararlar bu görüntü ile alınır. Ofis renkleriniz için yapılan doğru seçimler, görünümünüzün pozitif olmasını sağlar.

 • Senior care

  Bakım Evleri

  Bakım Evlerinde Marmoleum

  Büyük konut projeleri söz konusu olduğunda, bir tedarikçiden daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Ortak çalışma ve projeye ilk aşamadan katılma konusundaki deneyimimiz, konutlar için özel bir destek hizmeti sunarak en uygun ürünü seçmenize yardımcı olacağımız anlamına gelir.

 • retail

  Perakende

  Perakendede Marmoleum

  Herhangi bir perakende ortamının alışveriş deneyimi satın alabileceğiniz ürünlerden daha fazlasıdır. Müşterilerin alışveriş alanına girdikleri ilk andan itibaren kendilerini rahat ve konforlu hissettikleri mükemmel ortamı yaratmak çok önemlidir. İşe mağazanız için mükemmel Marmoleum zemin kaplamasını seçerek başlayın.

 • Social housing

  Sosyal Konutlar

  Sosyal Konutlarda Marmoleum

  Büyük konut projeleri söz konusu olduğunda, bir tedarikçiden daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Ortak çalışma ve projeye ilk aşamadan katılma konusundaki deneyimimiz, konutlar için özel bir destek hizmeti sunarak en uygun ürünü seçmenize yardımcı olacağımız anlamına gelir.

 • industry

  Endüstriyel Yapılar

  Endüstriyel Yapılarda Marmoleum

  Forbo, ISO standartlı temiz oda zeminlerinden elektronik ve ilaç endüstrilerinde talep edilen statik kontrol zeminine ya da bir sanayi bölgesi içindeki genel alanlarda uzman zeminlere kadar çeşitli endüstriyel ortamların ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi ürün sunmaktadır.

 • Transport

  Ulaşım

  Ulaşımda Marmoleum

  Demiryolu, denizcilik, otobüs ve tur otobüsü segmentlerinin özel gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış öncü çözümlerden oluşan kapsamlı bir ürün portfolyosu.

 • Marmoleum sport

  Spor Alanları

  Spor Alanlarında Marmoleum

  Spor salonları söz konusu olduğunda, müşterilerinizin güvenlik ve konforunun önceliğiniz olduğunu biliyoruz. Mekanınızın tarzından ve görsel etkisinden ödün vermeden gereksinimlerinizi karşılayacak eksiksiz bir zemin kaplama portföyüne sahibiz.

 • Furniture linoleum

  Mobilya

  Furniture Linoleum

  Forbo Furniture Linoleum; masalar, sandalyeler, tabureler, dolaplar, kapılar ve ekranlar gibi tüm üst düzey mobilya tasarımları için son dokunuş sağlayan doğal bir yüzey malzemesidir. Zerafeti ve dayanıklılığı ile ünlüdür. Mat yüzeyi, yumuşak dokusu ve sıcaklık hissi benzersiz bir mobilya kaplama çözümü olmasını sağlar.

Ücretsiz Numune Siparişi

Ücretsiz Marmoleum Numunesi İsteyin

Nasıl yapıldıklarından gösterdikleri performansa kadar, hem insanlar hem binalar hem de çevre için iyi olan gerçekten sürdürülebilir zeminler yapıyoruz.

Marmoleum ile yeni mi tanışıyorsunuz? Size Marmoleum ürünlerimizi ücretsiz keşfetme fırsatı sunuyoruz. Marmoleum koleksiyonlarımızdan birini seçerek ücretsiz numune talep edebilirsiniz. Koleksiyonlarımıza göz atın ve Marmoleum'u keşfedin.
Ücretsiz Marmoleum numunesi isteyin.

Marmoleum live forward logo

"Gerçek karbon nötr binalara giden yol plastikten değil, doğal hammaddelerden geçer."

Uygulama & Bakım

Uygulama & Zemin Bakımı

Forbo’nun uygulama ve bakım desteği, Forbo Flooring'in satış iştirakleri ve müşteri hizmetleri departmanları aracılığıyla sunulmaktadır. Linolyum zemin kaplamalarımızın uygulama ve bakımı için hazılanan açıklamalar ve talimatlar mevcuttur. Uygulama malzemesi ve uygulama araçları Forbo'dan temin edilebilir. Talimatlara uyulması zeminin ömür boyu performansını garantileyecek ve size kalıcı bir görünüm koruması sağlayacaktır.
Uygulama ve zemin bakımı hakkında bilgi alın.

Cleaning marmoleum

SSS