Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum - CO2 Nötr

Sürdürülebilir Zemin Seçimi

Marmoleum ürün portfolyomuzun ağırlıklı ortalaması, karbon takassız beşikten kapıya CO2 nötrdür. Marmoleum, ekolojik değerleri çağdaş tasarımlarla birleştirerek sürdürülebilir bir dünyaya önemli bir katkı sunar.

Marmoleum Raw Materials

Marmoleum: doğası gereği doğal

Marmoleum doğal ve hızla yenilenebilen hammaddelerden üretilir. Linolyum üretimi, herhangi bir okulda öğrenilemeyen 150 yıllık bir sanattır. Aslında, sadece bir avuç insan Marmoleum'un nasıl yapıldığını biliyor.

Marmoleum Nasıl Üretilir

Marmoleum, ofset olmadan beşikten kapıya CO2 nötrdür

Marmoleum, kendi içinde CO2 alımına sahip olduğundan benzersizdir.

Marmoleum'da kullanılan tüm bitkilerin fotosentezi, nakliye ve üretim işlemlerinin neden olduğu CO2 emisyonundan daha büyük bir CO2 alımı gerçekleştirir. Bu nedenle Marmoleum, beşikten kapıya kadar CO2 nötrdür.

Dünyayı geliştirmeye zeminden başlayın

Son yıllarda iklim değişiklikleri nedeniyle birçok doğal olay ortaya çıkıyor. Dünyanın büyük bölgelerindeki kuraklık, sel ve son derece güçlü kasırgaları düşünün. Forbo Flooring Systems, beşikten kapıya CO2 nötr Marmoleum ürün portfolyosuyla, dünya çapında iklim değişikliğini etkilemeyen bir ürün üreterek daha iyi bir ortama katkıda bulunuyor.

Bu nedenle, Marmoleum her sürdürülebilir iç mekan için en iyi zemin seçimidir. Evinizde, ofisinizde, okulunuzda, hastanenizde, perakende mağazanızda veya ulaşım araçlarında dayanıklı malzemeler kullanarak daha iyi bir ortama katkıda bulunabilirsiniz!

	Marmoleum Fresco 3259 zoomed out

Gerçek: "Ortalama olarak ürettiğimiz her Marmoleum metrekaresi, ortamdaki karbondioksiti 40 gram azaltır."

Çevresel Ürün Beyanı (EPD)

Forbo Flooring, linolyum ürünümüzün çevre dostu olduğunu kanıtlamak için çeşitli değerlendirmeler kullanır. Birincisi, çevresel ürün beyanı (EPD) ile sonuçlanan yaşam döngüsü değerlendirme (LCA) tekniğidir. Şeffaf ve üçüncü taraflarca doğrulanan bu beyan; bir ürünün hayatının hammadde çıkarılmasından malzeme işleme, üretim, dağıtım, kullanım, onarım, bakım, imha ve geri dönüşüme kadar tüm aşamalarıyla ilişkili çevresel etkileri değerlendiren bir tekniğe dayanmaktadır.

Marmoleum EPD Dokümanları

Eko Etiketler & Sertifikalar

Çevremize ve sonraki nesillere karşı hissettiğimiz sorumluluk duygusu günlük faaliyetlerimizin önemli bir bileşenidir. Ürünlerimizi daha da geliştirmek ve üretim sürecini daha iklim dostu hale getirmek için sürekli çalışıyoruz.

Ürünlerimiz çevre dostu olduğu için dünya çapında birçok kalite belgesi ve sertifika almaktadır. Çevre uzmanlarının Marmoleum’u dünyanın en dayanıklı zemini olarak onaylaması bizlere gurur veriyor.

Eko Etiketler hakkında bilgi edinin

Marmoleum environmental marks