Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

WEBİNAR'LARIMIZA KATILIN

Zemin ve tasarım dünyasındaki en yeni trendler ve gelişmelerden haberdar olun. Ücretsiz webinar'larımıza katılın veya daha sonra izleyin.

Webinar'larımız

 • Webinar Design Trends 2023

  2023'te bina ve tasarım trendleri

  2023'te bina ve tasarım trendleri

  Bu webinarda trend uzmanları Christoph Brach ve Thomas Eurlings, inşa edilmiş çevre ve bina iç tasarımları dünyasının en son ve gelecek trendlerini tartışıyor.

 • Webinar Design Trends

  Yakında:

  2022 TASARIM TRENDLERİ 2022

  2022 TASARIM TRENDLERİ 2022

 • Webinar Indoor environment

  Tasarım ve İç Mekanlar

  Daha İyi İç Mekan Ortamları Tasarlamak

  Daha İyi İç Mekan Ortamları Tasarlamak

  En yeni webinar'ımız olan 'Daha iyi bir iç mekan ortamı tasarlamak'ta aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız. Bu webinar'da Michal Marszalek (IWBI'de partner) ve Ben Channon (mimar, yazar, TEDx konuşmacısı ve Ekkist yöneticisi) WELL Bina Standard'ı tartışacak ve iç mekan ortamlarının sağlığımız ve refahımız üzerindeki etkisine ilişkin canlandırıcı görüşlerini paylaşacaklar.

 • Webinar Nörobilim

  Nörobilim Nasıl Etkiler

  İç Mekanlar ve İnsanlar

  Nörobilim İç Mekanlarda İnsanları Nasıl Olumlu Etkiler?

  Neredeyse herkes için iyi çalışacak bir iç mekan iklimi nasıl oluşturulabilir? Beyin dış uyaranlara veya etkilere farklı tepki veriyorsa, tasarım sürecindeki önemli unsurlar nelerdir?

  Bu ve diğer sorular, 15 Haziran 2021 Salı günü gerçekleştirilecek olan en yeni webinarımız 'Nörobilim İç Mekanlardaki İnsanları Nasıl Olumlu Etkiler'de yanıtlanacak.

  DETAYLI BİLGİ VE KAYIT OLMAK İÇİN

 • Webinar - renk psikolojisi

  Renkler...!

  İç mekanlarda well-being'e etkisi

  Renkler ve iç mekanlarda well-being'e etkisi

  Forbo Flooring Systems, 6 Nisan Salı günü Karen Haller ve Carola Seybold'un konut ve ticari alanlar için etkili renk şemaları oluşturmada rengin önemini tartıştıkları bir webinar'a ev sahipliği yaptı.

  Webinar'ı buradan izleyin
 • Marmoleum live forward

  Marmoleum Live Forward

  CO2 Nötr Bir Gelecek

  Webinar: 'CO2 Nötr Bir Gelecek'

  Yenilikçi ve sanatçı Daan Roosegaarde ve Dünya Yeşil Bina Konseyi CEO'su Cristina Gamboa, ilham verici bakış açılarını bizimle paylaştı. Webinar sırasında, iki misafirimiz de değişikliklerin geç değil, daha erken başlaması için çağrıda bulundu. Gamboa: “Yıkan bir dünya inşa etmek artık geçerli değil.”

  Webinar'ı buradan izleyin