Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Webınar

İç mekanlarda rengin etkisi

Forbo Flooring Systems, 6 Nisan Salı günü Karen Haller ve Carola Seybold ile konut ve ticari alanlar için etkili renk şemaları oluşturmada rengin öneminin tartışıldığı uluslararası ikinci webinarına ev sahipliği yaptı.

Webinar Colour Psychology

Webinar: Renklerin İç Mekanlarda Well-Being Üzerine Etkileri

Renk kullanımının uygulanması ve etkileri konusunda sonsuz sayıda çalışma yapılmıştır. Sonuçta, renkler kelimeler kadar güçlü olabilir ve hatta 'well-being' üzerinde bir etkiye sahip olabilir. Neyse ki, tasarım sürecinizde bir tasarımcı veya mimar olarak sizi destekleyebilecek yararlı araçlar ve yönergeler var.

Forbo Flooring'in Stratejik İletişim Direktörü Willem Burmanje tarafından düzenlenen uluslararası ikinci webinarımız 6 Nisan 2021'de gerçekleşti. Bu webinar'da, PANTONE® Global Kurumsal Müşteri Yönetimi Başkanı Carola Seybold ve Davranışsal Renk ve Tasarım Psikolojisi alanında Lider Global Uzman Karen Haller, konutlar ve ticari alanlar için etkili renk şemaları oluşturma sürecinde renk ile ilgili hususlarının önemini paylaştılar.

Karen ve Carola, trend tahminleri, dış etkiler, kişisel renk tercihleri, uygulamalı renk psikolojisi ve insan merkezli tasarım üzerinde durdular.

Pantone Colours

'Satın alma kararlarımızın %85'e kadarı renge dayalıdır. Söz konusu ister bir ürün almak, ister kafe veya restoran seçimi, ister ev için herhangi bir şey satın almak olsun: renk ana etkendir. […] Renk bize bir şeyler hissettirir ve o önemli duygusal bağı yaratır.'

Karen Haller, Renk ve Davranış Tasarımı Uzmanı

Webinarımızı izleyin
Renk...! İç mekanlarda well-being'e etkisi

Carola Seybold Hakkında

Carola Seybold, PANTONE®'de Global Kurumsal Müşteri Yönetimi Başkanıdır. Renk dili; baskı, tekstil, plastik, pigment ve yüzey kaplamaları dahil olmak üzere çok sayıda malzemede, 10.000'den fazla renk standardını kapsayan tekstil, giyim, güzellik, iç mekan, mimari ve endüstriyel tasarım gibi renk bilincine sahip tüm endüstrileri destekler.

Carola, dünyanın her yerindeki müşterileri destekleyen Global Kurumsal Müşteri Yönetimi ekibine liderlik etmektedir. Ana sorumlulukları, kurumsal müşteriler için satış ve pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi, uygulanması, yeni satış kanalları ve bölgelerinin oluşturulmasıdır.

CAROLA İLE LINKEDIN'DE TANIŞIN

Webinar - Carola Seybold

Karen Haller Hakkında

Davranışsal Renk ve Tasarım Psikolojisi alanında önde gelen global bir uzman olan Karen Haller, ticari marka rengi, iç mekanlar, sağlık hizmetleri ve well-being konusunda uzmanlaşmıştır. 20 yıldan fazla bir süre renk üzerine çalıştıktan sonra, rengin bizi nasıl etkileyip nasıl yönlendirdiğini, işletmelerin ve tasarımcıların olumlu davranışları etkilemek için onu nasıl kullanabileceklerini anlıyor.

14 dile çevrilen ve 'bestseller' olan "The Little Book of Colour" kitabının yazarı ve endüstri ders kitabı "Colour Design Theories and Applications"ın katkıda bulunan yazardır.

KAREN HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN
KAREN İLE LINKEDIN'DE TANIŞIN

Webinar - Karen Haller