Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

WEBINAR: MARMOLEUM LIVE FORWARD

CO2 nötr bir geleceğin zirvesi

Forbo Flooring Systems ilk kez uluslararası bir webinar'a ev sahipliği yaptı. Bu çevrimiçi etkinlikte Cristina Gamboa ve Daan Roosegaarde, birlikte nasıl CO2 nötr yaşayabileceğimize dair görüşlerini paylaştılar.

Webinar

Webinar'a kaydolun

Yenilikçi ve sanatçı Daan Roosegaarde ve Dünya Yeşil Bina Konseyi CEO'su Cristina Gamboa, Forbo Flooring Systems'in ilk uluslararası webinarında ilham verici bakış açılarını paylaştı. Webinar sırasında, iki konuk da değişimin bir an önce başlaması için çağrıda bulundu. Gamboa: “Yıkıcı bir dünya inşa etmek artık geçerli değil.” diyor.

Webinarımızın tamamını aşağıdaki bölümde izleyebilirsiniz.

Marmoleum live forward logo

Webinarımızı izleyin

Dünya Yeşil Bina Konseyi Hakkında

Dünya Yeşil Bina Konseyi (WorldGBC); herkes için her yerde sürdürülebilir binaların alımını katalize ediyor. Bina ve inşaat sektörünü üç stratejik alanda (iklim eylemi, sağlık ve refah, kaynaklar ve döngüsellik) dönüştüren, dünya çapında yaklaşık 70 Yeşil Bina Konseyinden oluşan küresel bir eylem ağıyız.

BM Küresel İlkeler Sözleşmesi üyeleri olarak, Paris Anlaşması ve Sürdürülebilir Kalkınma için BM Küresel Hedeflerini gerçekleştirmek için işletmeler, kuruluşlar ve hükümetlerle birlikte çalışıyoruz. Sistem değişikliği yaklaşımı aracılığıyla ağımız, endüstriyi net sıfır karbonlu, sağlıklı, eşitlikçi ve dayanıklı bir yapılı çevreye doğru yönlendiriyor.

Christina Gamboa

Studio Roosegaarde Hakkında

Studio Roosegaarde, gelecekteki peyzajımzın yaşanabilirliği için bir öncüdür. Temiz hava, temiz su, temiz enerji ve artık temiz alanlar yeni değerlerimizdir. Sosyal tasarım laboratuvarı olarak Hollandalı sanatçı ve yenilikçi Daan Roosegaarde ile tasarımcı ve mühendislerden oluşan ekibi, insanları ve teknolojiyi kentsel ortamlarda günlük yaşamı iyileştiren, hayal gücünü ateşleyen ve iklim kriziyle mücadele eden sanat eserlerinde birbirine bağlıyor.

Uluslararası üne sahip çalışmalarımız arasında WATERLICHT (suyun gücünü gösteren sanal bir sel), SMOG FREE PROJECTS (dumanı takıya dönüştüren dünyanın ilk en büyük dış hava temizleyici), SMART HIGHWAY (gün boyunca şarj edilen yollar) ve SPACE WASTE LAB (uzay atıklarını görselleştirme ve geri dönüştürme) yer alır. Roosegaarde'in mantrası olan 'Schoonheid', iki anlamı olan Hollandaca bir kelimedir: yaratıcılıktan gelen 'güzellik' ve temiz hava ile temiz enerjiden gelen 'temiz'. Roosegaarde için bu, günlük yaşamda temel bir durum olmalıdır.

Daan Roosegaarde

Marmoleum - Live Forward Kampanyası

Gerçek CO2 nötr yolu takip edin

Zaman değişiyor ve tüm bu değişim hepimizin bildiği gibi, her zaman iyi bir yönde olmuyor. Bugün yarını dünden daha fazla düşünmeliyiz. Onu neslimize borçluyuz ve bunu gelecekteki herkes için yapmalıyız: yemek yeme şeklimizi, seyahat şeklimizi, nasıl rahatladığımızı, çalıştığımızı ve düşündüğümüzü ya da başka bir deyişle: yaşam şeklimizi değiştirmeliyiz.

Son 125 yıldır ilham verici bir Marmoleum yolundayız. İnişler, çıkışlar,en şaşırtıcı renkler ve dokularla. Dünya çapında milyonlarca binaya giden CO2 nötr bir yol. Tamamen sürdürülebilir bir geleceğe ulaşana dek gelişmekte olan bir yol. Bu yüzden, sizi de bize katılmaya davet ediyoruz... en bilinçli şekilde seçim yaparak...

İLERİDE YAŞA