Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Webinar TASARIM TRENDLERİ

2022'de Bina ve Tasarım Trendleri

Forbo Flooring Systems'ın son webinar'ında, trend uzmanları Jan Agelink ve Dorothé Kessels, bina ve tasarımdaki son eğilimleri ve gelecek trendleri tartıştı.

Webinar Design Trends

Webinar 2022'de Bina ve Tasarım Trendleri

Mimarlar ve tasarımcılar için, bina ve tasarımdaki en son trendlerin nabzını tutmak önemlidir. Bu trendlerin kapsamlı şekilde bilinmesi ve anlaşılması, herhangi bir tasarımcının başarısı için çok önemlidir. Forbo Flooring Systems, son trendleri temele alarak pazarımızdaki en modern ve çağdaş zemin tasarımlarını sunmanın önemine son derece hakimdir.

Bu özel webinar'da, trendlerin nasıl tanımlandığını keşfedeceğiz ve çarpıcı görseller eşliğinde küresel ve yerel trendlerin analizine dayalı olarak 2022 için temel trendleri ortaya koyacağız. Ayrıca, bu trendlerin yakında tanışacağınız zemin kaplama çözümlerine nasıl dahil edildiğini de göstermiş olacağız.

Trend tahmincisi Jan Agelink ile işbirliği içinde düzenlenen webinar'ımız, trendler ve bu trendlerin Forbo Flooring'deki çıktıları hakkında objektif bir içgörü sunuyor.

Yapılı çevre ve iç mimari tasarımı dünyasındaki 2022 trendleri öğrenmek için webinar'ımıza katılın!

Webinar design trends 2022

Webinar'ı İzleyin

Jan Agelink Hakkında

Jan Agelink, 1994'ten beri trend tahmincisi olarak çalışıyor. Küresel ve yerel trendlerin net bir analizini, çarpıcı görseller seçme becerisiyle birleştiriyor.

Geleceğe bakış açısı moda, yaşam tarzı, tasarım, sağlık, iç mekan, perakende ve gıda gibi endüstriler için değerlidir. Jan Agelink, dünyamızdaki altı 'büyük itici güç'ten - teknoloji, sanat ve kültür, demografi, ekonomi, siyaset, ekoloji - eğilimleri birleştiriyor ve onları fikirlerimiz için bir gıda haline dönüştürüyor. Ayrıca, uluslararası markalara ve şirketlere, marka değerlerini ilgili sosyo-kültürel eğilimlerle birleştiren konseptler konusunda danışmanlık da yapmaktadır.

JAN AGELINK HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ
JAN'I INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN

Webinar Design Trends | Jan Agelink, trend forecaster & design director

Dorothé Kessels Hakkında

Dorothé Kessels, Forbo Flooring Systems Global Tasarım Direktörüdür. 2005 yılında Forbo'ya katılmadan önce Dorothé Kessels, Amsterdam Design Associates'in ortağıydı ve duvar kaplaması, tekstil ve boya endüstrisi için yüzey tasarımları ve renk koleksiyonlarının geliştirilmesinde uluslararası bir deneyim kazandı.

Eindhoven'daki Tasarım Akademisi'nden mezun olduktan sonra, son tüketicilerle etkileşimin ve yerel veya kültürel gereksinimlerin tercümesinin iyi bir tasarım için çok önemli olduğunu fark ettiği Asya'da, freelance çalışmaları ile ilk deneyimini kazandı. Forbo Flooring'de de tasarım, başarı için temel farklılaştırıcıdır ve kurumsal vizyona sıkı sıkıya bağlıdır.

DOROTHÉ'Yİ LINKEDIN'DE TAKİP EDİN

Webinar Design Trends | Dorothé Kessels, Director Global Design

Önceki webinar'larımızdan birini kaçırdınız mı?