Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Webınar

Daha iyi iç mekanlar tasarlamak

Daha iyi iç mekanlar tasarlama konulu webinar'ımızda, Michal Marszalek ve Ben Channon, WELL Bina Standardı'nı ve iç mekan ortamlarının sağlığımız ve refahımız üzerindeki etkisine ilişkin görüşlerini tartışıyor.

Webinar Indoor environment

Webinar Daha iyi iç mekanlar tasarlamak

Yaşadığımız ve çalıştığımız yer, sağlığımız ve mutluluğumuz üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Daha da önemlisi, bu alanların içindeyken rahat olunmasını ve sağlığımıza iyi bir katkıda bulunmasını sağlamalıyız. Peki, bir iç mekanı nasıl "daha iyi" yapabilirsiniz?

'Daha iyi iç mekanlar tasarlamak' webinar'ımızda, Michal Marszalek (IWBI'de partner) ve Ben Channon (mimar, yazar, TEDx konuşmacısı ve Ekkist yöneticisi) WELL Bina Standardı ile iç mekan ortamlarının sağlığımız ve refahımız üzerindeki etkisine ilişkin canlandırıcı görüşlerini paylaşıyor.

The Edge, Deloitte office | photography: Ronald Tilleman

"Oluşturduğumuz iç mekan tasarımlarının insanların davranışları, akıl sağlığı ve well-being üzerinde gerçekten bir etkisi olduğunu gösteren çok sayıda kanıt var."

Ben Channon - mimar, yazar, TEDx konuşmacısı ve Ekkist direktörü

Webinarımızı izleyin

Michal Marszalek Hakkında

Michal, International WELL Building Institute'nin (IWBI) ticari ekibinde partner olarak görev yapmaktadır. Polonyalı olan Marszalek, EMEA bölgesindeki ekipleri koçluk, pazar geliştirme ve teknik kaynaklar konularında desteklemektedir.

IWBI'ye katılmadan önce Michal, Orta ve Doğu Avrupa'daki ticari binaların hem WELL hem de LEED sertifikalarını koordine etti ve destekledi (toplam alanı yaklaşık 7.500.000 m2 olan 50'den fazla sertifikalı proje), endüstrimizdeki etkinliklere uzman olarak katıldı ve sürdürülebilir kalkınma alanındaki ilham verici çalışmalarda liderlikte bulundu. 2018 ve 2019 yıllarında IWBI Leadership Recognition ödülleri ile onurlandırıldı.

Kendisinin çevre ile ilgili geçmişine ek olarak, Mülk Yönetimi ve Sağlık ve Güvenlik Yönetimi alanlarındaki yüksek lisans eğitimlerini de tamamlamıştır.

IWBI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALIN
MICHAL MARSZALEK'İ LINKEDIN'DE TAKİP EDİN

Webinar Indoor environment | Michal Marszalek

Ben Channon Hakkında

Ben Channon mimar, yazar, TEDx konuşmacısı ve mental wellbeing savunucusudur. Müşterilerine ve tasarım ekiplerine daha sağlıklı yerler yaratmalarında yardımcı olduğu, binaların ve kentsel tasarımın hislerimizi nasıl etkileyebileceğini araştırdığı wellbeing tasarım danışmanlığı şirketi Ekkist'de Direktör olarak görev yapmaktadır.

Ben Channon'un ilk kitabı 'Tasarımdan Mutluluk', binalar ve mutluluk arasındaki ilişkiyi aktarıyordu ki bu, kendisinin şimdi dünyanın her yerindeki işletmeler ve üniversitelerle konuştuğu bir konu.

Ben Channon daha sonra WELL Accredited Professional unvanını aldı ve bilgisini fiziksel wellbeing için tasarımı da kapsayacak şekilde genişletti. Ocak 2020'de, dünya çapında sağlıklı binalar için çıtayı yükseltmek adına uzmanlığını paylaşacağı WELL Mind Advisory paneline davet edildi.

BEN CHANNON'U DAHA YAKINDAN TANIYIN
BEN CHANNON'U LINKEDIN'DE TAKİP EDİN

Webinar Indoor environment | Ben Channon