Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Wykładziny obiektowe - Miejsca zastosowania

Wykładziny obiektowe
W zależności od miejsca zastosowania, zalecane są różne rodzaje wykładzin dla osiągnięcia najlepszej wydajności. Poniżej możesz wybrać spośród różnych dostępnych segmentów i zobaczyć, które wykładziny Forbo Flooring Systems polecamy dla konkretnego zastosowania.
Jeśli masz dodatkowe pytania, przejdź do formularza i prześlij nam wiadomość

 • Wykładzny do szkół - ilustracja podłogi na korytarzu w Ksiazenice Poland

  Wykładziny do szkół

  Placówki edukacyjne

  Wykladziny do szkół

  Wykładziny obiektowe - Wykładziny do szkół i przedszkoli
  Od żłobka po uniwersytet, nasze rozwiązania podłogowe pomagają w tworzeniu lepszych środowisk pracy i nauki. Wykładziny obiektowe Forbo są atrakcyjne, bezpieczne i przyjazne środowisku. Ich trwałość i estetyka służą wielu pokoleniom przez długie lata.

 • Wykładziny do szpitali -widok na korytarz z poczekalnią

  Wykładziny do szpitali

  Placówki medyczne

  Wykładziny do szpitali

  Wykładziny obiektowe - Wykładziny do szpitali
  Rozwiązania w placówkach medycznych.
  Forbo posiada duże doświadczenie w zakresie rozwiązań w placówkach medycznych. Świadczą o tym miliony metrów kwadratowych naszych wykładzin zainstalowanych w środowiskach szpitalnych.

 • House of Life Solingen

  Budownictwo senioralne

  wykładziny w placówkach opiekuńczych

  Budownictwo senioralne

  Wykładziny obiektowe.
  Jako Forbo wiemy, że wybierając odpowiednią wykładzinę do domów spokojnej starości należy wziąć pod uwagę nie tylko jej parametry funkcjonalne, ale również zadbać o to, by tworzyła atmosferę komfortu i wygody dla użytkowników.

 • Wykładziny do biur - przykład zastosowania wykładzin Forbo w Astra Zeneca

  Wykładziny do biur

  Pomieszczenia biurowe

  Wykładziny do biur

  Wykładziny obiektowe - Wykładziny do biur
  Zmiany w biurze warto zacząć od podłogi. Szukając wykładzin do poszczególnych pomieszczeń biurowych lub całościowego rozwiązania podłogowego z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt w bogatym portfolio Forbo.

 • Cafe Szczecin Poland

  Sektor wypoczynkowy

  wykładziny w obiektach wypoczynkowych

  Sektor wypoczynkowy

  Odpowiednio dobrana wykładzina zapewnia spójność wizerunku sieci hoteli, restauracji lub domów wypoczynkowych. Wykładzina powinna dodawać walorów estetycznych oraz komponować się w ogólny wystrój wnętrza.

 • wykładziny podłogowe forbo - Placówki handlowe

  Placówki handlowe

  wykładziny w obiektach handlowych

  Placówki handlowe

  Obecnie centra handlowe oferują klientom o wiele więcej niż zakupy łącząc w sobie elementy architektury, sztuki, konsumpcji i rozrywki. Warto dobrać odpowiednie elementy wystroju wnętrza tak, by zaaranżowana przestrzeń przyciągała klientów.

 • Broszura

  Budynki użyteczności publicznej

  wykładziny w obiektach publicznych

  Budynki użyteczności publicznej

  Wielu naszych klientów z sektora państwowego docenia bogatą ofertę produktów Forbo, doskonałą jakość w stosunku do ceny oraz pewność inwestycji. Od wielu lat jesteśmy godnym zaufania dostawcą rozwiązań podłogowych.

 • Apartment Rint32 PL

  Budownictwo mieszkaniowe

  wykładziny w mieszkaniach

  Budownictwo mieszkaniowe

  Bycie dostawcą to za mało. Forbo posiada ogromne doświadczenie we współpracy już od początkowego etapu projektowego. Dlatego zaoferować możemy Państwu doradztwo i pomoc w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań.

 • wykładziny - Przemysł

  Przemysł

  wykładziny w przemyśle

  Przemysł

  Forbo dostarcza wykładziny podłogowe do wszystkich rodzajów obiektów, także do środowisk przemysłowych - od elektronicznego do farmaceutycznego.
  W ofercie Forbo Flooring znajdziemy wykładziny podłogowe o właściwościach antystatycznych, akustycznych, przewodzących i bakteriostatycznych do praktycznie wszystkich zastosowań obiektowych i przemysłowych.

 • Capture.JPG

  Transport

  wykładziny w transporcie

  Transport

  Forbo oferuje rozwiązania podłogowe do środków transportu i przemysłu transportowego. Produkty Forbo posiadają aktualne atesty i certyfikaty oraz łączą w sobie trwałość, odporność na ogień i bogatą kolorystykę.

 • Broszura

  Linoleum meblowe

  Okładziny Linoleum

  Okładziny ścienne i meblowe

  Furniture Linoleum to okładziny linoleum, które pozwalają na dekoracyjne wykończenie ciekawie zaprojektowanych mebli, ścian, szafek i drzwi, nadając im funkcjonalny i oszałamiający efekt. Takie meble będą się wyróżniać na tle innych zarówno pod względem wyglądu, jak i długiego czasu użytkowania.

 • Marmoleum - wykładziny forbo w obiektach sportowych

  Obiekty sportowe

  wykładziny w obiektach sportowych

  Obiekty sportowe

  Bezpieczeństwo i komfort klientów w obiektach sportowych to cele priorytetowe. Forbo Flooring oferuje rozwiązania podłogowe do każdego rodzaju pomieszczeń w centrach sportów i rekreacji. Sportowe wykładziny obiektowe są niezwykle funkcjonalne oraz produkowane z dbałością o efekt wizualny.