Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Obiekty sportowe

Jeden dostawca, wiele rozwiązań

Dzięki milionom metrów kwadratowych naszych wykładzin zainstalowanych w obiektach sportowych, Forbo Flooring jest liderem pod względem zrozumienia potrzeb i wyzwań każdego środowiska sportowego.

Punt Road Oval Richmond Tigers - Suters Architects

Sport

Wykładziny w obiektach sportowych

Jesteśmy świadomi, że bezpieczeństwo i komfort klientów są głównym priorytetem we wszystkich obiektach sportowych i rekreacyjnych. Mamy pełną gamę wykładzin podłogowych, spełniającą wymagania bez uszczerbku dla stylu i wizualnego wpływu takiego obiektu.

Jesteśmy w stanie ulepszyć każde wnętrze, oferując innowacyjne i pięknie zaprojektowane produkty podłogowe, zapewniające długą żywotność i niezmiennie wysoką jakość. Jednocześnie pomagamy dbać o środowisko naturalne poprzez zaangażowanie w zrównoważony rozwój oraz odpowiedzialne pozyskiwanie surowców i procesy produkcyjne. Posiadamy kompleksową ofertę obejmującą linoleum, wykładziny PCV, płytki dywanowe, podłogi flokowane oraz w pełni zintegrowane systemy mat wejściowych.

Marmoleum sport 83712

Pomieszczenia

Pomieszczenia dla sportu

 • Marmoleum Sport 83212

  Hale sportowe

  Bezpieczny trening

  Hale sportowe

  Marmoleum to najlepszy wybór do hal sportowych i wielofunkcyjnych niezależnie od rodzaju uprawianego sportu. Czy to piłka ręczna, hokej halowy, koszykówka, siatkówka, piłka nożna halowa, sporty na rolkach, taniec, lekkoatletyka czy gimnastyka, nasza kolekcja Marmoleum Sport spełni Twoje oczekiwania. Podłoga Marmoleum Sport zmniejsza ryzyko powstania kontuzji oraz zmęczenia i przeciążenia mięśni. Warstwa wierzchnia gwarantuje optymalne działanie pod względem antypoślizgowości.

 • Marmoleum Sport 83712

  Siłownie

  Przyjazne miejsce do ćwiczeń

  Siłownie

  Olej maszynowy, napoje sportowe i wilgoć w podłodze są nieodłącznym elementem ruchliwej siłowni, co sprawia, że łatwość czyszczenia i konserwacji jest koniecznością, aby siłownia pozostała przyjaznym miejscem do ćwiczeń.

 • Forbo Surestep Laguna 81482 Greige

  Przebieralnie

  Przygotuj się do drogi

  Przebieralnie

  W takich miejscach jak szatnie odporność na poślizg ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza w miejscach gdzie woda lub zacieki mogą wpływać na bezpieczeństwo klientów. Nasza gama wykładzin antypoślizgowych Step znacznie zmniejsza ryzyko poślizgnięcia, jednocześnie tworząc nowoczesne, estetyczne wnętrze.

 • Safestep Aqua 180232 taupe & 180482 greige

  Strefy relaksu

  Zrelaksuj się po treningu

  Strefy relaksu

  Chodzenie boso w strefach relaksu wymaga czystej i bezpiecznej podłogi. Nasza gama wykładzin antypoślizgowych Step spełnia oba te wymagania jednocześnie tworząc nowoczesne, estetyczne wnętrze.

 • Circulation areas

  Korytarze

  Trwała i bezpieczna podłoga

  Korytarze

  hałaśliwe, wymagające trwałej i bezpiecznej podłogi. Oferujemy szeroką gamę produktów, które redukują hałas, są trwałe i odporne na poślizg. Dzięki temu korytarze staną się nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również bezpieczne i praktyczne.

 • restauracje

  Kantyny i restauracje

  Higieniczne podłogi

  Kantyny i restauracje

  Dostęp do napojów oraz zdrowych przekąsek ma duże znaczenie w obiektach sportowych, dlatego niezwykle istotne jest stworzenie eleganckiego, ale wygodnego miejsca, zachęcającego do spędzania w nim czasu wolnego.
  Niezależnie od tego, czy chcesz wprowadzić na zewnątrz naturalny wygląd drewna i kamienia, czy też chcesz stworzyć przytulną, ciepłą atmosferę, oferujemy szeroki wybór produktów dostosowanych do Twoich potrzeb.

Wykładziny

Wykładziny używane w obiektach sportowych

Marmoleum Sport

Marmoleum Sport należy do kategorii podłóg sportowych powierzchniowo - elastycznych i spełnia najnowsze europejskie standardy podłóg sportowych. Podłogi powierzchniowo - elastyczne minimalizują ryzyko urazów. Są trwałą, antypoślizgową i - dzięki swoim naturalnym składnikom - najbardziej ekologiczną wykładziną sportową.
Zobacz więcej

Linoleum Sport
Devere Flotex Vision

Flotex - unikatowe podłogi flokowane

W 100% zmywalny i higieniczny, Flotex oferuje idealne rozwiązanie tekstylne do intensywnie użytkowanych siłowni i obszarów treningowych. To wyjątkowa wykładzina, która łączy w sobie wytrzymałe i trwałe właściwości elastycznej podłogi z jakością, ciepłem i wygodą dywanu.

Flotex jest niezwykle stabilny wymiarowo i ma optykę tekstylnej wykładziny podłogowej, a jednocześnie jest funkcjonalny i trwały, a także łatwy do czyszczenia, jak każda elastyczna wykładzina podłogowa.

Zobacz więcej

Marmoleum – linoleum w rolce i płytce

Nasze wykładziny Marmoleum to podłogi wytwarzane w 97% z surowców naturalnych, produkowane zgodnie ze zrównoważonym rozwojem.

Wyjątkowe właściwości Marmoleum doceniają nie tylko użytkownicy i inwestorzy, ale również eksperci z branży zrównoważonego budownictwa. Marmoleum znajduje się w gronie produktów, którym przyznano najwięcej międzynarodowych ekoznaków i certyfikatów, m.in. PLGBC Green Building Award, Swan, Blue Angel, North American Sequoia Seal, Nature Plus i wiele innych. Produkt ten z powodzeniem jest wykorzystywany w wielu ekologicznych obiektach certyfikowanych w systemie LEED i BREEAM.
Zobacz więcej

Marmoleum Walton 3359 restaurant
Eternal de Luxe 3051

Eternal – wykładziny PCV

Kolekcja Eternal tworzy doskonałą kombinację najnowocześniejszych projektów w mocnej, trwałej, dopasowanej do celu gamie, niezależnie od zastosowania.

Wykładziny Eternal posiadają bardzo bogatą gamę wzorniczą złożoną z kilkudziesięciu kolorów, które dopasować można do wielu wnętrz.

Zobacz więcej

Wykładziny antypoślizgowe Step

Step to wykładziny dedykowane do zastosowania w sanitariatach, toaletach, kuchniach i innych miejscach o dużej wilgotności. Kolekcja Step oferuje różne poziomy antypoślizgowości od R10 do R12. Dzięki specjalistycznej powłoce zabezpieczającej PUR Pearl wykładzina Step jest odporna na zarysowania i ułatwia czyszczenie i konserwację, a cząsteczki w warstwie użytkowej gwarantują trwałą antypoślizgowość przez cały okres eksploatacji. Dostępnych jest ponad 60 wzorów, w tym również wzory drewna i kamienia.
Zobacz więcej

Step Safety Vinyl
The Gem

Allura - płytki i panele LVT

LVT to prawdziwe bestsellerowe rozwiązanie podłogowe o designie podnoszącym klasę pomieszczenia. Panele posiadają bardzo realistyczny wzór drewna lub kamienia, a jednocześnie posiadają wiele zalet elastycznej wykładziny winylowej: dają uczucie ciepła pod stopami, pochłaniają dźwięki, są łatwe w instalacji i pielęgnacji, mocne i niezwykle trwałe.
Zobacz więcej

Sarlon - akustyczne wykładziny PCV

doświadczenie w produkcji wykładzin akustycznych (ponad 100 milionów m2 wyprodukowanych wykładzin). Podłogi Sarlon oraz Modul’up oferują doskonałe właściwości akustyczne i parametry użytkowe, są bezpieczne i dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów.

Wykładziny z kolekcji Sarlon oraz Modul’up to wszechstronne podłogi o bogatej kolorystyce idealne do takich pomieszczeń jak korytarze czy pomieszczenia w których chcemy zminimalizować hałas. Wykładziny Sarlon posiadają redukcję dźwięków uderzeniowych od 15 do 19 dB. Wymagają minimalnego czyszczenia i konserwacji.

● Skrócony czas przestojów w ruchliwych budynkach
● Natychmiastowe użytkowanie budynku (bez kleju, bez zapachów)
● Łatwy do usunięcia po instalacji

Zobacz więcej

Sarlon Modul'up 223 | sand canyon, 409 | black & white doodle
Aviva Stadium Nuway

Nuway i Coral - wydajne systemy wejściowe

Zatrzymując brud i wilgoć na wejściu, koszty czyszczenia podłóg w budynku można obniżyć nawet o 65%. Nuway to uznany lider na rynku systemów podłóg wejściowych, które zapewniają doskonałą pierwszą linię obrony przed przedostawaniem się brudu i wilgoci do wnętrza na podeszwach butów. Pomaga utrzymać suchość i czystość wewnętrznych wykładzin podłogowych, jednocześnie zapobiegając poślizgnięciom.

Coral jest wiodącą na rynku marką tekstylnych mat wejściowych od ponad 50 lat. Oferuje szeroki wybór atrakcyjnych wizualnie, przyjaznych środowisku mat wejściowych dostępnych w różnych konstrukcjach dostosowanych do wszystkich zastosowań i wymagań estetycznych.

Zobacz więcej

Wykładziny sportowe

Podłogi sportowe Marmoleum

Wykładziny podłogowe w halach sportowych i wielofunkcyjnych muszą spełniać różnorodne wymagania i cechy bezpieczeństwa. Podłoga sportowa z powłoką wierzchnią Marmoleum Sport zmniejsza ryzyko kontuzji i oraz zmęczenia i przeciążenia mięśni. Warstwa wierzchnia gwarantuje optymalne działanie pod względem antypoślizgowości.

Marmoleum Sport należy do kategorii podłóg sportowych powierzchniowo - elastycznych i spełnia najnowsze europejskie standardy podłóg sportowych. Podłogi powierzchniowo – elastyczne minimalizują ryzyko urazów. Jest trwałą, antypoślizgową i - dzięki swoim naturalnym składnikom - najbardziej ekologiczną wykładziną sportową.

Przejdź do kolekcji

Naturalny zwycięzca

To właśnie kompozycja składników sprawia, że Marmoleum Sport jest tak wyjątkowe. Spełnia wszystkie wymagania ekologicznej konstrukcji produktu i łączy w sobie bogactwo pozytywnych właściwości użytkowych.

Głównym składnikiem Marmoleum Sport jest olej lniany pozyskiwany z nasion lnu. Wraz z żywicą, wapieniem i mączką drzewną tworzy podłoże linoleum, które jest barwione przez dodanie naturalnych pigmentów.

To wciąż elastyczne podłoże jest dociskane do tkaniny jutowej, a następnie w dużych komorach suszenia zamienia się w twardą, trwałą podłogę sportową. Wykorzystując zieloną energię, proces produkcji Marmoleum Sport jest procesem przyjaznym dla środowiska.

Linoleum Sport

Dlaczego warto wybrać Marmoleum Sport?

Zmniejsza ryzyko wypadków
Konstrukcja podłogi sportowej musi spełniać wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Podłoga sportowa z powłoką wierzchnią Marmoleum Sport zmniejsza ryzyko kontuzji i oraz zmęczenia i przeciążenia mięśni. Warstwa wierzchnia gwarantuje optymalne działanie pod względem antypoślizgowości.

Odpowiednia do miejsc o dużym natężeniu ruchu
Podłoga Marmoleum Sport jest odpowiednia do wszelkich sportów takich jak piłka ręczna, koszykówka, lekkoatletyka czy gimnastyka. Również transport ciężkiego sprzętu do ćwiczeń nie może uszkodzić linoleum, w połączeniu z odpowiednim podłożem.

Długotrwała wydajność
Ekstremalna trwałość podłóg Marmoleum gwarantuje, nawet po latach intensywnego użytkowania, najwyższą wydajność. Najlepsze właściwości czyszczące i konserwujące zapewniają, że podłoga będzie wyglądać dobrze przez wiele lat.

Kolorystyka
Kolekcja Marmoleum Sport to 13 współczesnych kolorów o delikatnym, marmurkowym wzorze, które zostały zaprojektowane w oparciu o kolorystykę powszechnie stosowaną w halach sportowych. Kolory te można łączyć, aby nadać podłodze akcentowane kształty.

Europejskie standardy
Zgodnie z niemiecką normą DIN V 18032-2 i europejską EN 14904 obejmuje wszystkie sportowe właściwości funkcjonalne i techniczne.

Sport hall
Sport hall

Zdrowie i higiena

Higieniczna podłoga

Olej maszynowy, napoje sportowe i wilgoć w podłodze są nieodłącznym elementem ruchliwej siłowni, co sprawia, że łatwość czyszczenia i konserwacji jest koniecznością, aby siłownia pozostała przyjaznym miejscem do ćwiczeń.

Do przestrzeni sportowych polecamy wykładziny Flotex i Marmoleum. Są to kolekcje łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, dzięki czemu przyczynią się do stworzenia środowiska sportowego, w którym ludzie mogą ćwiczyć w bezpiecznym i higienicznym miejscu.

Devere Flotex Vision
Flotex

Flotex

Flotex to wyjątkowa tekstylna wykładzina podłogowa, która łączy w sobie wytrzymałe i trwałe właściwości elastycznej podłogi z jakością, ciepłem i wygodą dywanu. Ponadto jest podłogą mocną i higieniczną, prawdziwie zmywalną, a do tego całkowicie wodoodporną.

Unikalna konstrukcja wykładzin Flotex pozwala na łatwe usuwanie brudu. W odróżnieniu od zapętlonych, poskręcanych włókien konwencjonalnej płytki dywanowej, gładkie, proste włókna Flotexu nie zatrzymują cząstek brudu, dzięki czemu można je z łatwością usunąć podczas standardowego odkurzania. Większość plam można zmyć zwykłą wodą.

Dowiedz się więcej

Marmoleum

Zdolność Marmoleum do hamowania rozwoju bakterii wynika z naturalnych surowców wykorzystywanych do jego produkcji, a mianowicie z oleju lnianego. Bakteriostatyczne właściwości Marmoleum nie zmniejszają się z upływem czasu, zapewniając bezpieczeństwo i stałą ochronę od momentu zainstalowania.

Niezależne testy przeprowadzone na Uniwersytecie w Glasgow dowiodły, że Marmoleum jest wyjątkowo przydatne w środowiskach, w których higiena i kontrola bakterii, takich jak MRSA lub E. coli, jest codziennym problemem.

✔ Bez ftalanów
✔ Zapobiega rozwojowi bakterii
✔ Rekomendowany dla alergików
✔ Niska emisja

Dowiedz się więcej

Allergy UK

Wykładziny personalizowane

Zrób to po swojemu

Oferujemy możliwość wydrukowania prawdziwie spersonalizowanej podłogi. Od nadruku logo po skomplikowane wzory 3D, możemy przygotować ofertę dostosowaną do Państwa oczekiwań. Dzięki wyjątkowej elastyczności naszej najnowocześniejszej technologii druku cyfrowego oferujemy możliwość tworzenia niestandardowych projektów na podłodze odpowiednich dla każdego obiektu sportowego.

Custom Flooring logo

Wykładziny PCV z możliwością nadruku cyfrowego

Wykładzina PVC z możliwością nadruku cyfrowego oferuje możliwości stworzenia niepowtarzalnych projektów. Wyboru można dokonać spośród tysięcy wzorów Forbo (wszystkie posiadają licencję do ponownego użytkowania) lub też zaprojektować wykładzinę według własnego pomysłu.

Niezależnie od rodzaju, wielkości, skali i złożoności projektu nadruk cyfrowy zapewnia obrazy najwyższej jakości: o żywej kolorystyce (6 kolorów), odpowiednio wyostrzone, o wysokiej rozdzielczości (600dpi) oraz z przezroczystą warstwą ochronną.

Dowiedz się więcej

Digital printed vinyl

Flotex Vision

Flotex Vision to wykładzina, która oferuje niezliczone możliwości wzorów w wysokiej jakości nadruku cyfrowym, począwszy od skomplikowanych motywów abstrakcyjnych po realistyczne odzwierciedlenia trawy, wody czy piasku.

Wzory ciepłych kamieni na plaży, soczysto-zielonego mchu na podłodze o trójwymiarowej głębi – z Flotex Vision wszystko jest możliwe!

Dowiedz się więcej

Chaminade University

Marmoleum Aquajet

Technologia Aquajet umożliwia wykonanie najbardziej skomplikowanych wzorów i stwarza nieograniczone możliwości dekoracyjne. Komputerowo sterowany strumień wody tnie linoleum z dużą precyzją, zapewniając idealne dopasowanie wzoru. Wstawka, logo, podłoga tematyczna, imię - możliwości są nieograniczone.

Dowiedz się więcej

Juntendo University

Wykładzina wejściowa Coral Logo

Forbo oferuje usługę projektowania nadruków na zamówienie, aby stworzyć własną, niepowtarzalną matę wejściową. Mata wejściowa Forbo Coral Logo zachowa swój wygląd, jednocześnie chroniąc przed brudem i wilgocią przez wiele lat.

Przejdź do kolekcji Coral Logo

Coral logo

Referencje

Zainspiruj się naszymi referencjami

Wiele obiektów sportowych na całym świecie używa wykładzin podłogowych Forbo. Sprawdź nasze obiekty referencyjne!

ZOBACZ NASZE REFERENCJE

KRC Genk - Marmoleum sport

FloorVisualizer – kreator podłóg

W celu sprawdzenia jak wybrana podłoga będzie wyglądała na żywo zapraszamy do skorzystania z naszego bezpłatnego narzędzia: FloorVisualizera. Możesz wykorzystać gotową bazę zdjęć lub przesłać swoje zdjęcie, następnie wybrać kolor wykładziny i od razu otrzymasz wizualizację wnętrza.

PRZEJDŹ DO STRON FloorVisualizer

Forbo FloorVisualizer Office smartphone

Światowy lider

Globalne partnerstwa

Forbo na całym świecie zatrudnia wyspecjalizowanych Menadżerów ds. Klientów Kluczowych dedykowanych obsłudze wybranych segmentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników dostarczymy rozwiązanie podłogowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

• Możemy dostarczać oferty na poziomie międzynarodowym i mamy doświadczenie w międzynarodowych procesach zamówień dopasowanych do lokalnych przepisów
• Posiadamy globalną sieć dostaw
• Ponad 20 letnie doświadczenie we współpracy z klientami na całym świecie

Jesteśmy obecni globalnie, działamy lokalnie. Nasz zespół projektowy oferuje bezpłatne doradztwo i pomoc na całym etapie zamówienia i produkcji wykładzin.

Wiodący światowy producent

• Forbo Flooring Systems jest częścią szwajcarskiej grupy Forbo.

• Kluczowe dane Forbo Group 2019:
> Sprzedaż netto: 1282,2 CHF Mio.
> Ilość pracowników: 5600.

• Obecność na całym świecie:
> 25 zakładów produkcyjnych i firm dystrybucyjnych.
> 6 centrów szkoleniowych.
> 48 biur sprzedaży w 38 krajach na całym świecie.

• Europejski produkcja z fabrykami zlokalizowanymi w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Szwajcarii, Niemczech i Rosji.

• Europejska logistyka i szybka zdolność reagowania.

Atalanta International School
Marmoleum human made

Wiodący lider w zakresie zrównoważonego rozwoju

Dbamy o Ciebie i środowisko

• Forbo jest Członkiem-Założycielem World Green Building Council.
• Nasze produkty, jak również zakłady produkcyjne otrzymały liczne certyfikaty.
• Wszystkie nasze zakłady produkcyjne posiadają certyfikat ISO. Surowce są wykorzystywane efektywnie, a odpady są poddawane recyklingowi, gdy tylko jest to możliwe.
• Jesteśmy zobowiązani do odpowiedzialności społecznej, zakłady Forbo posiadają certyfikat SA8000.

Dowiedz się więcej o naszej strategii zrównoważonego rozwoju

Niezawodna obsługa

• Dostarczamy kompleksowe rozwiązania podłogowe do wszelkich zastosowań. Jeden dostawca to oszczędność czasu, pieniędzy i odpowiedzialność za całość projektu w jednych rękach.

• Oferujemy doradztwo, wsparcie i zarządzanie projektami transgranicznymi na poziomie lokalnym

• Efektywność skali, pewność dostaw i szybka dostawa

Forbo Design service
Sales team

Myśl globalnie, działaj lokalnie

Każde zamówienie ma swojego Opiekuna/ Menadżera, który jest odpowiedzialny za jego realizację i jest osobą kontaktową w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wykładzin.

Wierzymy, że takie podejście oszczędza czas, eliminuje kłopoty i niepewność oraz zapewnia spójność i niezawodność, bez względu na to, jak skomplikowany jest Twój projekt.