Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Wykładziny do biur

Zdrowe środowisko pracy

Przyjemne i zdrowe miejsce pracy w biurze wpływa pozytywnie na samopoczucie i efektywność pracowników, a co za tym idzie, niesie wiele korzyści dla całej organizacji.

Greystar office - wykładziny w biurach

Wykładziny do biur

Wykładziny do biur

Jeśli jesteś na etapie projektowania biura i szukasz wyróżniającej się podłogi z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt w bogatym portfolio Forbo.

Badania wykazały, że stworzenie wnętrza pozytywnie wpływającego na samopoczucie pracowników, może skutkować wyższą efektywnością i mniejszą rotacją personelu. Kluczowe są tu czynniki, takie jak oświetlenie, jakość powietrza w pomieszczeniach, kontrola hałasu i komfort termiczny. Doskonale rozumiemy holistyczne podejście do projektowania biur komercyjnych, które wpływa pozytywnie na produktywność, zdrowie, dobre samopoczucie i satysfakcję pracowników. Dlatego też nasz międzynarodowy zespół projektowy stworzył kompleksowe portfolio wykładzin dywanowych jak i elastycznych, które może pomóc w tworzeniu funkcjonalnych przestrzeni biurowych.

Kluczowe czynniki, takie jak oświetlenie, jakość powietrza w pomieszczeniach, kontrola hałasu i komfort termiczny, zwiększają atrakcyjność środowiska wewnątrz budynku i w pomieszczeniach biurowych.

Zastosowanie wykładzin Forbo w pomieszczeniach biurowychWykładziny Forbo mają wiele zastosowań w pomieszczeniach biurowych ze względu na ich trwałość, wytrzymałość i różnorodność stylów.
Ważne jest, aby wybrać odpowiednią wykładzinę Forbo, która spełnia konkretne wymagania biura, biorąc pod uwagę styl, funkcjonalność i trwałość, aby zapewnić optymalne warunki pracy dla pracowników. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać odpowiednie wykładziny do Twojego biura.

Zalety wykładzin w biurach

Wykładziny w biurach posiadają wiele zalet, zarówno funkcjonalnych, estetycznych, jak i praktycznych. Oto kilka korzyści związanych z używaniem wykładzin w biurach:

Poprawa akustyki:
Wykładziny mogą znacznie poprawić akustykę w biurze, absorbując dźwięki i redukując hałas. To może przyczynić się do lepszej koncentracji pracowników. Do biur polecanie są w szczególności wykładziny tekstylne, które mają parametry tłumienia hałasu na poziomie 20 – 30 db. Z kolekcji Forbo są to wykładziny w płytkach o nazwie Tessera oraz wykładziny flokowane Flotex. W szczególności warto zwrócić uwagę na płytki Tessera z dodatkowym, poprawiającym akustykę spodem akustycznym Softback. Do biur, gdzie wymagana jest również poprawa akustyki, nadają się również akustyczne wykładziny elastyczne PCV (Sarlon 15dB i Saron 19dB) oraz naturalne Linoleum z dodatkową warstwą akustyczną (marmoleum Decibel lub Marmoleum Acoustic)

Komfort pracowników:
Wykładziny są miękkie i przyjemne w dotyku, co przyczynia się do komfortu pracowników. Zapewniają ciepłe i przyjemne podłoże, co jest istotne zwłaszcza w okresie zimowym.

Bezpieczeństwo:
Wykładziny mogą zmniejszać ryzyko poślizgnięcia się na gładkich podłogach. W przypadku ewentualnych upadków mogą również amortyzować siłę uderzenia. Do szczególnie polecanych produktów można zaliczyć wykładzinę Step, która ma ponadprzeciętne parametry antypoślizgowe.

Estetyka i design:
Dostępność różnych wzorów, kolorów i tekstur pozwala dostosować wykładziny do stylistyki biura. Mogą one również podkreślać firmową estetykę i wizerunek. W kolekcji Flotex jesteśmy w stanie zaoferować usługę personalizacji wzoru, czyli zaprojektowania i wyprodukowania wykładziny we wzorze zaprojektowanym przez klienta końcowego.

Łatwość utrzymania czystości:
Wykładziny są stosunkowo łatwe do utrzymania w czystości. Można je odkurzać, czyścić na mokro i utrzymywać w dobrym stanie przez długi czas. Bezkonkurencyjna jest tutaj wykładzina Flotex, która jest łatwa w utrzymaniu w czystości, podobnie jak gładkie wykładziny PVC lub linoleum a jednocześnie daje komfort użytkowania wykładziny dywanowej.

Modularne rozwiązania do biur
Wykładziny w płytkach i panelach, zarówno dywanowe jak i z PVC. Są one łatwe do zainstalowania i wymiany, mogą być stosowane nawet w przypadku bardziej skomplikowanych układów pomieszczeń i nadają się w szczególności do biur, gdzie zastosowano podłogi techniczne – podniesione. Z wykładzin PVC szczególnie cenione są dekoracyjne płytki i panele LVT Allura produkowanie przez Forbo. Do biur, w których często zmieniana jest aranżacja biur, polecane są płytki i panele przeznaczone do montażu bez przyklejania na stałe. Można je stosunkowo łatwo wymieniać, co pozwala na elastyczne dostosowanie przestrzeni biurowej do zmieniających się potrzeb. Produkty te są również bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ mogą być użyte powtórnie i nadają się do recyklingu po zakończeniu eksploatacji.

Podobnie jak tradycyjne wykładziny, wykładziny w płytkach są stosunkowo łatwe do utrzymania w czystości. W przypadku poważniejszych plam lub uszkodzeń można jednak wymienić pojedyncze płytki, zamiast całej powierzchni. co pozwala zaoszczędzić na kosztach naprawy czy modernizacji podłogi.

Każde biuro jest inne i warto zawsze pamiętać, że wybór odpowiednich wykładzin powinien uwzględniać konkretne potrzeby danego biura, rodzaj działalności oraz preferencje pracowników.

Pomieszczenia

Pomieszczenia w biurach

 • Wykładziy do biura - KLM Crew Training Center

  Biura - wejścia i wyjścia

  Ochrona podłogi wewnątrz budynku

  Wykładziny do biur - Wejścia i Wyjścia

  Maty wejściowe mają zasadnicze znaczenie w środowisku biurowym. Dobrze zaprojektowany system wejść zapobiega przedostawaniu się brudu i wilgoci, a tym samym przedłuża żywotność podłogi wewnątrz budynku, zmniejszając koszty czyszczenia i konserwacji oraz ryzyko poślizgnięcia się. W ofercie Forbo znaleźć można maty wejściowe: tekstylne (Coral) oraz sztywne, aluminiowe (Nuway).

  Wybierz podłogę, która:
  ● Jest łatwa do czyszczenia
  ● Minimalizuje ryzyko poślizgnięcia i potknięcia
  ● Chroni podłogi wewnątrz budynku i w biurze

 • Wykladziny do biur - korytarze - BE unisensor 2018-9

  Korytarze

  Trwałość i antypoślizgowość

  Wykładziny do biur - Korytarze

  Korytarze to miejsca intensywnie użytkowane, hałaśliwe, wymagające trwałej i bezpiecznej podłogi. Oferujemy szeroką gamę wykładzin do biur, które redukują hałas, są trwałe i odporne na poślizg. Dzięki temu korytarze staną się nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również bezpieczne i praktyczne.

  Wybierz wykładzinę do biura, która:
  ● Jest trwała
  ● Redukuje dźwięk
  ● Jest antypoślizgowa
  ● Jest łatwa do czyszczenia i konserwacji

 • wykładziny w biurach

  Sale konferencyjne

  Estetyka i wygoda

  Wykładziny do biur - Sale konferencyjne

  Sale biurowe i konferencyjne powinny być miejscem, w którym pracownicy i goście czują się wygodnie i komfortowo. Nie bez znaczenia jest tu również design, który inspiruje, pozwala wyrażać siebie oraz dzielić się pomysłami. Dlatego podczas projektowania tych miejsc należy wziąć pod uwagę komfort i możliwości estetyczne.

  Podczas tworzenia biura / sali konferencyjnej należy wziąć pod uwagę komfort i możliwości estetyczne.

 • Primo Small Goods Head Office - Allura flex - wykładziny biurowe

  Pomieszczenia gastronomiczne

  Higieniczna podłoga

  Wykładziny do biur - Pomieszczenia gastronomiczne

  W kuchniach i biurowych kantynach bezpieczeństwo jest priorytetem. W takich środowiskach podłoga o doskonałych właściwościach antypoślizgowych ma istotny wpływ na minimalizowanie ryzyka wypadków. Kluczowe znaczenie pełni również trwałość i łatwość czyszczenia. W naszej ofercie znajdziesz wykładziny biurowe, które posiadają dożywotnie właściwości antypoślizgowe zapewniając bezpieczeństwo.

  Wybierz podłogę, która:
  ● Jest antypoślizgowa
  ● Jest trwała
  ● Jest łatwa do czyszczenia

 • Podłogi do biur - Adidas Office Italy

  Przestrzeń biurowa

  Zdrowe środowisko wewnętrzne

  Wykładziny do biur - Przestrzeń biurowa

  Idealne miejsce pracy to środowisko, w którym pracownicy czują się komfortowo, bezpiecznie i inspirująco. Kolor, światło, akustyka, to wszystko wpływa na poziom uwagi i koncentracji. Oferujemy szereg rozwiązań, które spełniają wszystkie te kryteria.

  Wybierz podłogę do biura, która:
  ● Zapewnia atmosferę sprzyjającą koncentracji
  ● Jest łatwa do czyszczenia i konserwacji
  ● Jest trwała
  ● Tworzy zdrowe środowisko wewnętrzne
  ● Zmniejsza poziom hałasu

 • Wykładziny do pomieszczen biurowych sanitarnych - Forbo Surestep Laguna 181592 Lava

  Toalety i sanitariaty

  Bezpieczeństwo i higiena przede wszystkim

  Wykładziny do biur - Toalety i sanitariaty

  Odporność na poślizg ma kluczowe znaczenie w obszarach, w których woda lub wycieki mogą wpływać na bezpieczeństwo. Personel i goście nie powinni być narażeni na potknięcia czy poślizgnięcia wynikające ze źle dobranej podłogi. Do toalet, sanitariatów czy pod prysznice rekomendujemy wykładziny Forbo Step, przeznaczone do zastosowania w pomieszczeniach mokrych oraz z ryzykiem poślizgu.

  Wybierz wykładzinę, która:
  ● Jest antypoślizgowa
  ● Jest trwała
  ● Jest łatwa do czyszczenia i konserwacji

Wykładziny dla biura

Wykładziny do biur - rekomendacje

Flotex - unikatowe podłogi flokowane do biur

Flokowane wykładziny Flotex to idealne rozwiązanie do biur, w których częstotliwość i natężenie ruchu wymagają trwałej, a zarazem komfortowej wykładziny dywanowej. Wykładzina Flotex jest antypoślizgowa, miękka niczym dywan i doskonale pochłania dźwięk (do 20 dB). Jest przyjazna środowisku oraz polecana dla alergików. Dostępność w szerokiej gamie kolorów i wzorów w różnorodnych formatach (rolka, płytka lub panel), sprawia, że można dopasować je do wielu wnętrz. Istnieje również możliwość wykonania druku cyfrowego według projektu klienta.
Zobacz więcej: flokowana wykładzina do biura Flotex

Wykładziny do biur - Forbo Buero Flotex-Planks
Tessera wykładziny dywanowe do biur

Tessera - płytki dywanowe do biur

Tessera oferuje szeroką gamę płytek dywanowych w wielu konstrukcjach. Oprócz klasycznych płytek 50 x 50 cm dostępny jest również format paneli umożliwiający kreatywne projektowanie podłóg. Tessera ma właściwość tłumienia dźwięków uderzeniowych na poziomie 22 - 30 dB. Możliwość losowego ułożenia płytek pozwala zmniejszać redukcji odpadu instalacyjnego o 2%.
Czytaj więcej o płytkach dywanowych do biur Tessera

Wykładziny igłowane do biur

Wykładziny igłowane charakteryzują się trwałością, wytrzymałością i odpornością na zużycie (również na krzesła na kółkach), dzięki czemu idealnie sprawdzają się w takich miejscach zastosowania jak biura, pomieszczenia administracyjne czy przedsiębiorstwa handlu detalicznego. Często stanowią alternatywę dla tradycyjnych wykładzin dywanowych.
Zobacz więcej o wykładzinach igłowanych do biur

Needlefelt - igłowane wykładziny do biur
Fox Latin American Channels - wykładziny w rolkach do biura

Marmoleum – linoleum w rolce i płytce dla biura

Nasze wykładziny Marmoleum to podłogi wytwarzane w 97% z surowców naturalnych, produkowane zgodnie ze zrównoważonym rozwojem.

Wyjątkowe właściwości Marmoleum doceniają nie tylko użytkownicy i inwestorzy, ale również eksperci z branży zrównoważonego budownictwa. Marmoleum znajduje się w gronie produktów, którym przyznano najwięcej międzynarodowych ekoznaków i certyfikatów, m.in. PLGBC Green Building Award, Swan, Blue Angel, North American Sequoia Seal, Nature Plus i wiele innych. Produkt ten z powodzeniem jest wykorzystywany w wielu ekologicznych obiektach certyfikowanych w systemie LEED i BREEAM.
Czytaj więcej o wykładzinie do biur Marmoleum

Okładziny meblowe i ścienne w biurach

Nasza kolekcja Bulletin Board to materiał do tworzenia tablic ogłoszeniowych do przypinania notatek wytwarzany z linoleum. Bulletin Board jest produktem całkowicie naturalnym. Materiał ten oferuje duże możliwości dekoracyjne: można go bezpośrednio zawiesić na ścianie, oprawić, pociąć i dowolnie zestawić kolorystycznie. Dostępny w intensywnej palecie kolorystycznej. Delikatnie teksturowany.

Forbo Furniture Linoleum jest naturalnym materiałem wykończeniowym do wszystkich rodzajów mebli, takich jak biurka, krzesła, szafy, drzwi, lady czy ścianki działowe.
Meble wykończone linoleum wyróżniać się będą na tle innych zarówno pod względem wyglądu, jak i długiego czasu użytkowania.
Materiał jest przyjemny w dotyku, odporny na odciski palców oraz bakteriostatyczny.
Zobacz więcej o okładzinach do biur Bulletin Board
Zobacz więcej o Furniture Linoleum do biur

Bulletin Board - Okładziny w biurach
płytki i panele podłogowe do biur - T-Mobile office Prague

Allura - płytki i panele LVT do biur

LVT to prawdziwe bestsellerowe rozwiązanie podłogowe o designie podnoszącym klasę pomieszczenia. Panele posiadają bardzo realistyczny wzór drewna lub kamienia, a jednocześnie posiadają wiele zalet elastycznej wykładziny winylowej: dają uczucie ciepła pod stopami, pochłaniają dźwięki, są łatwe w instalacji i pielęgnacji, mocne i niezwykle trwałe.
Zobacz więcej - kolekcje płytek i paneli do biur Allura

Eternal – wykładziny PCV do biur

Wykładziny PCV ogólnego zastosowania są doskonałym wyborem na korytarze i strefy cyrkulacyjne, gdzie kluczowe jest zastosowanie trwałego, łatwego w czyszczeniu rozwiązania. Wykładziny Eternal posiadają bardzo bogatą gamę wzorniczą złożoną z kilkudziesięciu kolorów, które dopasować można do wielu wnętrz.
Zobacz więcej: wykładziny PCV do biur - Eternal

Eternal de Luxe 3047 - wykładziny do biur
Sarlon | Modul'up 2021 - akustyczne wykładziny w biurach

Sarlon - akustyczne wykładziny PCV do biur

Forbo Flooring posiada ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji wykładzin akustycznych (ponad 100 milionów m2 wyprodukowanych wykładzin). Podłogi Sarlon oferują doskonałe właściwości akustyczne i parametry użytkowe, są bezpieczne i dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów.

Wykładziny z kolekcji Sarlon oraz Modul’up to wszechstronne podłogi o bogatej kolorystyce idealne do takich pomieszczeń jak korytarze czy pomieszczenia w których chcemy zminimalizować hałas. Wykładziny Sarlon posiadają redukcję dźwięków uderzeniowych od 15 do 19 dB. Wymagają minimalnego czyszczenia i konserwacji.
Zobacz więcej: wykładziny akustyczne do biur

Wykładziny antypoślizgowe Step do zastosowan w biurach

Step to wykładziny dedykowane do zastosowania w sanitariatach, toaletach, kuchniach i innych miejscach o dużej wilgotności. Kolekcja Step oferuje różne poziomy antypoślizgowości od R10 do R12. Dzięki specjalistycznej powłoce zabezpieczającej PUR Pearl wykładzina Step jest odporna na zarysowania i ułatwia czyszczenie i konserwację, a cząsteczki w warstwie użytkowej gwarantują trwałą antypoślizgowość przez cały okres eksploatacji. Dostępnych jest ponad 60 wzorów, w tym również wzory drewna i kamienia.
Zobacz więcej o wykładzinach antypoślizgowych do biur - Step

Step - bezpieczna wykładzina do biur
wykładziny do biura - Fabscrap F50004 & F50037

Sphera - homogeniczna wykładzina PCV do biur

Wykładziny homogeniczne Sphera to jednolite w swojej strukturze wykładziny elastyczne, powstałe na bazie PCV charakteryzujące się wysoką trwałością, niskimi kosztami utrzymania oraz uniwersalnym wzorem. Zabezpieczająca powłoka poliuretanowa Smart Top sprawia, że wykładziny posiadają wysoką odporność na chemikalia, zarysowania i plamy z zachowaniem doskonałego wyglądu.
Zobacz więcej: wykładziny homogeniczne do biur Sphera

Nuway i Coral - wydajne systemy wejściowe

Zatrzymując brud i wilgoć na wejściu, koszty czyszczenia podłóg w budynku można obniżyć nawet o 65%. Kolekcja Nuway to uznany lider na rynku systemów podłóg wejściowych, które zapewniają doskonałą pierwszą linię obrony przed przedostawaniem się brudu i wilgoci do wnętrza na podeszwach butów. Pomaga utrzymać suchość i czystość wewnętrznych wykładzin podłogowych, jednocześnie zapobiegając poślizgnięciom.

Coral jest wiodącą na rynku marką tekstylnych mat wejściowych od ponad 50 lat. Oferuje szeroki wybór atrakcyjnych wizualnie, przyjaznych środowisku mat wejściowych dostępnych w różnych konstrukcjach dostosowanych do wszystkich zastosowań i wymagań estetycznych.
Zobacz więcej: systemy wejściowe do biur Nuway i Coral

Wykładziny na wejście do biur - Moso International

Personalizacja

Podłogi w biurach według projektu klienta

Nie możesz znaleźć odpowiedniego projektu? W Forbo oferujemy możliwość wydrukowania wzoru na wykładzinie według projektu klienta. Oferujemy możliwość druku cyfrowego na naturalnych podłogach Marmoleum, PCV, wykładzinach dywanowych Flotex, a nawet na matach wejściowych!

Custom Flooring logo

Spersonalizowana wykładzina PCV do biur

Wykładzina PCV jest idealnym podłożem do wyeksponowania realistycznych wzorów i wizualizacji z fotograficzną dokładnością. Zapraszamy do skorzystania z usługi zamówienia spersonalizowanej podłogi dostosowanej do Twojego wnętrza i określonych wymagań. Oferujemy możliwość wydrukowania wzoru dostarczonego przez klienta. Może to być np.: godło szkoły, logotyp firmy, fotografia lub dowolna grafika. Wykładziny drukowana cyfrowo posiada wszystkie zalety naszych wykładzin PCV: trwałość, wytrzymałość i łatwość pielęgnacji i piękny wygląd na lata!

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Zobacz więcej

Spersonalizowana wykładzina PCV

Spersonalizowana wykładzina do biur Flotex

Oferujemy możliwość wykonania wykładziny z wzorem zaprojektowanym przez klienta. Na wykładzinie Flotex można nadrukować dowolny obraz, grafikę, logo.

Dzięki zastosowaniu techniki druku cyfrowego o wysokiej rozdzielczości na gęstym runie flokowanych wykładzin Flotex obraz na wykładzinie jest w bardzo wysokiej jakości. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku wzorów szczegółowych i złożonych efektów wizualnych, które trudno osiągnąć konwencjonalnymi technikami druku.
Zobacz więcej

Odwiedź stronę "flotex vision website"

Flotex Vision

Spersonalizowana wykładzina do biur Marmoleum

Poszukujesz wyjątkowego pokrycia podłogowego? Naturalnego i zgodnego ze zrównoważonym rozwojem, a jednocześnie mocnego i trwałego? Z pewnością znajdziesz to w naszej ofercie ‘Projektowanie z Marmoleum’! Dzięki zastosowaniu techniki Aquajet możemy stworzyć na podłodze bardzo precyzyjne, dopracowane w najdrobniejszym detalu wzory. Od laserowo ciętych płytek Marmoleum po odważne prace międzynarodowych projektantów - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz więcej

Marmoleum Aquajet

Spersonalizowane maty wejściowe do biur

Coral logo
W naszej ofercie znajdziesz również spersonalizowane maty wejściowe, które nie tylko skutecznie zatrzymują wszelkie zabrudzenia, ale również przyciągają uwagę klientów. Mata wejściowa Coral nadaje się do wejść i stref cyrkulacyjnych.

Oferujemy maty z nadrukiem cyfrowym według projektu dostarczonego przez klienta oraz z tzw. wstawką czyli wstawianym logotypem.

Mata wejściowa Coral Logo, oprócz swojego użytecznej funkcji, stanowi również:
• ‘Narzędzie’ pierwszego kontaktu firmy z klientem
• Podkreśla identyfikację wizualną firmy
• Jest estetyczną i atrakcyjną wizualnie formą zaproszenia klienta do wnętrza

Zobacz więcej

Coral logo Spersonalizowane maty wejściowe

Powietrze

Jakość powietrza w biurach

Jednym z głównych problemów w każdym środowisku pracy jest zła jakość powietrza. Pomimo tego, że nie jest widoczna gołym okiem, ma duży wpływ na samopoczucie i produktywność pracowników. Główne przyczyny jej powstawania to w szczególności słaba wentylacja i parowanie lotnych związków organicznych.

Fakt: Dobra wentylacja przyczynia się do wzrostu produktywności

Eliminuj problemy u źródła

Wielu ekspertów uważa, że połączenie systemu klimatyzacji i naturalnej wentylacji jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zapewnia optymalną równowagę między zużyciem energii a jakością powietrza. Istotną rolę odgrywa również wysokość sufitu w biurach: im wyższy sufit, tym więcej miejsca na tzw. stratyfikację powietrza (różne warstwy temperatur). Skutkuje to efektywnym naturalnym przemieszczaniem powietrza i daje większą możliwość jego poboru.

Skuteczną metodą rozwiązania problemów związanych ze złą jakością powietrza jest rozwiązanie ich u źródła. Posiadanie biura z roślinami i płynącą wodą to świetny sposób na redukcję zanieczyszczeń powietrza, ponieważ te dwie cechy pomagają usunąć tlenek węgla i inne toksyny lub zanieczyszczenia. Stosowanie wykładzin podłogowych o niskiej zawartości LZO (lotnych związków organicznych), paneli ściennych, farb i miękkich mebli może również pomóc w optymalizacji jakości powietrza w pomieszczeniach.

The Gem

Fakt: Czyste powietrze w biurze wpływa na zdrowie pracowników

Slachtofferhulp, NL

Zdrowe wnętrza

Naszą misją jest projektowanie i oferowanie produktów, które pozytywnie wpływają na zdrowie i komfort życia jednostki.

• gwarantujemy, że nasze podłogi nie zawierają zakazanych substancji toksycznych
• mają niską, a nawet bliską zeru emisję LZO
• nie zawierają ftalanów
• wykładziny Flotex i Marmoleum otrzymały prestiżowy certyfikat Instytutu Allergy UK jako polecane rozwiązanie podłogowe dla osób cierpiących na choroby układu oddechowego i alergie.

Allergy UK Seal of Approval™

Wykładziny podłogowe Flotex i Marmoleum posiadają prestiżowy certyfikat Allergy UK Seal of Approval ™. Certyfikat stanowi potwierdzenie, że produkt został przetestowany naukowo i jest skuteczny w redukcji / usuwaniu alergenów ze środowiska alergików i astmatyków a produkty z tym certyfikatem mają znacznie mniejszą zawartość alergenów / substancji chemicznych.

Allergy UK

Akustyka

Słaba akustyka w miejscu pracy zmniejsza produktywność

Badania wykazały, że hałas jest najbardziej uciążliwym czynnikiem w środowisku biurowym, wpływając na słabszą koncentrację oraz powodując uczucie stresu i zmęczenia. W idealnym środowisku pracy projekt akustyczny biura powinien być dostosowany do działań jego użytkowników. W dłuższej perspektywie może to zapobiec wysokim kosztom absencji oraz spadkowi wydajności.

Podłoga odgrywa ważną rolę w akustyce biura, dlatego mierzymy wpływ w decybelach przy każdego naszego produktu. Na tej podstawie możemy doradzić optymalne rozwiązanie podłogowe dobrane do wnętrza.

Zobacz więcej

Fakt: Dobra akustyka poprawia komfort pracy w biurach

Greystar, Picture Ossip van Duivenbode
Le Village

Światło

Oświetlenie w miejscu pracy

Istotny wpływ na produktywność w miejscu pracy ma jego oświetlenie. Chociaż określenie stężenia światła w miejscu pracy jest proste, istnieje słaba zależność między koncentracją światła a wydajnością. Utrata produktywności następuje dopiero, gdy poziom oświetlenia spadnie znacznie poniżej 300 luksów.

Jeśli chodzi o wykładziny podłogowe, ich LRV (wartość odbicia światła) są niezwykle ważne. Forbo publikuje LRV do wszystkich produktów na stronie www. Wybierając mądrze, zapewniasz wystarczającą ilość światła, a także oszczędzasz na kosztach energii oświetlenia.

Fakt: W świetle dziennym oczy są najbardziej zrelaksowane

Tessera Create space
Flotex planks ombré

Referencje

Zainspiruj się naszymi referencjami - wykładziny do biur

Sprawdź nasze przykładowe realizacje w biurach na całym świecie!

Zobacz nasze referencje

Qlik

Biała Księga dla projektantów i dyrektorów

Obszerne opracowanie oparte na faktach i badaniach w którym odpowiadamy na pytania:

• Jaki rodzaj podłogi wybrać?
• Jakie korzyści oferuje konkretny rodzaj wykładziny?
• Jak wnętrze wpływa na samopoczucie uczniów i nauczycieli?
• Jaki jest koszt cyklu życia wykładziny?

Biała Księga to cenne źródło informacji produktowych dla wszystkich projektujących wnętrza.

Zobacz Białą Księgę

white paper biala ksiega

FloorVisualizer – kreator podłóg

W celu sprawdzenia jak wybrana podłoga będzie wyglądała na żywo zapraszamy do skorzystania z naszego bezpłatnego narzędzia: FloorVisualizera. Możesz wykorzystać gotową bazę zdjęć lub przesłać swoje zdjęcie, następnie wybrać kolor wykładziny z listy i od razu otrzymasz wizualizację wnętrza.

PRZEJDŹ DO STRON FloorVisualizer

Forbo FloorVisualizer Office smartphone

Światowy lider

Globalne partnerstwa

Forbo na całym świecie zatrudnia wyspecjalizowanych Menadżerów ds. Klientów Kluczowych dedykowanych obsłudze wybranych segmentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników dostarczymy rozwiązanie podłogowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

• Możemy dostarczać oferty na poziomie międzynarodowym i mamy doświadczenie w międzynarodowych procesach zamówień dopasowanych do lokalnych przepisów
• Posiadamy globalną sieć dostaw
• Ponad 20 letnie doświadczenie we współpracy z klientami na całym świecie

Jesteśmy obecni globalnie, działamy lokalnie. Nasz zespół projektowy oferuje bezpłatne doradztwo i pomoc na całym etapie zamówienia i produkcji wykładzin.

Wiodący światowy producent

• Forbo Flooring Systems jest częścią szwajcarskiej grupy Forbo

• Kluczowe dane Forbo Group 2019:
> Sprzedaż netto: 1282,2 CHF Mio
> Ilość pracowników: 5600

• Obecność na całym świecie:
> 25 zakładów produkcyjnych i firm dystrybucyjnych
> 6 centrów szkoleniowych
> 48 biur sprzedaży w 38 krajach na całym świecie

• Europejski produkcja z fabrykami zlokalizowanymi w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Szwajcarii, Niemczech i Rosji.

• Europejska logistyka i szybka zdolność reagowania

Atalanta International School
earth environment

Wiodący lider w zakresie zrównoważonego rozwoju

Dbamy o Ciebie i środowisko

• Forbo jest Członkiem-Założycielem World Green Building Council.
• Nasze produkty, jak również zakłady produkcyjne, otrzymały liczne certyfikaty środowiskowe.
• Wszystkie nasze zakłady produkcyjne posiadają certyfikat ISO. Surowce są wykorzystywane efektywnie, a odpady są poddawane recyklingowi, gdy tylko jest to możliwe.
• Jesteśmy zobowiązani do odpowiedzialności społecznej; zakłady Forbo posiadają certyfikat SA8000.

TWORZYMY LEPSZE ŚRODOWISKO

Niezawodna obsługa

• Dostarczamy kompleksowe rozwiązania podłogowe do wszelkich zastosowań. Jeden dostawca to oszczędność czasu, pieniędzy i odpowiedzialność za całość projektu w jednych rękach.

• Oferujemy doradztwo, wsparcie i zarządzanie projektami transgranicznymi na poziomie lokalnym

• Efektywność skali, pewność dostaw i szybka dostawa

Forbo Design service
Sales team

Myśl globalnie, działaj lokalnie

Każde zamówienie ma swojego Opiekuna/ Menadżera, który jest odpowiedzialny za jego realizację i jest osobą kontaktową w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wykładzin.

Wierzymy, że takie podejście oszczędza czas, eliminuje kłopoty i niepewność oraz zapewnia spójność i niezawodność, bez względu na to, jak skomplikowany jest Twój projekt.