Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Budownictwo mieszkaniowe

Stwórz domową atmosferę

W przypadku dużych projektów mieszkaniowych zdajemy sobie sprawę, że potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dostawcy. Nasze doświadczenie i zaangażowanie od wczesnych etapów projektu oznacza, że możemy pomóc Ci wybrać najbardziej odpowiednie produkty.

R/ART Clinic Antes

Budownictwo mieszkaniowe

Stworzona z myślą o Tobie

Wybierając odpowiednią wykładzinę podłogową do domu, należy zwrócić uwagę na to aby pasowała ona do otoczenia i tworzyła indywidualną i zachęcającą atmosferę, w której poczujesz się jak w domu. Przy wyborze nowej podłogi ważną rolę odgrywają również takie aspekty, jak łatwy montaż, łatwość pielęgnacji, trwałość i zdrowy styl życia.

W przypadku dużych projektów mieszkaniowych, realizowanych również przez podmioty z sektora PRS - najmu instytucjonalnego, zdajemy sobie sprawę, że potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dostawcy. Nasze doświadczenie we współpracy i zaangażowanie od wczesnych etapów projektu oznacza, że możemy pomóc Ci wybrać najbardziej odpowiednie produkty.

Od wejścia do wyjścia, niezależnie od tego, czy jest to inwestycja w stanie deweloperskim, czy remont istniejącego budynku, nasza zintegrowana oferta podłóg specjalnie dobrana dla obiektów mieszkaniowych może pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań podłogowych dla Twojego projektu.

Novilon Bella

Pomieszczenia

Pomieszczenia w plac. mieszkalnych

 • Allura 62485

  Wejścia

  Ochrona podłogi wewnątrz budynku

  Wejścia

  Podłoga wejściowa ma fundamentalne znaczenie w środowisku budownictwa mieszkalnego. Dobrze zaprojektowany system podłóg wejściowych zapobiega przedostawaniu się brudu i wilgoci do wnętrza, a tym samym przedłuża żywotność podłogi wewnętrznej, zmniejsza koszty czyszczenia i konserwacji oraz ryzyko poślizgnięcia. W ofercie Forbo znaleźć można maty wejściowe: tekstylne (Coral) oraz sztywne, aluminiowe (Nuway).

  Wybierz podłogę, która:
  ● Jest łatwa do czyszczenia
  ● Minimalizuje ryzyko poślizgnięcia i potknięcia
  ● Chroni podłogi wewnątrz budynku

 • Consumer reference Diemen, Photographer: Micheal van Oosten

  Sypialnie

  Wygodne i higieniczne

  Sypialnie

  Sypialnia to miejsce na relaks i odpoczynek. Dlatego stworzenie ciepłego, spokojnego i relaksującego otoczenia jest ważnym czynnikiem, o którym należy pamiętać przy wyborze odpowiedniej podłogi do sypialni. Ważne są także właściwości higieniczne podłogi, ponieważ spanie w higienicznej sypialni wpływa na nasze zdrowie.

  Wybierz podłogę, która:
  ● Zapewnia ciepło pod stopami
  ● Jest łatwa do czyszczenia i konserwacji

 • Forbo_Allura_60354-60353DR5_Classic-Autumn-Oak-portrait_357x268_web.jpg

  Korytarze

  Trwałość i redukcja hałasu

  Korytarze

  Korytarze to miejsca intensywnie użytkowane, hałaśliwe, wymagające trwałej i bezpiecznej podłogi. Oferujemy szeroką gamę produktów, które redukują hałas, są trwałe i odporne na poślizg. Dzięki temu korytarze staną się nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również bezpieczne i praktyczne.

  Wybierz podłogę, która:
  ● Jest trwała
  ● Redukuje dźwięk
  ● Jest antypoślizgowa
  ● Jest łatwa do czyszczenia i konserwacji

 • Marmoleum Click

  Kuchnie

  Zminimalizuj ryzyko wypadków

  Kuchnie

  W kuchni najważniejsze jest bezpieczeństwo. W takich środowiskach podłoga o doskonałych właściwościach antypoślizgowych ma istotny wpływ na minimalizowanie ryzyka wypadków. Kluczowe znaczenie pełni również trwałość i łatwość czyszczenia. W naszej ofercie znajdziesz podłogi, które posiadają dożywotnie właściwości antypoślizgowe zapewniając bezpieczeństwo.

  Wybierz podłogę, która:
  ● Jest antypoślizgowa
  ● Jest trwała
  ● Jest łatwa do czyszczenia

 • Allura Decibel 8WSM03 Dune Smooth Oak

  Pokoje dzienne

  Poczuj się jak w domu

  Pokoje dzienne

  Salony i sypialnie to najbardziej prywatnie miejsca w obiekcie mieszkaniowym. Są miejscem, w którym domownicy odpoczywają, relaksują się i realizują własne zainteresowania, Projekt pomieszczeń powinien opierać się na stworzeniu ciepłego i przyjaznego środowiska oraz przekazywać swojskość i spokój.

  Wybierz podłogę, która:
  ● Oferuje stylową estetykę
  ● Jest łatwa do czyszczenia i konserwacji
  ● Zapewnia ciepło pod stopami

 • TermaLife Quarz & TermaStar Show Nordic Spirit Forbo Wetroom Collection

  Łazienki i sanitariaty

  Bezpieczeństwo przede wszystkim

  Łazienki i sanitariaty

  W łazienkach najważniejsza jest ochrona przed poślizgiem, dlatego tak ważną kwestią jest wybór odpowiedniej podłogi. Wybierając antypoślizgową podłogę ochronną, można znacznie zmniejszyć liczbę wypadków.

  Nasza gama wykładzin antypoślizgowych Step gwarantuje właściwości antypoślizgowe przez cały okres użytkowania jednocześnie tworząc nowoczesne, estetyczne wnętrze.

Wykładziny

Wykładziny do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym

Marmoleum - naturalne linoleum

Niezależne badania udowodniły, że nasze podłogi Marmoleum hamują wzrost i rozprzestrzenianie się infekcji, takich jak MRSA, Norovirus i C Difficile, przyczyniając się do zdrowszego i bardziej higienicznego środowiska.

Unikalne wykończenie Marmoleum: powłoka Topshield pro, zmniejsza zabrudzenia i jest odporna na plamy środkami do dezynfekcji rąk. Marmoleum jest zatwierdzone przez Instytut Alergologiczny Allergy UK, ponieważ dzięki gładkiej powierzchni nie jest siedliskiem roztoczy.
Marmoleum dzięki stosowanym do produkcji naturalnym surowcom oraz procesowi produkcji jest przyjazne dla klimatu (od surowców do opuszczenia z fabryki). Marmoleum otrzymało 12 niezależnych certyfikatów środowiskowych - więcej niż jakakolwiek inna wykładzina podłogowa na świecie.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI MARMOLEUM

Marmoleum house
Sarlon modul'up 337 indigo blue canvas

Sarlon - akustyczna wykładzina PCV

Sarlon to doskonałe, wszechstronne podłogi idealne do takich pomieszczeń jak np.: korytarze, w których nadmiar hałasu może stanowić problem. Wykładziny Sarlon posiadają redukcję dźwięków uderzeniowych od 15 do 19 dB. Wymagają minimalnego czyszczenia i konserwacji i są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI SARLON

Allura – dekoracyjne płytki i panele winylowe

Stwórz wnętrze z osobowością bez utraty trwałości dzięki kolekcji płytek i paneli Allura. Praktyczna i łatwa do czyszczenia Allura oferuje wysoką estetykę przy niskich kosztach utrzymania.Panele i płytki LVT Allura tworzą higieniczne środowisko, a realistyczne wzory drewna oraz kamienia zapewniają mieszkańcom dobre samopoczucie.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI ALLURA

Cityden Amstelveen
Eternal de Luxe 3018

Eternal – wykładziny PCV ogólnego przeznaczenia

Wykładziny PCV ogólnego zastosowania są doskonałym wyborem na korytarze gdzie kluczowe jest zastosowanie trwałego, łatwego w czyszczeniu rozwiązania. Wykładziny Eternal posiadają bardzo bogatą gamę wzorniczą złożoną z kilkudziesięciu kolorów, które dopasować można do wielu wnętrz.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI ETERNAL

Novilon - wykładziny PCV rekomendowane do mieszkań

Forbo Novilon. Innowacja wśród wykładzin podłogowych. Wzory drewna, kamienia, ceramiki w nowoczesnym wydaniu, które pasują do każdego pomieszczenia domowego. Wygoda, pochłanianie dźwięków i komfort pod stopami.
Bogactwo wzorów i niekończące się możliwości dekoracyjne w połączeniu z trudnościeralnością i prostotą pielęgnacji dzięki zabezpieczeniom Aquagrip, Diamond Seal i Noviclean. Novilon – zaprojektowany, by żyć.

Forbo Novilon to marka znana użytkownikom na całym świecie od wielu lat. Bogactwo kolorów i wzorów, a także komfort użytkowania, to gwarancja wieloletniej satysfakcji.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI NOVILON

Novilon Bella
Allura 62522 | Flotex 546001, 546002, 546005

Flotex – unikatowa wykładzina na rynku

Flotex to idealne rozwiązanie dla miejsc, w których intensywny ruch pieszy i ruch krzeseł wymaga trwałej wykładziny podłogowej. Zapewnia komfort pod stopami, ciepło i właściwości akustyczne jak w przypadku dywanu jednocześnie będąc wykładziną całkowicie zmywalną, wodoodporną i trwałą. Flotex posiada Certyfikat Alergologiczny Allergy UK Seal of Approval™ i jest dostępny w szerokiej gamie kolorów i wzorów, w tym również z możliwością druku personalizowanego. Dzięki wyprostowanym włóknom jest niezwykle szybki i łatwy w czyszczeniu.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI FLOTEX

Tessera - płytki dywanowe

Oferujemy szeroką gamę płytek dywanowych różnych konstrukcjach i wzorach do wyboru. Dostępne są formaty: klasyczne płytki 50 x 50 cm, jak również panele umożliwiające kreatywne projektowanie podłóg. Płytki Tessera posiadają doskonałą redukcję dźwięków uderzeniowych (w zależności od kolekcji nawet o 30 dB). Modułowe rozwiązania dają możliwość szybkiej wymiany płytek w przypadku zmiany aranżacji pomieszczenia.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI TESSERA

New Bridewell Student AccommodationNew Bridewell Student Accommodation
Sarlon | Modul'up 2021

Modul'up – wykładziny PCV typu loose lay

Modul’up to najlepsza dostępna wykładzina PCV typu loose lay do zastosowań w obiektach o dużym natężeniu ruchu. Można ją szybko zainstalować bez użycia kleju, co zapewnia oszczędność czasu i kosztów. Modul'up jest dostępny w wersji akustycznej (19 dB) i kompaktowej. Oba formaty zapewniają najlepszą możliwą jakość i trwałość. Poznaj szeroką gamę ponad 90 kolorów występujących w 4 kolekcjach wzorniczych: Wood, Material, Graphic i Colour.
Przejdź do kolekcji Modul'up

Podłogi do pomieszczeń mokrych

Forbo oferuje kompletne rozwiązanie do pomieszczeń mokrych, obejmujące bezpieczne podłogi Step i winylowe okładziny ścienne Onyx. Step to antypoślizgowa podłoga o zwiększonej zawartości cząstek, która zapewnia trwałą ochronę i optymalną higienę. Onyx + oferuje gładką, higieniczną powierzchnię ścian we współczesnych kolorach.
PRZEJDŹ DO ROZWIĄZAŃ WETROOM

wetroom
Fast Fit Flooring logo

Fast Flooring - Podłogi do szybkiego montażu

Fast Flooring to kolekcja obejmująca rozwiązania zapewniające maksymalną elastyczność. Wszystkie produkty z tej kolekcji są idealne do projektów renowacyjnych, zwłaszcza tam, gdzie kluczowe znaczenie ma szybkość montażu i minimalne zakłócenia.

Są to produkty:
- gotowe do użycia bezpośrednio po ułożeniu
- montowane bez użycia kleju
- o zmniejszonych wymaganiach czyszczenia klinicznego
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI PODŁÓG SZYBKIEGO DOPASOWANIA

Nuway i Coral - wydajne systemy wejściowe

Zatrzymując brud i wilgoć na wejściu, koszty czyszczenia podłóg w budynku można obniżyć nawet o 65%. Kolekcja Nuway to uznany lider na rynku systemów podłóg wejściowych, które zapewniają doskonałą pierwszą linię obrony przed przedostawaniem się gleby i wilgoci do wnętrza na podeszwach butów. Pomaga utrzymać suchość i czystość wewnętrznych wykładzin podłogowych, jednocześnie zapobiegając poślizgnięciom.

Coral jest wiodącą na rynku marką tekstylnych mat wejściowych od ponad 50 lat. Oferuje szeroki wybór atrakcyjnych wizualnie, przyjaznych środowisku mat wejściowych dostępnych w różnych konstrukcjach dostosowanych do wszystkich zastosowań, budżetów i wymagań estetycznych. Maty wejściowe Coral przedłużają żywotność podłóg we wnętrzu, znacznie zmniejszają koszty czyszczenia i ryzyko poślizgnięcia się.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI SYSTEMÓW WEJŚCIOWYCH CORAL I NUWAY

Allura 63444, 63440 | Coral 5741

Szybki montaż

Zredukuj przestoje. Wybierz podłogi do szybkiego montażu!

W obiektach mieszkaniowych szybkość instalacji może być ważnym czynnikiem przy wyborze podłogi. Dzięki naszej kolekcji podłóg do szybkiego montażu możemy szybko wymienić podłogę bez konieczności zamykania sklepu/obiektu.

Szybko
Wiele produktów można montować na istniejących podłogach, a ponieważ nie trzeba ich instalować za pomocą kleju, mogą one skrócić czas montażu o ponad 50%. Podłoga po instalacji jest gotowa do natychmiastowego użycia.

Łatwo
Płytki i panele podłogowe montowane na system dociskowy (tzw. click) bez użycia kleju. Oznacza to brak typowych ograniczeń związanych z montażem przy użyciu kleju, takich jak czas schnięcia i utrzymujące się po instalacji zapachy.

Ekonomicznie
Instalacja może skrócić czas przestoju o ponad 50% i zaoszczędzić pieniądze, jeśli nie jest potrzebne wykonanie nowego podłoża pod wykładzinę.

Zobacz więcej

Fast flooring logo

Maty do szybkiego montażu

Coral Click to wyjątkowo wszechstronny modułowy system mat wejściowych, który można zamontować na miejscu. Coral Click może być używany samodzielnie lub z naszymi pozostałymi produktami, tworząc zintegrowany system wejściowy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Coral Click
Ingram Micro

Płytki i panele do szybkiego montażu

Płytki i panele Allura Click, Ease oraz Puzzle wyróżnia się wspaniałym designem odwzorowującym naturalne drewno i kamień. Realistyczne rozmiary desek, naturalne wytłoczenia i prawdziwe kolory sprawiają, że każdy z elementów kolekcji jest wyjątkowy.
Deski i płytki typu click można szybko i łatwo zainstalować bez użycia kleju. Pozwala to ograniczyć kosztowne przestoje oraz ponownie wykorzystać elementy podłogi, a tym samym zminimalizować wpływ na środowisko naturalne.
ZOBACZ WIĘCEJ O PANELACH PODŁOGOWYCH
ZOBACZ WIĘCEJ O PŁYTKACH PODŁOGOWYCH

Wykładziny w rolce do szybkiego montażu

Kolekcja wykładzin PCV w rolce Modul'up to przełomowy produkt w naszym portfolio. Instalowany jest bez zastosowania kleju i gotowy do użytku od razu po instalacji.

Wykładzina jest bardzo prosta w montażu i demontażu, dlatego idealnie sprawdza się w miejscach, w których szczególnie istotna jest szybkość instalacji. Nadaje się zarówno do nowych budynków, jak i do zastosowań renowacyjnych.

Wykładzina zapewnia redukcję dźwięków uderzeniowych o 19dB oraz doskonałą stabilność wymiarową. Podłogę można użytkować od razu po instalacji.
ZOBACZ WIĘCEJ O WYKŁADZINACH W ROLCE

Modul'up

Zdrowie

Zdrowe środowisko wewnętrzne

Większość czasu spędzamy w pomieszczeniach, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej podłogi w celu stworzenia zdrowego i bezpiecznego środowiska. Oferujemy rozwiązania nietoksyczne, niskoemisyjne i zgodne ze wszystkimi międzynarodowymi standardami. Wykładzina Marmoleum oraz wykładziny PVC, które są wolne od ftalanów pozwalają cieszyć się zdrowszymi, bezpieczniejszymi i trwalszymi rozwiązaniami podłogowymi.

Komfort dźwięku

W budownictwie mieszkaniowym odpowiednia charakterystyka akustyczna tworzy spokojną atmosferę, dzięki czemu mieszkańcom nie przeszkadzają sobie nawzajem.

Nasze podłogi akustyczne tworzą zdrowe środowisko, łącząc zrównoważony rozwój z doskonałymi właściwościami redukcji dźwięku. Jesteśmy specjalistą w produkcji produktów akustycznych wykładzin PCV. Od ponad 30 lat dostarczamy gotowe rozwiązania akustyczne, najlepsze w swojej klasie i zastosowaniu. Wykładziny akustyczne PCV Sarlon to bogata paleta wzorów i kolorów oraz redukcja dźwięków uderzeniowych aż do 19 dB.
Przejdź do kolekcji wykładzin akustycznych

Sarlon acoustic vinyl

Allergy UK Seal of Approval™

Wykładziny podłogowe Flotex i Marmoleum posiadają prestiżowy certyfikat Allergy UK Seal of Approval ™. Certyfikat stanowi potwierdzenie, że produkt został przetestowany naukowo i jest skuteczny w redukcji / usuwaniu alergenów ze środowiska alergików i astmatyków a produkty z tym certyfikatem mają znacznie mniejszą zawartość alergenów / substancji chemicznych.
Certyfikat Marmoleum Allergy UK
Certyfikat Flotex Allergy UK

Allergy UK

Referencje

Zainspiruj się naszymi referencjami

Wiele obiektów mieszkaniowych na całym świecie używa wykładzin podłogowych Forbo. Sprawdź nasze obiekty referencyjne!
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

SPR!NG, the house of many homes

Projektowanie

FloorVisualizer – kreator podłóg

W celu sprawdzenia jak wybrana podłoga będzie wyglądała na żywo zapraszamy do skorzystania z naszego bezpłatnego narzędzia: FloorVisualizera. Możesz wykorzystać gotową bazę zdjęć lub przesłać swoje zdjęcie, następnie wybrać kolor wykładziny z listy i od razu otrzymasz wizualizację wnętrza.
PRZEJDŹ DO STRON FloorVisualizer

FloorVisualizer
Custom flooring

Podłogi personalizowane – zrób to po swojemu

Posiadamy w ofercie usługę przygotowania podłogi według Państwa projektu. Może to być nadruk cyfrowy, wycięcie wzoru czy dopasowanie koloru wykładziny do konkretnej specyfikacji. Taka usługa jest możliwa na różnorodnych rozwiązaniach podłogowych Forbo: na podłogach Marmoleum, wykładzinach PCV, wykładzinach dywanowych Flotex, a nawet na matach wejściowych.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM ZESPOŁEM

Światowy lider

Globalne partnerstwa

Forbo na całym świecie zatrudnia wyspecjalizowanych Menadżerów ds. Klientów Kluczowych dedykowanych obsłudze wybranych segmentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników dostarczymy rozwiązanie podłogowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

• Możemy dostarczać oferty na poziomie międzynarodowym i mamy doświadczenie w międzynarodowych procesach zamówień dopasowanych do lokalnych przepisów
• Posiadamy globalną sieć dostaw
• Pond 20 letnie doświadczenie we współpracy z klientami na całym świecie

Jesteśmy obecni globalnie, działamy lokalnie. Nasz zespół projektowy oferuje bezpłatne doradztwo i pomoc na całym etapie zamówienia i produkcji wykładzin.

Wiodący światowy producent

• Forbo Flooring Systems jest częścią szwajcarskiej grupy Forbo

• Kluczowe dane Forbo Group 2019:
> Sprzedaż netto: 1282,2 CHF Mio
> Ilość pracowników: 5600

• Obecność na całym świecie:
> 25 zakładów produkcyjnych i firm dystrybucyjnych
> 6 centrów szkoleniowych
> 48 biur sprzedaży w 38 krajach na całym świecie

• Europejski produkcja z fabrykami zlokalizowanymi w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Szwajcarii, Niemczech i Rosji.

• Europejska logistyka i szybka zdolność reagowania

Atalanta International School
Marmoleum human made

TWORZYMY LEPSZE ŚRODOWISKO

Dbamy o Ciebie i środowisko

• Forbo jest Członkiem-Założycielem World Green Building Council.
• Nasze produkty, jak również zakłady produkcyjne otrzymały liczne certyfikaty.
• Wszystkie nasze zakłady produkcyjne posiadają certyfikat ISO. Surowce są wykorzystywane efektywnie, a odpady są poddawane recyklingowi, gdy tylko jest to możliwe.
• Jesteśmy zobowiązani do odpowiedzialności społecznej, zakłady Forbo posiadają certyfikat SA8000.


TWORZYMY LEPSZE ŚRODOWISKO

Niezawodna obsługa

• Dostarczamy kompleksowe rozwiązania podłogowe do wszelkich zastosowań. Jeden dostawca to oszczędność czasu, pieniędzy i odpowiedzialność za całość projektu w jednych rękach.

• Oferujemy doradztwo, wsparcie i zarządzanie projektami transgranicznymi na poziomie lokalnym

• Efektywność skali, pewność dostaw i szybka dostawa

Forbo Design service
Sales regions

Myśl globalnie, działaj lokalnie

Każde zamówienie ma swojego Opiekuna/ Menadżera, który jest odpowiedzialny za jego realizację i jest osobą kontaktową w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wykładzin.

Wierzymy, że takie podejście oszczędza czas, eliminuje kłopoty i niepewność oraz zapewnia spójność i niezawodność, bez względu na to, jak skomplikowany jest Twój projekt.