Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Przemysł

Wykładziny w przemyśle

Forbo Flooring Systems jest międzynarodowym liderem na rynku, posiadającym bogate doświadczenie w dziedzinie ESD i podłóg do pomieszczeń czystych.

Sphera EC 450000 white

Przemysł

Środowisko pod kontrolą

Jesteśmy międzynarodowym liderem na rynku, posiadającym bogate doświadczenie w dziedzinie ESD i podłóg do pomieszczeń czystych. Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpieczeństwo ESD, odporność chemiczną, nośność dynamiczną, zagrożenie wybuchem czy ekstremalnie niską emisję, oferujemy szereg rozwiązań ESD i podłóg do pomieszczeń czystych, które mogą spełniać najwyższe wymagania kontrolowanych środowisk.

Colorex

Pomieszczenia

Pomieszczenia w plac. przemysłowych

 • Colorex EC

  PRZEMYSŁ ELEKTRONICZNY

  Podłoga rozpraszająca ładunki elektrostatyczne

  PRZEMYSŁ ELEKTRONICZNY

  W obszarach szczególnie narażonych na powstawanie ładunków elektrostatycznych
  właściwe pokrycie podłogowe odgrywa kluczową rolę. Oferujemy produkty, które nie tylko odprowadzają ładunki elektrostatyczne z personelu i sprzętu, ale także ograniczają ich powstawanie w miejscu ich występowania, na styku podeszwy butów i podłogi.

  Idealnym rozwiązaniem stosowanym w przemyśle elektronicznym są produkty: Colorex i Sphera SD | EC. Występują w wariantach przewodzących i rozpraszających ładunki elektrostatyczne oraz kolekcji Plus, która jest idealna tam, gdzie przestoje lub naprawy podłoża mogą być problematyczne.

 • Colorex EC-2

  NAUKI PRZYRODNICZE

  Chroń swoje produkty

  Nauki przyrodnicze

  W środowiskach typu cleanroom, w przemyśle farmaceutycznym, zakładach produkcyjnych czy laboratoriach cząstki uwalniane do otoczenia i unoszące się w powietrzu mogą stanowić poważne źródło kontaminacji. Może to doprowadzić nie tylko do realnych strat, ale także cząstki te mogą przyczynić się do powstawania korozji i degradacji produktów. Standardy ISO oraz regulacje cGMP dotyczące czystości powietrza wymagają odpowiedniej zgodności oraz sukcesywnej kontroli określonych parametrów.

  Polecamy produkty spełniające te wymagania: Colorex i Sphera SD/EC.

 • Colorex Plus Quartz

  PRZEMYSŁ MOTORYZACYJNY

  Utrzymuj środowisko pod kontrolą

  PRZEMYSŁ MOTORYZACYJNY

  Zaawansowanej technologii samochodowej towarzyszy jeszcze większa kontrola zanieczyszczeń i wyładowań elektrostatycznych w środowisku produkcyjnym. Nasze produkty są w pełni dostosowane do każdej skali produkcyjnej.

  Do tego segmentu rekomendowane produkty to Colorex oraz Sphera SD | EC, czyli wykładziny podłogowe z kontrolą statyczną. Dostępne są opcje przewodzące i rozpraszające ładunki elektrostatyczne oraz kolekcja Plus, która jest idealnym rozwiązaniem w miejscach gdzie występują przestoje lub konieczność naprawy podłoża.

 • Colorex

  PRZEMYSŁ OGÓLNY

  Przeznaczone do najcięższych zastosowań

  PRZEMYSŁ OGÓLNY

  Środowiska przemysłowe także borykają się z problemami związanymi z doborem właściwego materiału podłogowego, zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu, w których wykładzina narażona jest na ścieranie lub rozdarcie. Kolekcja Colorex SD/EC powstała z myślą o takich miejscach. Cięta z homogenicznych, mocno sprasowanych bloków ma dobrze zbalansowaną ilość PVC i wypełniaczy dla optymalnej wartości użytkowej.

 • Flotex linear stratus and cirrus combined

  OBSZARY OGÓLNE

  Jeden dostawca. Wiele rozwiązań

  Obszary ogólne

  W większości zakładów przemysłowych występują obszary ogólnego użytku, takie jak biura, korytarze, miejsca wymagające podłogi o specjalistycznych cechach, takich jak wejścia oraz obszary, w których istotną rolę odgrywa antypoślizgowość bądź akustyka. W naszym portfolio oferujemy rozwiązania do wszystkich tych miejsc.

Wykładziny

Wykładziny używane w segmencie przemysłowym

Colorex SD

Colorex SD jest homogeniczną wykładziną w formie płytek rozpraszającą ładunki elektrostatyczne. Technologia zapewnia trwałe właściwości ESD przez cały okres użytkowania produktu, niezależnie od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Za sprawą gęstej sieci przewodzących żyłek ładunki elektrostatyczne z łatwością odprowadzane są do uziemienia.
Colorex SD może wytrzymać i kontrolować najbardziej wymagające warunki oferując odpowiednie rozwiązanie dla bardzo wrażliwych obszarów, takich jak pomieszczenia czyste i dla najbardziej wymagających obszarów w zakładacj produkcyjnych elektroniki, farmacji czy przemyśle wytwórczym.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI COLOREX SD

Colorex SD 150201 cleanroom
Colorec EC 250201 Everest

Colorex EC

Colorex EC to płyty przewodzące ładunki elektrostatyczne o trwałych właściwościach ESD przez cały okres użytkowania, niezależnie od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Ze względu na gęstą sieć żyłek przewodzących ładunki elektrostatyczne z łatwością przepływają przez podłogę do uziemienia. Colorex EC może wytrzymać i kontrolować najbardziej wymagające warunki oferując odpowiednie rozwiązanie dla obszarów szczególnie wrażliwych, takich jak pomieszczenia czyste oraz zakłady produkcyjne w elektronice, naukach przyrodniczych, farmacji i przemyśle wytwórczym.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI COLOREX EC

Colorex Plus

Colorex Plus to wytrzymały i szczególnie trwały system podłóg składający się z płyt do układania bez użycia kleju we wszystkich obszarach, w których wyzwaniem jest kosztowne przygotowanie podłoża lub przestój. Specjalne przygotowanie podłoża nie jest wymagane, o ile podłoże jest wystarczająco równe i stabilne. Colorex Plus można instalować bez zakłóceń pracy obiektu i można go używać natychmiast po instalacji, wliczając w to ruch wózków widłowych. Colorex Plus jest dostępny w wariantach antystatycznym, antypoślizgowym (R10) oraz przewodzącym ładunki elektrostatyczne (EC).
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI COLOREX PLUS

Colorex Plus
Sphera SD 550000 550049

Sphera SD

Sphera SD to wykładzina o właściwościach stale rozpraszających. Dla zapewnienia stałej, niezawodnej wydajności dodano do wykładziny pewną ilość chipsów rozpraszających ładunki statyczne. W ramach kolekcji dostępne jest 14 kolorów o matowej powierzchni, która jest łatwa w czyszczeniu, dzięki moletowanej powierzchni w strukturze przypominającej piasek.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI SPHERA SD

Sphera EC

Sphera EC to homogeniczna wykładzina PCV o właściwościach przewodzących elektryczność. Dla zapewnienia stałego, niezawodnego działania dodano do wykładziny pewną ilość chipsów grafitowych. Wykładzina posiada delikatny, marmurkowy wzór. W ramach kolekcji dostępne jest 13 kolorów o matowej powierzchni, która jest łatwa w czyszczeniu, dzięki powierzchni o molecie piasku.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI SPHERA EC

Sphera EC 45000
Marmoleum Ohmex

Marmoleum Ohmex

Marmoleum Ohmex to wykładzina linoleum, która spełnia wymagania dotyczące przewodności ładunków statycznych. Jego rezystancja elektryczna została zwiększona do < 1-108Ω (zgodnie z normą EN1081).

Dzięki temu jest wykładziną bezpieczną, chroniącą sprzęt wrażliwy na elektryczność statyczną, m.in komputery i inne urządzenia elektroniczne.

Marmoleum Ohmex jest wykonany z naturalnych surowców, co sprawia, że jest to bardzo zrównoważony wybór podłóg przewodzących.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI MARMOLEUM OHMEX

Wykładziny antypoślizgowe Step

Step to wykładziny dedykowane do zastosowania w sanitariatach, toaletach, kuchniach i innych miejscach o dużej wilgotności. Kolekcja Step oferuje różne poziomy antypoślizgowości od R10 do R12. Dzięki specjalistycznej powłoce zabezpieczającej PUR Pearl wykładzina Step jest odporna na zarysowania i ułatwia czyszczenie i konserwację, a cząsteczki w warstwie użytkowej gwarantują trwałą antypoślizgowość przez cały okres eksploatacji. Dostępnych jest ponad 60 wzorów, w tym również wzory drewna i kamienia.
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI STEP

Step safety vinyl
City office Venlo

Marmoleum – linoleum w rolce i płytce

Nasze wykładziny Marmoleum to podłogi wytwarzane w 97% z surowców naturalnych, produkowane zgodnie ze zrównoważonym rozwojem.

Wyjątkowe właściwości Marmoleum doceniają nie tylko użytkownicy i inwestorzy, ale również eksperci z branży zrównoważonego budownictwa. Marmoleum znajduje się w gronie produktów, którym przyznano najwięcej międzynarodowych ekoznaków i certyfikatów, m.in. PLGBC Green Building Award, Swan, Blue Angel, North American Sequoia Seal, Nature Plus i wiele innych. Produkt ten z powodzeniem jest wykorzystywany w wielu ekologicznych obiektach certyfikowanych w systemie LEED i BREEAM.
Przejdź do kolekcji Marmoleum

Flotex – unikatowe podłogi flokowane

Flokowane wykładziny Flotex to idealne rozwiązanie do biur, w których częstotliwość i natężenie ruchu wymagają trwałej, a zarazem komfortowej wykładziny dywanowej. Wykładzina Flotex jest antypoślizgowa, miękka niczym dywan i doskonale pochłania dźwięk (do 20 dB). Jest przyjazna środowisku oraz polecana dla alergików. Dostępność w szerokiej gamie kolorów i wzorów w różnorodnych formatach (rolka, płytka lub panel), sprawia, że można dopasować je do wielu wnętrz. Istnieje również możliwość wykonania druku cyfrowego według projektu klienta.
Przejdź do kolekcji Flotex

Flotex Linear Cirrus
Tessera

Tessera – płytki dywanowe

Tessera oferuje szeroką gamę płytek dywanowych w wielu konstrukcjach. Oprócz klasycznych płytek 50 x 50 cm dostępny jest również format paneli umożliwiający kreatywne projektowanie podłóg. Tessera ma właściwość tłumienia dźwięków uderzeniowych na poziomie 22 - 30 dB. Możliwość losowego ułożenia płytek pozwala zmniejszać redukcji odpadu instalacyjnego o 2%.
Przejdź do kolekcji Tessera

Allura - płytki i panele LVT

LVT to prawdziwe bestsellerowe rozwiązanie podłogowe o designie podnoszącym klasę pomieszczenia. Panele posiadają bardzo realistyczny wzór drewna lub kamienia, a jednocześnie posiadają wiele zalet elastycznej wykładziny winylowej: dają uczucie ciepła pod stopami, pochłaniają dźwięki, są łatwe w instalacji i pielęgnacji, mocne i niezwykle trwałe.
Przejdź do kolekcji Allura

The Gem
Nuway Grid Wellington Academy

Nuway i Coral - wydajne systemy wejściowe

Zatrzymując brud i wilgoć na wejściu, koszty czyszczenia podłóg w budynku można obniżyć nawet o 65%. Kolekcja Nuway to uznany lider na rynku systemów podłóg wejściowych, które zapewniają doskonałą pierwszą linię obrony przed przedostawaniem się brudu i wilgoci do wnętrza na podeszwach butów. Pomaga utrzymać suchość i czystość wewnętrznych wykładzin podłogowych, jednocześnie zapobiegając poślizgnięciom.

Coral jest wiodącą na rynku marką tekstylnych mat wejściowych od ponad 50 lat. Oferuje szeroki wybór atrakcyjnych wizualnie, przyjaznych środowisku mat wejściowych dostępnych w różnych konstrukcjach dostosowanych do wszystkich zastosowań i wymagań estetycznych.
Przejdź do kolekcji mat wejściowych

Co oznacza ESD?

Wyładowania elektrostatyczne

ESD jest skrótem od Electro Static Discharge. Można to opisać jako nagły chwilowy przepływ elektronów z jednej powierzchni lub człowieka do innej powierzchni lub człowieka. Zjawisko te zachodzi gdy materiały powracają do stanu neutralnego – nienaładowanego. Może być zauważane jako miniaturowa iskra, która przechodzi z jednej naładowanej elektrostatycznie powierzchni na drugą.

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że ESD może niezauważalnie prowadzić do uszkodzeń. To niewidoczne zjawisko może dla przykładu zniszczyć urządzenia lub komponenty elektroniczne, co w efekcie może mieć krytyczne konsekwencje. Aby zapobiec lub kontrolować zjawisko ESD, ważnym zrozumienie tego co należy robić by mu zapobiegać lub kontrolować.

Jak dochodzi do wyładowań?

Przyczyną wyładowań statycznych (ESD) jest elektryczność statyczna, którą można generować przez różne zjawiska. Ładunek elektrostatyczny generuje się najczęściej z dwóch powierzchni poprzez ich rozdzielenie. Dodatkowo mówi się o ładowaniu tryboelektrycznym, które zachodzi na skutek tarcia pomiędzy dwiema powierzchniami. Istotą jest przejście elektronów pomiędzy powierzchniami. Atomy materiału nienaładowanego elektrycznie charakteryzują się równą ilością dodatnich protonów (+) oraz ujemnych elektronów (-).

Kiedy dwa materiały wchodzą w kontakt i następnie zastają rozdzielone, ujemnie naładowane elektrony przechodzą z powierzchni jednego materiału na drugi. Który z materiałów nabywa, a który traci elektrony, zależy od ich właściwości fizycznych. Materiał który traci elektrony staje się naładowany dodatnio, materiał który nabywa elektrony, posiada ładunek ujemny. Wielkość ładunku, jaki powstaje w przypadku ładowania tryboelektrycznego, zależy od powierzchni kontaktu, szybkości odseparowania, wilgotności otoczenia oraz innych czynników. Kiedy ładunek elektryczny zostaje na powierzchni materiału, staje się on ładunkiem elektrostatycznym, a jego rozładowanie nazywane jest zjawiskiem ESD (electrostatic discharge).

What is ESD?
Microchip

Ryzyko ESD

Wyodrębniona trzy obszary ryzyka w ramach ESD:

Degradacja wrażliwych elementów elektronicznych
Wyładowanie może uszkodzić ścieżkę elektryczną na przykład w chipie. Kiedy mikroskopijnie mały drut zostanie zerwany, chip przestanie działać. Dla producenta oznacza to zmniejszenie wydajności produkcji. To uszkodzenie przez wyładowanie jest również znane jako awaria katastroficzna.

Pogorszenie warunków produkcji lub pracy
Ładunki elektrostatyczne mogą również powodować problemy w procesach produkcyjnych i środowiskach pracy, zakłócając normalne działanie systemu elektronicznego, powodując awarię.

Wyzwalacz wybuchów
W obszarach z palnymi gazami, amunicją lub wysokimi stężeniami pyłów, ESD może wyzwalać wybuch. Dzieje się tak, ponieważ wyładowaniu elektrostatycznemu towarzyszy miniaturowa iskra, która może wywołać eksplozję.

Środowisko pod kontrolą

Utrzymuj środowisko pod kontrolą

Niepożądanym zdarzeniom ESD można zapobiec poprzez przywrócenie równowagi jonów ujemnych (-) i dodatnich (+) w kontrolowany sposób. Jedną z metod przywrócenia naładowanej powierzchni do stanu neutralnego jest użycie sprzętu chroniącego przed ESD, m.in. specjalnej podłogi ESD, która ogranicza ładowanie elektrostatyczne.

Jesteśmy międzynarodowym liderem na rynku, posiadającym bogate doświadczenie w dziedzinie ESD i podłóg do pomieszczeń czystych. Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpieczeństwo ESD, odporność chemiczną, nośność dynamiczną, zagrożenie wybuchem czy ekstremalnie niską emisję, oferujemy szereg rozwiązań ESD i podłóg do pomieszczeń czystych, które mogą spełniać najwyższe wymagania kontrolowanych środowisk.

Wykładziny ESD przyczyniają się również do zapewnienia bezpiecznego środowiska we wrażliwych placówkach i obszarach opieki zdrowotnej. Wyładowania elektrostatyczne mogą być nieprzyjemne dla pacjentów i pracowników, a ładunki elektrostatyczne mogą negatywnie wpływać na wrażliwe urządzenia medyczne. Potrzebne jest rozwiązanie, które skutecznie chroni ludzi i sprzęt przed zdarzeniami statycznymi. Oferujemy produkty trwałe, odporne na plamy, bardzo stabilne oraz odporne na wgniecenia.

Colorex SD | EC
Colorex SD 150201 cleanroom

Obszary zastosowań

Wybierz odpowiednie rozwiązanie podłogowe ESD

Podłogi ESD są przeznaczone do stosowania w takich sektorach jak elektronika, farmacja, służba zdrowia, centra przetwarzania danych i serwerownie.

Wymagania projektu
Płytka lub rolkaPrzenoszone obciążeniaKontrola ESDKontrola cząstek i przydatność do pomieszczeń czystychOdporność chemicznaNaprawialnośćAntypoślizgowość
Colorex SDPłytkaEkstremalneTrwałe rozpraszanie ładunków elektrostatycznychKlasa ISO 4DoskonałaCałkowicie odnawialna i naprawialnaR9
Colorex ECPłytkaEkstremalneTrwałe przewodzenie elektrostatyczneKlasa ISO 2DoskonałaCałkowicie odnawialna i naprawialnaR9
Colorex Plus ECPłytkaWysokieTrwałe i niezmienne przewodzenie elektrostatyczneKlasa ISO 2DoskonałaCałkowicie odnawialna i naprawialnaR9
Colorex Plus basicPłytkaWysokieAntystatycznyKlasa ISO 4DoskonałaCałkowicie odnawialna i naprawialnaR9
Colorex Plus R10PłytkaWysokieAntystatycznyKlasa ISO 6DoskonałaCzęściowo naprawialnaStrukturyzowana powierzchnia R10 dla zwiększenia odporności na poślizg
Sphera SDRolkaUmiarkowaneTrwałe i niezmienne rozpraszanie ładunków elektrostatycznychKlasa ISO 6Bardzo dobra-R9
Sphera ECRolkaUmiarkowaneTrwałe i niezmienne przewodzenie elektrostatyczneKlasa ISO 5Bardzo dobra-R9
Marmoleum OhmexRolkaUmiarkowaneRozpraszanie ładunków statycznych przy wilgotności względnej > 40%-Dobra-R9

Obszary zastosowań

Colorex EC & Sphera EC
Obiekty ESD, pomieszczenia czyste zgodne z klasami ISO, laboratoria farmaceutyczne, zakłady produkcyjne i sale operacyjne.

Colorex SD & Sphera SD
Nowo wybudowane laboratoria, pomieszczenia czyste zgodne z klasami ISO, laboratoria farmaceutyczne, zakłady produkcyjne, serwerownie, centra przetwarzania danych i sale operacyjne.

Colorex Plus EC
Remonty obiektów ESD, pomieszczenia czyste zgodne z klasami ISO, laboratoria farmaceutyczne i zakłady produkcyjne. Odpowiednie rozwiązanie w przypadku gdy przestój, wilgoć lub słabe podłoże stanowi problem.

Colorex Plus R10
Strukturyzowana powierzchnia zapewnia zwiększoną odporność na poślizg (R10) i jest idealna do stosowania w obszarach, w których istnieje ryzyko zanieczyszczenia podłogi, na przykład przez materiały sypkie bądź rozlanie wody w zakładach produkcyjnych (elektronika, produkcja, farmacja).

Colorex Plus Basic
Sklepy, magazyny. Obszary o dużym natężeniu ruchu wymagające codziennego intensywnego czyszczenia. Odpowiednie rozwiązanie, gdy problemem są przestoje, wilgotne lub słabe podłoża.

Marmoleum Ohmex
Nadaje się do użytku w obszarach z wrażliwym sprzętem, takim jak komputery i serwerownie.

Środowisko

Tworzymy lepsze środowisko

Nieustannie dążymy do produkcji zrównoważonych systemów podłogowych. Jednocześnie pomagamy dbać o środowisko naturalne poprzez nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój, odpowiedzialne zaopatrzenie w surowce i procesy produkcyjne. Nasze kolekcje Colorex i Sphera są produkowane przy użyciu 100% ekologicznej energii elektrycznej i są w pełni zgodne z rozporządzeniem REACH.

PRZEJDŹ DO KOLEKCJI COLOREX I SPHERA

Jak to jest zrobione

• Z całej kupowanej przez nas energii elektrycznej, 100% pochodzi ze źródeł odnawialnych. Oznacza to, że wszystkie nasze zakłady produkcyjne są częścią skutecznego systemu zarządzania środowiskowego i uzyskują certyfikat ISO14001.

• Sphera SD | EC jest to produkt nie zawierający ftalanów oraz produkowany w środowisku bezodpadowym.

Jak to działa

• Niska zawartość plastyfikatorów zapewnia niską emisję i odgazowanie.

• Powierzchnię Colorex można w pełni naprawić, przedłużając żywotność produktu. Głębokie rysy, dziury, wypalenia lub inne uszkodzenia powierzchni można łatwo i skutecznie usunąć, bez pozostawiania śladów i wpływu na pierwotne właściwości podłogi. Ta oryginalna, w 100% nadająca się do naprawy powierzchnia jest unikalna dla Colorex i jest czymś, czego nie może obiecać żaden inny system podłogowy.

FloorVisualizer

FloorVisualizer – kreator podłóg

W celu sprawdzenia jak wybrana podłoga będzie wyglądała na żywo zapraszamy do skorzystania z naszego bezpłatnego narzędzia: FloorVisualizera. Możesz wykorzystać gotową bazę zdjęć lub przesłać swoje zdjęcie, następnie wybrać kolor wykładziny z listy i od razu otrzymasz wizualizację wnętrza.
PRZEJDŹ DO STRON FloorVisualizer

Forbo FloorVisualizer Office smartphone

Zainspiruj się naszymi referencjami

Wiele obiektów sportowych na całym świecie używa wykładzin podłogowych Forbo. Sprawdź nasze obiekty referencyjne!
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

renex

Światowy lider

Globalne partnerstwa

Forbo na całym świecie zatrudnia wyspecjalizowanych Menadżerów ds. Klientów Kluczowych dedykowanych obsłudze wybranych segmentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników dostarczymy rozwiązanie podłogowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

• Możemy dostarczać oferty na poziomie międzynarodowym i mamy doświadczenie w międzynarodowych procesach zamówień dopasowanych do lokalnych przepisów
• Posiadamy globalną sieć dostaw
• Pond 20 letnie doświadczenie we współpracy z klientami na całym świecie

Jesteśmy obecni globalnie, działamy lokalnie. Nasz zespół projektowy oferuje bezpłatne doradztwo i pomoc na całym etapie zamówienia i produkcji wykładzin.

Wiodący światowy producent

• Forbo Flooring Systems jest częścią szwajcarskiej grupy Forbo

• Kluczowe dane Forbo Group 2019:
> Sprzedaż netto: 1282,2 CHF Mio
> Ilość pracowników: 5600

• Obecność na całym świecie:
> 25 zakładów produkcyjnych i firm dystrybucyjnych
> 6 centrów szkoleniowych
> 48 biur sprzedaży w 38 krajach na całym świecie

• Europejski produkcja z fabrykami zlokalizowanymi w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Szwajcarii, Niemczech i Rosji.

• Europejska logistyka i szybka zdolność reagowania

Atalanta International School
Marmoleum human made

Wiodący lider w zakresie zrównoważonego rozwoju

Dbamy o Ciebie i środowisko

• Forbo jest Członkiem-Założycielem World Green Building Council.
• Nasze produkty, jak również zakłady produkcyjne otrzymały liczne certyfikaty.
• Wszystkie nasze zakłady produkcyjne posiadają certyfikat ISO. Surowce są wykorzystywane efektywnie, a odpady są poddawane recyklingowi, gdy tylko jest to możliwe.
• Jesteśmy zobowiązani do odpowiedzialności społecznej, zakłady Forbo posiadają certyfikat SA8000.


tworzymy lepsze środowisko

Niezawodna obsługa

• Dostarczamy kompleksowe rozwiązania podłogowe do wszelkich zastosowań. Jeden dostawca to oszczędność czasu, pieniędzy i odpowiedzialność za całość projektu w jednych rękach.

• Oferujemy doradztwo, wsparcie i zarządzanie projektami transgranicznymi na poziomie lokalnym

• Efektywność skali, pewność dostaw i szybka dostawa

Forbo Design service
Sales team

Myśl globalnie, działaj lokalnie

Każde zamówienie ma swojego Opiekuna/ Menadżera, który jest odpowiedzialny za jego realizację i jest osobą kontaktową w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wykładzin.

Wierzymy, że takie podejście oszczędza czas, eliminuje kłopoty i niepewność oraz zapewnia spójność i niezawodność, bez względu na to, jak skomplikowany jest Twój projekt.